Arama sonuçlarınız

1. deeperdiver

Kol Dayama Aparatına Ihtiyacım Var

Merhaba Arkadaşlar, Benim G nin şöfor kol dayama aparatı kırık, bulunabilirmi çıkması acaba? Şimdiden teşekkürler, Seyhan Karaca

2. deeperdiver

İstanbul'un Izobar Haritası-yıllık

Arkadaşlar selam, İlk defa duyduğum bir terim hakkında oğlumun ödevi var ve internetten pek bir şey bulamadım. Bunu bilse bilse Dağcılar bilir dedim. Ne dersiniz konu başlığı hakkında bilgisi olup yardım edebilecek varmı aranızda? Teşekkürler. Seyhan Karaca
  3. deeperdiver

Mercedes G 350td Lastik Seçimi

Merhaba Arkadaşlar, Aracımın üzerinde 255x65x16 kış lastikleri takılı, yaz kış kullandığım için kısa sürede yıprandılar ve değişecekler. Ancak; Benzin kapağında bazı ölçüler ve ibareler var; -225x75x16 108S M729SLG Semperit -265x70x16 112 H Bridgestone -255x65x16 109H oder...

4. deeperdiver

Mercedes G aranıyor

Arkadaşlar selam, Bir arkadaşım 1996-2000 yılları arası bir G arıyor. bilen, duyan bilgisi olan varsa çok memnun olurum. Seyhan
  5. deeperdiver

Trans Sibirya gezimiz

Trans sibirya gezimizle ilgili blog burada, ayrıza gezenbilir sayfasına da vaktimiz olduğunca yükleyeceğiz. http://transsiberia2011.blogspot.com/2011/07/cok-yakinda-trasn-sibirya-turu-hakkinda.html Saygılar,

6. deeperdiver

Mercedes G yağlanması gereken noktalar

Selam Arkadaşlar, Bakımlarda G lerin nereleri ,hangi zamanlarda hangi tip yağ ile yağlanmalı, mesela benim 1996 TD 350 için bu noktalar nelerdir? Bunun dışında periyodik bakımlarda dikkat edilecek noktalar nelerdir? Bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar,

7. deeperdiver

Google Earth' ı Çalıştırmanın Bir Yolunu Bilen Var mı?

Selamlar, Bildiğiniz gibi bir süredir Google Earth çalışmıyor, çalıştırmanın, bir yolu, "trick" i var mı acaba? Saygılar,
  8. deeperdiver

Land Rover Defender katalog

Selamlar, Land sahibi değilim ama, Defender saygı duyduğum araçlardandır, bir ara LR sitesinden indirdiğim bir katalog. Eminim ilginizi çeker. Saygılar,
  9. deeperdiver

Bu Cihaz Araç İçinde Antensiz Kullanılırsa Performans Ne Olur ?

Selamlar, http://www.midlandradio.com/CB-Radio.WYQ/75-822 Bu cihazın araç içinde antensiz kullanımı (mobil olarak) nasıldır, performansı ne olur acaba? 2. Land Rover buluşmasında bir arkadaşta vardı bu ama o anda pek soramadım, kendisini de çıkaramadım şu anda, acaba o arkadaş bu mesajı...

10. deeperdiver

Garmin Nuvi 500 kullanan varmı? tavsiye edermisiniz.?

Selanlar, Garmin Nuvi 500 almayı düşünüyorum, kullanan arkadaş varmı? yorumlarınızı bekliyorum... Saygılar,

11. deeperdiver

Mercedes G Serisi Araç Sahibi Varmı? Birkaç Sorum Olacak...

Herkese Merhaba, Gezenbilir grubu içinde Mercedes G sahibi olan varmı acaba? Bilgi alışverişine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
  12. deeperdiver

G Wagen 350 TD Motor Devir Göstergesi ?..

Selam, G 350 TD (1996) aracımın motor devir göstergesi çalışmıyor, İstanbul'dan bir usta ya da servis tavsiyesi olan varmı.? Teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri