Arama sonuçlarınız

1. bigfoot

Suzuki JLX Kasalara 2'' ve 3'' Yükseltme Kitleri

Ynt: Suzuki JLX Kasalara 2'' ve 3'' Yükseltme Kitleri ahmet bey jlx. yükseltme hakkındaki yardımınız için teşekkürler. tekrar görüşmek üzere.

2. bigfoot

OIIIO Satılık 1994 ZJ OIIIO

Ynt: OIIIO Satılık 1994 ZJ OIIIO teşekkürler Ersel.Yeni sahibini üzmez inşallah ;D
  3. bigfoot

OIIIO Satılık 1994 ZJ OIIIO

Ynt: OIIIO Satılık 1994 ZJ OIIIO teşekkürler Aykut Bey

4. bigfoot

2. Beykoz Off Road Oyunları Görselleri (9-10 Nisan 2011)

Ynt: 2. Beykoz Off Road Oyunları Görselleri (9-10 Nisan 2011) organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Kürşat beyi unutmamak lazım çektiği fotolar mükemmel. Deklanşörünüze sağlık. ;D
  5. bigfoot

2. Beykoz Off Road Oyunları (9-10 Nisan 2011)

Ynt: 2. Beykoz Off Road Oyunları (9-10 Nisan 2011) emniyet kemerin ve 4 çeker aracınız olsun yeterli ;)

6. bigfoot

Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları eklemeyin şu fotoları yahu >:( yaz aylarına yine iş çıkarıyorsunuz başıma ::) bu sefer kesin batarım...

7. bigfoot

Ynt: 2. Beykoz Off Road Oyunları (9-10 Nisan 2011) merhaba, oyunlara katılacakların tam listesini ayrı bir sayfada oluşturmanızı rica ediyorum. özel kapı numarası alan arkadaşların listesi ile aynı sayfada olması karışıklığa sebebiyet veriyor. sayfayı ziyaret edenlerin kafasında sorular...
  8. bigfoot

Ynt: 2. Beykoz Off Road Oyunları (9-10 Nisan 2011) listeye ismimin eklenmesini rica ediyorum. Ali Hakan ASLAN
  9. bigfoot

Ynt: 2. Beykoz Off Road Oyunları (9-10 Nisan 2011) özel plakaya ihtiyaç yok :D ?......Ali Hakan ASLAN 0 RH +.........Gürkan ASLAN 0 RH + .....TC. Listeye eklerseniz sevinirim.

10. bigfoot

Dışarıdan Off-Road Yapanlar Hakkında Neler Düşünülüyor

Ynt: Dışarıdan Off-Road Yapanlar Hakkında Neler Düşünülüyor teşekkürler. 1-2 hafta içinde fotolarını yükleyeceğim. dediğiniz gibi asfalt yasak :'( :'( :'(

11. bigfoot

Dışarıdan Off-Road Yapanlar Hakkında Neler Düşünülüyor

Ynt: Dışarıdan Off-Road Yapanlar Hakkında Neler Düşünülüyor arkadaşlar merhaba, uzun zaman olmuştu siteye girmeyeli.halen konu devam ederken bir kaç satır yazmak istedim.benim beter böceği 2 aydır sezona hazırlıyoruz,çok az bir işi kaldı.sanırım 15-20 gün içersinde kamuoyuna çıkacak ;D ama ne...
  12. bigfoot

Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları fotolar çok güzel. benim böceğin az bir işi kaldı. ;) yakında sahalarda olacak ve tabiki ilk fotoları yayınlamak için sabırsızlanıyorum. :D

13. bigfoot

Suzuki Off-Road fotoğrafları

Ynt: Suzuki Off-Road fotoğrafları deco arkadaşım ellerine sağlık. fotoları silmek bir tarafa daha çok fotolarını bekliyoruz. trakoff'tan sevgilerle.
  14. bigfoot

Tekirdağ Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Tekirdağ Grubu Serbest Muhabbet Köşesi TurKuaZ merhaba. arazi aracınızın olmaması sorun değil. kısmetse bayramdan sonraki haftalarda gezilerimiz başlayacak. bir çok arkadaşın yan koltuğunda ve arka koltuğunda yerimiz oluyor. ağırlamaktan ve yeni yol arkadaşları bulmaktan memnun olacağız...
  15. bigfoot

Ynt: Tekirdağ Grubu Serbest Muhabbet Köşesi valla ne yalan söyleyeyim çerkezköyde offroad ile alakalı arkadaşları görmek çok güzel. en sonunda ÇEROFF'u kuracağız ;D

16. bigfoot

Ynt: Tekirdağ Grubu Serbest Muhabbet Köşesi alper merhaba kapaklı yıldızkentte oturuyorum. oturuyorum. aracım suzuki samurai
  17. bigfoot

ZJ Emniyet Kemeri Hakkında Yardım

Ynt: ZJ Emniyet Kemeri Hakkında Yardım sıralamayı önce muayeneyi yapacak arkadaşa bilgiyi aktarmakla başlayın.yok olmadı müdür,servis sorumlusu vs...gidin.yok oda olmadı müdür,personel.servis sorumlusu hatta tüm TÜV personelini arabaya doldurun tam gaz yapıp kabul ettirene kadar korkutun. ;D ;D...
  18. bigfoot

Ynt: Tekirdağ Grubu Serbest Muhabbet Köşesi akşama kısmetse çayınızı içmeye geliyorum.

19. bigfoot

ZJ Emniyet Kemeri Hakkında Yardım

Ynt: ZJ Emniyet Kemeri Hakkında Yardım muhtemelen 4 adedide değişecek. ;D ben değiştirdim sorun bitti. ;)
  20. bigfoot

Ynt: Tekirdağ Grubu Serbest Muhabbet Köşesi merhaba, çerkezköyün neresinde ikamet ediyorsunuz. ben kapaklıda ikamet ediyorum.fırsat bulduğunuzda tanışalım. hafta sonu kemerburgazda offroad yarışları var.bilgin olsun. trakoff adında bir organizasyonumuz var.ilgini çekerse aramıza katılmanı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri