1998 Ford Explorer 4.0 Xlt Sohc 205hp - Kamp Donanım Opsiyonuyla

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fbasyemenici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 270

fbasyemenici

Yeni Üye
720.000 TL - 5327102844 FIRAT

Merhaba,

Sıfır araç almak istediğimden dolayı istemeyerek de olsa aracımı satmak zorunda kalıyorum.

Kapalı garaj arabasıdır ve Fabrikasyon Boyalıdır. Fotoğrafta görüldüğü üzere ışıl ışıl parlamaktadır. Tramer vs kayıt bulunmamaktadır.

Aldığım günden bu yana (7 senedir) düzenli periyodik bakımları Amerikadan getirdiğim orjinal parçalarıyla Maslak Otomil Amerikan Servis tarafından yapılmıştır.

Aracın tüm ağır bakımları ile uzun ömürlü kullanım için değişmesi gereken mekanik ve motor aksam ve parçaları 2023 yılı içerisinde büyük bir masraf yapılarak uzun ömürlü kullanıma müsait hale gelmiştir.

Bakımlarına ilişkin servis raporları vardır, Servis Sahibi Ömer Bey aracı tanır bilir. dürüst ve açık sözlüdür, aracı sormak isteyen olursa sorabilir. Araca kefil olacağından şüphem yok.

Araç da seyir halindeyken lıkırtı, takırtı v.b rahatsız edici ses yoktur.

En önemli unsurları olan Motor ve Şanzıman kusursuzdur. (Merak ettiğimden, aracın performansını ölçmek için 0-100 Km test yaptım, araç 10sn de ulaştı.)

Araç da benim ve servisimin görmediği ve yapılması gereken motor veya mekanik bir kusur varsa öncesinden yaptırmaya kefilim. (Kimsenin böyle bir garanti vereceğini düşünmüyorum.)

Aracımda prof. ses sistemi ve aracıma özel yapım kabin bulunmaktadır. Fiyata dahildir.

• Ön iki kapı kolon - MOREL Tempo Coax 5*7 2way 200 Watt 90 Rms Coaxial Sistem
  • Arka iki kapı kolon - Orginal kolonları
  • Arka kabin Subwoofer - Audio System R12 (600/400 watt Rms - 4 ohm)
  • Arka kabin kolon - İnfinity REF-6500CX 16,5cm Companent Takımı
  • Sistem amfisi - Soundlink 4+1 (4x60 rms+ 1x250 rms 4 ohm)
Araç da aşağıda yer alan kamp ekipmanları istenilmesi durumunda ekstra verilebilir.
  • Özel Ford Explorer logolu basamak
  • Mekik Motors Family Camp 2+2 kişilik Araç Üstü Çadır (Ağustos ayında alındı 2 sene garantili)
  • Praticamp Kamp Mutfak - MidCamp
  • Gipsy marka gri renk yan tente
  • Ninkasi 4444 E / 40 LT Soğutucu Araç Buzdolabı
Arazi kullanımım olmadığından, fotoğrafda gözüken aracın lastikleri Hankook marka 4 mevsim lastiklerle değiştirilmiştir.

Takas sadece 2022 model ve üstü, düşük km'li araçlar ile düşünülür.

1  IMG 0245

2  IMG 0249

7  IMG 0299

10  IMG 0287

IMG 0291

9  IMG 0281

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR