Arama sonuçlarınız

1. hakki

1995 Discovery Yapım Hikayesi... ( Hakkı Tunçel )

Sevgili gezenbilir üyeleri ; Aracım ’95 model , ’98 trafiğe çıkışlı LAND ROVER DISCOVERY I es 300 TDI. Disco 240.000 de rektifiye görmüş ve şuanda 276.000 de. Yoldaşımı 18.000 TL ye Caner AŞKIN isimli iç mimardan aldım. Araç genelde şantiyelerde kullanıldığı için pek bakımlı değildi ama ilk...

2. hakki

Disco'yu Off-Road'a Hazırlarken...

sevgili gezenbilir ailesi ; yaklaşık bir ay önce aldığım 95 model disco 1 300 tdi ımı sizlerle birlikte offroad gezilerine katılabilmek ve kendi özgürlüğümü doğada yoldaşım ile birlikte çamurlara batarak yaşamak istiyorum. birkaç yerden fiyat aldım ama hala cok kararsızım parçaları satan...
  3. hakki

M.K. Atatürk

Babası öldü. Yetim büyüdü. Üvey evlat oldu. Tutuklandı. Hapse atıldı. Sürüldü. İşsiz kaldı. Şöyle yazıyordu o sıkıntılı günlerde kaleme aldığı günlüğüne; 'Harcamalarım fazla değil, zira gelirim hep az.' Hastalandı, böbreklerinden. Vuruldu, göğsünden. Mesleğinden atıldı. İdama çarptırıldı...

4. hakki

tarihe geçmiş laf sokmalar

Tarihe Geçmiş Laf Sokuşturmalar Napolyon savaşta İspanya'yı yenmiş.İspanya kralı siz ancak para ve mal için savaşırsınız biz ise namusumuz ve şerefimiz için savaşırız demiş... Bunun üzerine Napolyon; -Evet insanın neyi eksikse onun için savaşır... Sokrates ve eşi bir türlü iyi...
  5. hakki

Hizmetçi :)

Hizmetçi Adam evine telefon eder ve telefonu yabancı bir kadın açar. Adam sorar, "Siz kimsiniz?" "Ben hizmetçiyim" diye cevap verir kadın. Adam, "Bizim hizmetçimiz yok ki!" der adam. Kadın, "Evin hanımı beni bu sabah işe aldı". Adam, "Peki, ben onun kocasıyım. Kendisi oradamı?"...

6. hakki

kadın-erkek / kadın-kadın / erkek- erkek DİALOG :)

DIALOG 1- Kadın/Erkek 2- Kadın/Kadın 3- Erkek/Erkek 1.Versiyon Kadın / Erkek: Bir erkeğin hayatı nasıl karartılır? Kadın: Saçımı kestireyim mi? Erkek: Olur. Kadın: Ama kıyamıyorum. Erkek: Öyleyse kestirme. Kadın: Canım değişiklik istiyor... Erkek: O halde kestir. Kadın: Bana akıl...

7. hakki

devlet sırrını açığa çıkarmak :)

DEVLET SIRRI... İşsizdi, parasızdı, kalacak yeri, yiyecek ekmeği, iki satır muhabbet edebileceği bir arkadaşı da yoktu. Nerden geldiği bilinmez "..........Ceza Kanunu" diye bir kitap geçmişti eline. Bir gün onu okuyarak vakit geçiriyordu ki " ülke başbakanına hakaret etmenin cezası 6 ay"...
  8. hakki

Mail Attığınız Yere Dikkat Edin :)

GUNAYDIN..SIZ SIZ OLUN MAIL ATARKEN DIKKAT EDIN ... GUNUNUZUN GUZEL GECMESI DILEGIMLE ... Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır.Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir.Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese...
  9. hakki

Cem Yılmaz'ın Ağzından Sorunları Anlatan İstikbal Marşımız

>>Türkiye'yi Güldüren Adam" ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın İstiklal>>Marşı'ndan>>esinlenerek yazdığı bir şiir, şu sıralarda elden ele dolaşıyor. Cem>>Yılmaz,>>>>bu şiirinde Türkiye'nin sorunlarını da ele alarak ülkemiz gerçekleri>>hakkında inanılmaz tespitler yapmış!>>İşte Cem Yılmaz'ın Türkiye'nin...

10. hakki

sağlıkla ilgili sorular :)

BAYILDIM BU DOKTORA HEALTH QUESTION & ANSWER SESSION : SAĞLIKLA İLGİLİ SORU&CEVAPLAR : Q: I've heard that cardiovascular exercise can prolong life; is this true? A: Your heart is only good for so many beats, and that's it... Don't waste them on exercise. Everything wears out eventually...

11. hakki

Kamp Malzemesi

sevgili gezenbilir üyeleri kamp malzemeleri almak istiyorum ( 3 kişilik çadır - 2 uyku tulumu - kamp mutfak malzemeleri - 2 mat - kamp için sırt çantası - çakı gözlük - pusula - .....) avrupa yakasında alabileceğin en fiyatı nerde bulabilirim yardımlarınızı beklıyorum
  12. hakki

Outdoor Mağazası ?

sevgili gezenbilir üyeleri bana tavsiye edebileceiğiniz avcılık , kampçılık , offroad malzemeleri , doğa malzemeleri satan bir outdoor dükkanı varmı acaba ? saygılar hakkı

13. hakki

Discovery İçin Lastik ve Jant Seçimi

sevgili land rovercılar standart olan land rover discovery mi 3" inç kadar yükseltmek hevesindeyim dişli ve yüksek bir lastik ve hem sağlam hemde gösterişli bi offroad jantı takmak istiyorum offroadda gösterişin pek yeri yok biliyorum ancak aracı günlük hayattada kullandığım için şık durmasını...
  14. hakki

disco yağlama

saygıdeğer land rover sahipleri discovery aldım ama teknik olarak neler yapabilirim tam bilmiyorum iyimi ettim kötümü ettim bilmiyorum ama duruşu bana bakışı resmen kulağıma beni diyodu ancak aracta nereleri yağlamam gerekiyo ve genel olarak hangi yağları kullanmam gerekiyo bilmiyorum...
  15. hakki

Off-Road , Orman , Kamp , Mangal

sevgili gezenbilir üyeleri hafta sonu için istanbul avrupa yakasında sarıyer taraflarına yakın arabayla orman içine girebileceğim kampımı kurup mangalımı yapabilceğim ve ateşin başında güzel bir doğa manzarasını seyredebileceğim yerleri benimle paylaşırsanız cok sevinirim saygılar hakkı

16. hakki

Land Rover Aksesuarları

herkese merhabalar, istanbulda çeşitli land rover aksesuarları ( t-sirt , şapka , polar , yamurluk , çizme , anahtarlık , araba içi aksesuarları ...... ) satan veya yurt dışından getiren dükkan varmıdır ? hakkı
  17. hakki

Land Rover Stickerları

sevgili land rovercılar istanbul hiç bir yerde bulamadım ama eminimki bir cok yerde vardır land rover discovery stickerları ve logoları arıyorum yanlız servislerde dudak ucuklatıyo fiyatlar aracımı ilk aldığımda öndeki land rover yazısı için 80 ytl verdim ve bu indirimli fiyatıymıs içime baya bi...
  18. hakki

Discovery Arazi Vitesi Kullanımı

sevgili gezenbilir üyeleri daha yeni discovery aldığım için arazi vitesinin tam kullanımını bilmemekteyim yardımlarınızla bu konuyuda aşacağıma inanıyorum bana nasıl kullanıldığını acıklayabilecek iletilernizi bekliyorum

19. hakki

Land Rover Discovery Ön Konsol

herkese merhabalar bir sorunum war sizlerden yardım almak istiyorum 95 model discovery 300 tdi ımın ön konsolunun cama yakın olan kısmı güneş ve zamanın verdiği yorgunluktan yıpranmalar , ufak cıtırdamalar ve kalkmalar var maslak oto sanayi ve yakınlarında konsol tamiri yapan veya sıfır konsol...
  20. hakki

Land Rovercılar Günü

herkese merhabalar yeni üye olduğum için hoş görün ama birkac sorum olacak bizlerin yani land rovercıların bi günü veya her sene toplandıkları geleneksel bi toplantıları varmı ve yeni offroad sezonu nezaman acılıyo yanı bildiğim kadarıylar kış aktiviteleriniz daha yoğun ve eylenceli oluyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri