2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Altun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 926
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 105,445
Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009)

ata036' Alıntı:
arkadaşlar forma öyle bi baktım muhabet güzel bu T-Shirt felan nasıl temin edebiliriz ücreti ne kadardır bilgi verilirse almayı istiyorum

sorunuzun yanıtı ;

Deep' Alıntı:
Tişörtler için bana özelden mesaj atabilir veya Ulus Otomotiv Maslak Atatürk Sanayi Sitesinden (tel: 0212 328 40 13) temin edebilirsiniz. Polarlar için henüz bir çalışma yok ancak sonbahar için planlanıyor.
,,

Ücret 20 lira idi.

Etiketler

Polar montlar deneme amaçlıylı arkadaşlar, ona benzer farklı çalışmalarda var. Ve yönetime verilen bu örnekler o akşam üşüdüm diye eşimden alıp giydiğim bir örnekti. Tişörtleri festivalde Kızılay çadırında satıyordum. XS'dan 4XL'a kadar mevcut.. XS'u 10 yaş çocuğa verdim uzun falan oluyor ama idare eder, aynı bedeni 36-38 bedenede verdim. 4XL kalıp olarak oldukça iyiydi, bir büyüğü var mı diyende olmadı.

Havvacıgım,mankenimiz de güzel olunca ,kıyafet daha güzel durmuş :smiley: (kalbi de yüzü kadar güzel ama );poları üzerinde farkedip dikkatleri çektim umarım sıkıntı olmamıştır senin için...
Hawa' Alıntı:
Polar montlar deneme amaçlıylı arkadaşlar,ona benzer farklı çalışmalarda var.Ve yönetime verilen bu örnekler o akşam üşüdüm diye eşimden alıp giydiğim bir örnekti.Tişörtleri festivalde Kızılay çadırında satıyordum.XS'dan 4XL'a kadar mevcut..XS'u 10 yaş çocuğa verdim uzun falan oluyor ama idare eder,aynı bedeni 36-38 bedenede verdim.4XL kalıp olarak oldukça iyiydi,bir büyüğü var mı diyende olmadı.

Ferdaneciğim,iltifatın için teşekkür ediyorum..Eskiden sıkılırdık böylesi cümlelere ama 40'lı yaşlarda pek bi hoşuma gider oldu sağolasın arkadaşım.Gerçi 2 gün tişört satacağım diye kafayı kırdım ayrı mevzu..O pozlarda kırdıktan sonraki halim ;D

Fotoğraflara bakarken kıskandım doğrusu :'(Seneye bende orada olacağım mutlaka..

Etkinlikliklere bekliyoruz Fundacığım..Bir tişörtte sana giydiririz evelallah ;)

Etkinlik fotoğraflarına bakarken gözlerim dolu dolu oldu :'( Geçen yıl o zamanlar Abant-Kaynaşlı köy ve orman yollarını yaptırıyordum, Topukyayla Göleti'nin hasar gören sette onarımını yaptırmıştık.. Bıçkıyanı Köyü muhtarı Osman Gümüş ilgilenmişti onarım çalışmalarıyla.. Bilmem etkinlikte de var mıydı..

Nitekim, böylesine güzel bir etkinlik vesilesiyle tekrar orada olmak harika olurdu.. Aranıza katılmakta geç kalmışım besbelli.

Selamlar..

Merhaba

Aramıza katılmak için geç kalmış değilsiniz. önümüzde daha büyük proje ve organizasyonlarımız var mutlaka biri sizin içindir. ;) Hoşgeldiniz....

Bu seneki organizasyonu dört gözle bekliyorum geçen sene yapılan harika olmuştu bu sene yapılana da mutlaka katılmaya çalışacam saygılar

Resimler de, Ortam da , organizasyonda bir harika ...görüntülerden acikca belli oluyor....Teske ben de katilabilseydim... ama belki ilerki yillarda...

Katilacak herkeze simdiden iyi eglenceler olsun, hepinizin gönlüne göre olsun hersey...
Canim ülkemde hic katilamadim bu tür etkinliklere...Kiskaniyorum dogrusu , hepinizi....
gönlüm sizlerle ama bol bol resimleyin yasayacaklarinizi , ve paylasin bizlerle ...bende Ülkemdeki bu güzellikleri diger dostlarima göstereyim..
Hepinizi selamliyor iyi eglenceler diliyorum simdiden.....

suzuki 96' Alıntı:
Bu seneki organizasyonu dört gözle bekliyorum geçen sene yapılan harika olmuştu bu sene yapılana da mutlaka katılmaya çalışacam saygılar

Buyrun.
3.Festival Başlığımız.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57706

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,495
Kayıtlı Üye Sayımız
172,157
Kaydolan Son Üyemiz
Hkndm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR