Arama sonuçlarınız

1. buralpdi

Karavan Camı Çizik Giderme (yardım

Bence bu haliyle bırakın, denemeleriniz durumu daha kötü hale getirebilir

2. buralpdi

Çekme Karavanım Su Almış Olabilir Mi?

Soğuk havada içeride çaydanlık kaynadıysa o da yapıyor
  3. buralpdi

Hafta Sonu Karavanlarla Eksik Tespit Kampı

Karavanınızı güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin

4. buralpdi

313 Cdi Panelvan Karavan Dönüşümü

Teşekkür ederim :smiley:
  5. buralpdi

Yan duvarları kapladığınız kumaşın cinsi ve nereden aldığınızı sorabilirmiyim, Ben kendi aracımı yaparken duvar kağıdı kullandım ama benim çocuklara dayanmadı, Değiştirmeyi düşünüyorum kumaş kaplamak bana daha sıcak geliyor şu aralar, Sizinkiler hoşuma gitti güzel duruyor

6. buralpdi

En Başından Unimog Yapmak

Yeni kupayı istediğin gibi şaseye oturtabilirsen dodge kupasına göre daha iyi olacak gibi duruyor

7. buralpdi

Ellerinize sağlık, adım adım güzel ilerliyor
  8. buralpdi

İlk Karavanla Taniştiğimiz Araçlari Paylaşalim

1976 Seneleri idi babamın çocukluk arkadaşı Tarık Amca Almanya dan Sivas 'a karavanla gelmişlerdi, çocukları ile birlikte bu karavanın içinde izinleri bitene kadar oyunlar oynamıştık, o zaman kendi kendime bu araç tam benlik dediğimi hatırlıyorum, çok hoşuma gitmişti.
  9. buralpdi

Kendi Karavanını Yapanlar Buralpdi̇ 2

Teşekkürler Yücel hocam Selamlar

10. buralpdi

Evet :smiley: Allah dan yanlız değildim dört karavandık :p İlk gideceğimiz zaman aile üyelerine bu espiriyi ben de yapmıştım

11. buralpdi

Haftasonu hava güzel olunca Tahtalıköy göl kenarına kamp attık
  12. buralpdi

Yol - da

Hüzünlendirdin beni Bülent, Anılar şöyle gözümün önünden geçip gitti, Hepsine Allah Rahmet eylesin.

13. buralpdi

Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

Allah Rahmet eylesin, Mehmet ağbi çok iyi bir insandı, sohbeti, misafirperverliğiyle kalbimizde taht kurmuştu, Bu formun çınarlarını bir bir kaybediyoruz, Başımız sağolsun.
  14. buralpdi

Huzur Içinde Uyu, Melekler Yoldaşın Olsun Mehmet Ağabey...

Daha geçenlerde konuştuk, bir araya gelemiyoruz diye, Allah Rahmet eylesin, Mekanını cennet eylesin, Başta Yengemiz Ruziye hanıma ve sevenlerine Başsağlığı dilerim
  15. buralpdi

Ara tatilde Sarıgerme'de kamp yapma fırsatı yakaladık, Kış günü içimiz ısınsın, Tatilin ilk günleri hava kapalıydı ama sonradan sezonun son tuzlamasına fırsat verdi, güzel bir deniz keyfi oldu.

16. buralpdi

17 M3 Ducato Için 4 Kişilik Plan

https://www.gezenbilir.com/konu/kendi-karavanini-yapanlar-buralpdi-2.125893/ Bu başlıkda yapılmış bir örnek var, inceleyin.
  17. buralpdi

Döner Koltuk Sehpası

Bu sorunun cevabını vermek zor
  18. buralpdi

Döner Koltuk Sehpası

İyiki yazmışım, çözüm varmış😃 Mersedes van'lardaki el freni kolu tam bizim için fakat ducato da yok, El fren kolunu aşşağıda monte etmek fikri güzel ama onda da sorun, fazla aralık olmadığı için kol, iki veye üç diş çalışacak, bu da çok sıkı fren aralığı demek. Bir de elinizden gelmiyorsa bu...

19. buralpdi

Döner Koltuk Sehpası

Araç takoz üstündeyken boştaki iki tekere arkalı önlü taş koyarak aracı sabitledikten sonra, el frenini indirip koltuğu çevirdikten sonra tekrar el frenini çekiyorum. Başka çözümü maalesef yok
  20. buralpdi

Karadeniz Müzikleri Ile Gönlümüzü Eğlendirdik :)

Güzel eğlenmişsiniz, Sizin çekme karavan imalatı ile ilgili bir konunuz vardı, ne aşamaya geldi, ben mi göremiyorum, o başlık yok sanki, Bir şey mi kaçırdım, Selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR