Arama sonuçlarınız

1. A

Ian Allan - Military Land Rover - Development and in Service.pdf

Arkadaşlar netten Ian Allan - Military Land Rover - Development and in Service.pdf kitabını buldum. İncelemeniz için kendi siteme yükledim. Telif hakları yasası yüzünden inceleyip 24 saat içinde silmeniz gerekir. Eğer silinmez ise bu durumdan alperbektas.com sorumlu tutulamaz :p (Kitap...

2. A

İzmir İnciraltı'nda Tutuklu (!) Bulunan Yakışıklıyı Kurtaralım

Ynt: İzmir İnciraltı'nda Tutuklu (!) Bulunan Yakışıklıyı Kurtaralım Gökhan bey varmı bi gelişme ?
  3. A

Ynt: İzmir İnciraltı'nda Tutuklu (!) Bulunan Yakışıklıyı Kurtaralım Araca ben talibim nasıl olsa onu ilk ben keşfettim :)

4. A

Arkadaşlar aylardır İzmir İnciraltı polis karakolu önünde tutuklu (!) bulunan bu yakışıklının kefaletini ödeyip serbest bırakalım. İstanbul plakalı (34 CIV 90) yakışıklının durumu içler acısı, sahibini tanıyan gören varsa insaniyet namına onu bu durumdan kurtarsın derim ben :)
  5. A

Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik... Faruk Abi'mize Allah'tan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum...Toprağı bol olsun...

6. A

Satılık 1982 Range Rover Klasik

Ynt: Satılık 1982 Range Rover Klasik Bu araç malum sitede bu fiyattan 2000 TL az ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-range-rover-range-rover-2/detay

7. A

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Eski Camel Trophy videolarını izlerken dikkat ettim Defenderlar arazide zorlanınca kolayca yan yatıyorlar, eski kasa Range Roverlar ise çok daha bi oturaklı gibiydiler hep. Bir de "Askeri araç devrildi şu kadar şehit var" haberlerini o kadar sık okuyorum ki veya defenderla...
  8. A

Şanzıman arızası!!!Sizinde başınıza gelebilir!!!DİKKAT

Ynt: Şanzıman arızası!!!Sizinde başınıza gelebilir!!!DİKKAT özkan oto ivedik coşan özkan tel:0 312 396 46 26 Ya Nasip Ticaret: Hurdacılar Sitesi B5 Blok No: 241 İvedik Hurdacılar Sitesi Tel: 0 (312) 396 41 24 (Raşit Bey) Yörükler Ticaret: Hurdacılar Sİtesi Fatih Caddesi No: 307 İvedik...
  9. A

Discovery V8, 1998 Model, Tertemiz Bir Araç

Ynt: Discovery V8, 1998 Model, Tertemiz Bir Araç LPG yok gibi gözüküyor benzin tüketimi nasıl acaba ?

10. A

1992 Model Suzuki Samurai Çok Temiz ve Orjinal...

Ynt: 1992 Model Suzuki Samurai Çok Temiz ve Orjinal... Hayırlı satışlar, Bu lastikler ve yükseltme ile TÜV muayenesinde sorun çıkarmı ? Aracın son muayene durumu nedir ? Teşekkürler.

11. A

Satılık Land Rover TD 300 (1991 Model)

Ynt: Satılık Land Rover TD 300 (1991 Model) Hayırlı satışlar İç mekanlar, motor fotoğraflarını ve toplanma hikayesinin detaylarını da verirseniz iyi bir örnek olur.
  12. A

Satılık 1987 Defender

Ynt: Satılık 1987 Defender Yakışıklı bir araç olmuş, alana da satana da hayırlı olsun...

13. A

Satılık 91 model lpg li xj

Ynt: Satılık 91 model lpg li xj Aracın LPG/Benzin yakıt tüketimi nedir ? Ölçebildiniz mi acaba kullanım sırasında, teşekkürler...
  14. A

Arkadaşım Discovery 1

Ynt: Arkadaşım Discovery 1 Hayırlı olsun güle güle kullanın...
  15. A

Artık Benimde Bir Defenderim Var

Ynt: Artık Benimde Bir Defenderim Var Güle güle kullanın aracınızın fotoğraflarını ve yakıt tüketim bilgilerini paylaşmanız dileğiyle...

16. A

Defender 110 - SATILDI

Ynt: Defender 110 - SATILDI Biraz daha detay lütfen ; Plaka durumu ? Ruhsat cinsi ? LPG ? Muayenesi ? Araç nerden çıkma ? Yapılan masraflar ? Araç nerde ? Pazarlık durumu ? (Birazdan fazla oldu sanki :p )
  17. A

Defender 110 Turbo Dizel 2.7

Ynt: Defender 110 Turbo Dizel 2.7 TD27 Turbo dizel makina nın özelliklerini tam yazabilirmisiniz ? Hangi model araçtan çıkma tam olarak ? çünkü TD27 Turbo olarak internette 100-130 PS arası gözüküyor.
  18. A

Alınık Jeep Grand Cherokee zj (97-98) ya da wj (99-00)

Ynt: Alınık Jeep Grand Cherokee zj (97-98) ya da wj (99-00) Şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kullanın...Yakın gelecekte LPG'li tüketimin detaylı sonuçlarını paylaşırsanız sevinirim. Kim bilir belki bizede kısmet olur birgün 5.2 Litre :)

19. A

Satılık - Land Rover Discovery 1998 Puma 130PS

Ynt: Satılık - Land Rover Discovery 1998 Puma 130PS Engin bey inşallah tez zamanda tekrar gönlünüzce bir LR sahibi olmanız dileğiyle, sizden isteğim normalde MPI benzinli olan motordan dizel puma motora geçişi nasıl yaptığınız ve izlediğiniz prosedür ? Bunun hikayesini paylaşırsanız sevinirim...
  20. A

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. Hayırlı olsun dernek ve şubeleri ile ciddi çalışmalar yapılacağına yürekten inanıyorum şimdiden kolay gelsin hepimize.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri