Arama sonuçlarınız

1. H

Sabit Telefonları Susturuyoruz (1 Kasım 2009)

Ynt: Sabit Telefonları Susturuyoruz (1 Kasım 2009) Falanca operatörün kampanyasından sonra, evde sabit hat ile görüşmeyi kestik. Mağazada bile herkesi cepten arıyoruz. Telekomun faturasını uzun süredir sadece sabit hat ücreti olarak ödüyoruz. Henüz iptal ettirmedik. :-\

2. H

Mantar Toplama - Bir Doğa Sporu

Ynt: Mantar Toplama - Bir Doğa Sporu Arkadaşlar doğada fırını bulmak malum zor..Doğada en teknik tava yada ateşe dayanıklı bir kapla aynı fırında yapcağınız çalışmayı bunda deneyin 1-Mantar su salmasın diye yıkanmaz,elinizle ince ince sıyırın üst yüzeyini,sapını atmayın bıçak yardımıyla...
  3. H

Kanyonlar Arasında Mahsur Kalan Genç Hayatını Kaybetti

Ynt: Kanyonlar Arasında Mahsur Kalan Genç Hayatını Kaybetti Allah geride kalanlara sabır versin:(

4. H

4. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (16 Eylül 2009)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (16 Eylül 2009) Çok güzel bir iftar yemeğiydi,yemek bahane sohbet şahaneydi..En yakın etkinlikte görüşmek üzere..
  5. H

2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009) Etkinlikliklere bekliyoruz Fundacığım..Bir tişörtte sana giydiririz evelallah ;)

6. H

Kendinizi Bir Basit Testle Sınayın Bakalım.....

Ynt: Kendinizi Bir Basit Testle Sınayın Bakalım..... 46 çıktı.Bence fevkelaladenin fevkinde..60'lara çıksaydım günün safı seçilirdim herhalde ;D

7. H

Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) Bende geliyorum :)
  8. H

Küçükken Neler Yapardık?

Ynt: Küçükken Neler Yapardık? Leyla hanım,şiirimsi düz yazınız mükemmel..Gözlerim doldu diyemeyeceğiz,koptum ağlamaktan..Belki ortak birşeyler vardı,benzerlikler yaşamımızdan..Yoksulluk değil belki yoksunluktu benzerlikler.Sevgiyle kalın...
  9. H

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? Cem Karaca- Tamirci çırağı

10. H

Kızılderili Burçları

Ynt: Kızılderili Burçları Aysel hanım çözdünüz forumu,bravo ;)

11. H

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Yeni arkadaşlar, hoşgeldiniz..Gezileri takip edin arkadaşlar,gezilerimiz forumumuz kadar eğlenceli..
  12. H

Karadenizin El Değmemiş Yaylası Ancumah (ZENO)

Ynt: Karadenizin El Değmemiş Yaylası Ancumah (ZENO) Aferum uşaklar şaşırdım valla fotoları görünce..Birde toprağım Karadeniz olunca,birde babamın doğduğu yer Zeno olunca paylaşımlarınız için çok teşekkürler..

13. H

Kızılderili Burçları

Ynt: Kızılderili Burçları Aladoğan, aslında değişen birşey yok Koç burcunun özelliklerini anlatıyor.
  14. H

Ürküten İddia: GPS Sistemi Çökmek Üzere

Ynt: Ürküten İddia: GPS Sistemi Çökmek Üzere Bizimde uydumuz var merak etmeyin,yolda geliyor..Eller aya biz yaya değiliz yani..Tübitak büyük bir azimle gözlem uydusunun yapımını sürdürürken,diğer yandan Milli Savunma Bakanlığı için TAI ile ''GÖKTÜRK-2'' isimli yeni bir uydunun yapımına...
  15. H

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009) Ferdaneciğim,iltifatın için teşekkür ediyorum..Eskiden sıkılırdık böylesi cümlelere ama 40'lı yaşlarda pek bi hoşuma gider oldu sağolasın arkadaşım.Gerçi 2 gün tişört satacağım diye kafayı kırdım ayrı mevzu..O pozlarda...

16. H

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009) Polar montlar deneme amaçlıylı arkadaşlar, ona benzer farklı çalışmalarda var. Ve yönetime verilen bu örnekler o akşam üşüdüm diye eşimden alıp giydiğim bir örnekti. Tişörtleri festivalde Kızılay çadırında satıyordum...
  17. H

İlk Konum, İlk Kampım...

Ynt: İlk Konum, İlk Kampım... Çok güzel ve meşakkatli bir gezi olmuş gördüğümüz kadarı ile..Paylaşım için teşekkürler..ee biraz daha foto,daha şenlikleri görmedik.Hadi biraz soluklanın bekliyoruz.
  18. H

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? Bilsem şaşardım zaten ;D

19. H

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? Yalova
  20. H

Ağrı Dağı'na İzinsiz Tırmanan İranlı Ekip Kaza Geçirdi

Ynt: Ağrı Dağı'na İzinsiz Tırmanan İranlı Ekip Kaza Geçirdi Tek kelimeyle koltuk kavgası ne kadar yazık..Bırak taktir edilmeyi, nerdeyse Alaaddin Karaca Nasuh'un kulağından tutup 'Gene mi sen? Bu dağda da seni mi görecektim?'falan olmuş...Şaka bir yana yazık olmuş,iyi niyetlerin suistimal...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri