Arama sonuçlarınız

1. dagcican

İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 km - Volkwagen Polo ile Avrupa Seyahati

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 Km - Volkwagen Polo İle Avrupa Seyahati Facebook adres beğeni sayısında hareketlenmeler görüyorum. Sezon yaklaşırken herkes seyahat planlarına başladı sanırız. Bu senelik biz evdeyiz ancak gitmek isteyen tüm arkadaşlara elimden gelen tüm bilgi ve paylaşımı...

2. dagcican

Efsane İle 2013 Ağustosunda İsviçre İtalya Almanya Avusturya Slovenya Turu

Ynt: Efsane İle 2013 Ağustosunda İsviçre İtalya Almanya Avusturya Slovenya Turu Bu güzel gezi için tebrik ederim. 2012 yazında İzmir'den yola çıkarak yaptığımız rotadan sonra sizinkisi de harika bir alternatif gözüktü gözümüze... Hem Atina'yı görmek hemde Avrupa'ya deniz yoluyla giriş yapmak...
  3. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 Km - Volkwagen Polo İle Avrupa Seyahati Otogaz girişiyle ilgili genel olarak bir sıkıntı yaşamadık. Sadece yunanlar ıkına sıkına lpgyi verdiler. Aracın altına eğilmek zorunda kaldıkları için... Ben de italyaya geçince pompacı elemandan aldım kendim taktım...

4. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 Km - Volkwagen Polo İle Avrupa Seyahati Selamlar, Malum çocuk sayısı ikiye çıkınca pek takip edemez olduk siteyi... Bagajı izmirde Karşıyaka'da Thule bayiinden taktırdık. (http://www.thule.com.tr/subeler.asp) Thule Pasific 200 Çift yönlü açılan model. 2012...
  5. dagcican

2013 Avrupa Gezimiz İçin Yardım

Ynt: 2013 Avrupa Gezimiz İçin Yardım Batis kampta geçen sene 3 gün kaldık. Dediğiniz gibi bir gürültü olmadığı gibi fiyatları tüm avrupa turumuza göre oldukça makuldu. Birkaç sıra arkadan yer seçerseniz sesten zerre kadar etkileneceğinizi düşünmüyorum. Ayrıca akşam 6 dan sonra kimsecikler...

6. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 Km - Volkwagen Polo İle Avrupa Seyahati Teşekkür ederiz. Üzerinden tam 1 yıl geçti ama anılar hala taze... Ev alma sürecine girdiğimiz ve bir kızımız olduğu için bu sene erteledik planları Ancak kısmetse seneye İspanya üzerinden Akdeniz kıyısından Fas'a...

7. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 km - Volkwagen Polo ile Avrupa Seyahati Ek Bilgiler... 1- Seyahatiniz süresince en çok hangi ülkede kalacaksanız oradan Schengen vizesi başvurusu yapıyorsunuz. Bizim seyahat planımızda Almanya ve İtalya hemen hemen aynıydı. Biz planda düzenleme yaparak...
  8. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 km - Volkwagen Polo ile Avrupa Seyahati Toprakla oldukça keyifli bir gezi yaşadık. Küçükten beri arabada seyahate alışkın olması çok avantajlıydı. Ekstradan laptopda bolca çizgi film ve laptop un şarjı için arabada 220 volt invertör çevirici aldık. Yolda...
  9. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 km - Volkwagen Polo ile Avrupa Seyahati Taner bey İzmir çeşmeden bu hizmeti veren firmayı da araştırdık. Bu hizmetleri duraklatılmıştı geçtiğimiz yaz. Ayrıca gemileri böyle uzun bir seyahat için bize pek güvenilir de gelmemişti aslında. Tüm gurbetçilerin...

10. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 km - Volkwagen Polo ile Avrupa Seyahati İşten güçten, bir de ikinci çocuk durumundan siteye giremedik :) Aylar sonra tekrar yazılanlara bakma fırsatımız oldu. Teşekkürlere teşekkürler...

11. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 km - Volkwagen Polo ile Avrupa Seyahati İlginiz için teşekkür ederim.
  12. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 km - Volkwagen Polo ile Avrupa Seyahati Mustafa abi merhaba, Sizi yeniden görmek güzel abi. Misafirperverliğiniz için tekrar tekrar teşekkürler. Sizden sonra uzunca bir turu sorunsuz tamamladık. Dönüş sonrası işlerin yoğunluğuna dalıp bir türlü yazma...

13. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 km - Volkwagen Polo ile Avrupa Seyahati Konaklama Yerlerimiz 1- ) Yunanistan - Kavala - Batis Kavala Kamp (http://www.batis-sa.gr/) Şehir merkezine çok yakın olan hatta şehrin bir yan koyuna yerleşmiş şirin bir kamp. Denizi plajı ve ağaçlar altı kamp...
  14. dagcican

Ynt: İzmir - Hollanda - İzmir - 8000 km - Volkwagen Polo ile Avrupa Seyahati Seyahatimizi planlarken yararlandığımız web siteleri : 1-) Yol boyu LPG istasyonlarını bulup navigasyona girdiğimiz websitesi : http://www.mylpg.eu/ 2-) Yolboyu KAMPLARINI bulduğumuz websitesi ...
  15. dagcican

Merhaba arkadaşlar Bu yaz ailemle gerçekleştirdiğimiz Avrupa turu ile ilgili uzun zamandır bir başlık açmaya niyetliydim. Kısmet bugüneymiş. http://www.facebook.com/avrupagezisi adresinden detaylı yazı ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz. İzmir'den Volkswagen Polo 1.4 2000 model LPG'li...

16. dagcican

Yetim'lerin Yol Hikayeleri

Ynt: Yetim'lerin Yol Hikayeleri Kavala'dan Merhaba. Yetim ailesiyle Kavala Batis Kampta tanışma ve karavanlarına misafir olma şansını yakaladık. Yağmur altında yaşanan bu tanışma ve sonrasında içilen çay çok güzeldi. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Onlar dönerken bizim ilk...
  17. dagcican

Volkswagen T5 'le Avrupa Gezimiz- 2012

Ynt: Volkswagen T5 'le Avrupa Gezimiz- 2012 Harika bir gezi olmuş. 10 Temmuz'da Yunanistan , İtalya, Fransa, Hollanda, Almanya'yı kapsayan kendi aracımızla bir geziye çıkacağız. 7 gün kaldı. Sizin gezinizi inceledikçe heyecanım 2 kat artıyor. Bu güzel paylaşımınız için çok teşekkürler. Araçla...
  18. dagcican

roma HOSTEL TAVSİYE??

Ynt: roma HOSTEL TAVSİYE?? Merhaba, www.hotelmetroroma.com www.hostelworld.com'dan bulduk bu oteli. Ortalama bir seviyede. Metro durağına çok yakın. Eleştirileri mutlaka okuyun. Hesaplı sadece uyumak için güzel bir otel. Otomobil için günlük 10euro parking alıyorlar.

19. dagcican

KARAVAN İLE RİGA-TALİNN-HELSİNKİ-ST. PETERSBURG-RİGA

Ynt: KARAVAN İLE RİGA-TALİNN-HELSİNKİ-ST. PETERSBURG-RİGA Merhabalar http://www.eurocampings.co.uk/en/europe/ adresinden bir çok kampa ulaşabilir, eleştirileri okuyabilirsiniz. Ayrıca bulduğunuz kampları google da aratarak kendi web sitelerinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Temmuz...
  20. dagcican

Yunanistan'da ki Uluslararası Ehliyet Sorunu

Bulgarların girişte aldıkları transit geçiş parasını ve 15 km içinde sizden polislerin isteyeceği rüşvet paralarını da hesaplayıp, hertürlü hırsızlıklarını ve şerefsizliklerini de üstüne eklediğinizde 300 liralık bir ehliyet parası binlerce liralık tatil planınızın yanında çok da büyük bir mebla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri