Satılık 91 model lpg li xj

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan acemi offroadçu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,358

Etiketler
Ynt: Satılık 91 model lpg li xj

Aracın LPG/Benzin yakıt tüketimi nedir ? Ölçebildiniz mi acaba kullanım sırasında, teşekkürler...

çok az kullanıldı,kullanıldığı süre içinde de otobanda sakin kullanımda 0.280 kuruş,şehiriçi 0.350 kuruş civarı LPG tüketimi var.Benzinde ölçme imkanım olmadı..

ıyı satıslar.. arac gayet dırı duruyor alacak arkadslar bence arcı gormeden fıyat vermeyın derım ...
bır sey dıkkatımı cektı soylemeden edmeyecegım sız fıyatı asagı cektıkce yemedo arkadasda asagı cekıyor :smiley: umarım ortayı bulursunuz dıyecegım ama pek oyle gurunmuyor..
alanada satana hayırlı olsun deyım .. umarım ıstenılen fıyata en kısa zamanda satlır arac..

hüseyin bey eğer çok sıkışık değilseniz ölücülere bu arabayı vermeyin derim,inşallah değerini veren biri çıkar

hunter06_1' Alıntı:
hüseyin bey eğer çok sıkışık değilseniz ölücülere bu arabayı vermeyin derim,inşallah değerini veren biri çıkar

İyi temennilerde bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum,çok şükür ki acil olan işlerimizi hallettik,asla ölü fiyata vermem..Yanlız ne acıdır ki ben araç 5 bin desem 2 lira olmazmı diyecek insanlar var... Ferhat kardeşinde dediği gibi araç görülmeden verilen fiyatları bende çok cidddiye almıyorum,cevap bile vermiyorum.Nedense camia içinde bile bu böyle olabiliyor..Herkese iyi alışverişler

GÜNCEL 13.400

walla bende sevindim ohyaa xj bulunmusken satılırmı kalsın sende binmesin bile pencereden asağı baktığında bak iste orada duran aslan parcası senın o yetir insana :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR