Arama sonuçlarınız

1. Dream_Rocker

1996 Zj Vic Ekranı Aranıyor

Ebay üzerinden 45$ + 20$ nakliye ile çözülmüştür. Arayışım bitti. Teşekkürler.

2. Dream_Rocker

Rasıl Hacar (taş Başı)

Çok güzel bir yermiş Hakan Bey.
  3. Dream_Rocker

95 Doğumlu Zj 5.2 Evlat Edindim

Allah başka dert vermesin :P Şaka şaka, hayırlı olsun hocam, kazasız belasız.

4. Dream_Rocker

96/98 Zj Lerde Arızalı Vi̇c Ekranlarınızı Tamir Ettirebilirsiniz

Yıldırım Bey'in iletişim ve bilgilendirmesine kefilim, ben ekranımı kendisine gönderdim. Anlattıklarından yola çıkarak insan keşke önceden işi bilmeyen bir elektronikçiye vereceğime, daha önce kendisiyle karşılaşmış olsaydık dedirttiriyor insana. :)
  5. Dream_Rocker

Mesaj gönderdim hocam.

6. Dream_Rocker

Toplamaya Başlıyoruz 96 Zj 5.2 Öneri Ve Tecrübe Alınır

Geçmiş olsun. 1'den 2'ye geçerken sarsıntının sebebi kickdown kablosu (roketleme teli) olabilir. Ayar yapılarak düzelebiliyor, şanzumanı ellettirmeden önce bir kontrol ettirin.

7. Dream_Rocker

Toplamaya Başlıyoruz 96 Zj 5.2 Öneri Ve Tecrübe Alınır

Merhaba, Hem şanzıman hen motor yagının aynı anda boşalması çok mümkün değil, büyük tesadüf ister. Acaba şanzımanda zaten yağ eksik miydi? Vites geçişlerinde problem var mıydı? Ya da aracı calıştırıp, vitesi R konumuna alıp biri frene basarken şanzıman yağına baktınız mı? Bu saaten sonra...
  8. Dream_Rocker

Teşekkürler hocam, bütçem 500 lira bu iş için :smiley:
  9. Dream_Rocker

Grand Cherokee 4.0l Slec Trac Vic Ekran Mesajı

VIC Ekranında Service 4WD Switch Sorununu Giderme Yöntemleri. Şöyle birşey var hocam.

10. Dream_Rocker

Diy Direksiyon Pompa Revizyonu

Eline sağlık hocam :)

11. Dream_Rocker

Merhabalar, Elinde çıkma, çalışır durumda vic ekranı olan var mı? Benimkini tamire vermiştim ancak 3 ayaklı bir komponentin üstünde yazan rakamlara rağmen bulunmaması sonucunda tamir başarısız oldu. Diğer yandan çıkmacılar 750-800 TL'lerden açıyor kapıyı. Ebay'de birkaç ay evvel 50-70$...
  12. Dream_Rocker

2019 Tüvtürk Maceraları

Maalesef öyle oldu, bize de akıl olmuş oldu. Bir dahakine diğer istasyonları deneyeceğim. Çok teşekkürler.

13. Dream_Rocker

2019 Tüvtürk Maceraları

Işık yanmıyorsa muhtemelen geçer absden, malum her araç absli değil ama güvenlik açısından çözmenizi öneririm.
  14. Dream_Rocker

2019 Tüvtürk Maceraları

Merhabalar, Güncel muayene raporumu, başıma gelenleri paylaşmak istiyorum, günlerce araştırma yaptım ve istediğim bilgilere tam olarak ulaşamadım, belki birinin işine yarar. Aracım 1996 5.2 Zj +Ön camımda çatlak olduğu için öncelikle ön camı değiştirmekten başladım. Çift renk camlar 600-650...
  15. Dream_Rocker

96 Grand Cherokee & Hurda Yasası

Ynt: 96 Grand Cherokee & Hurda Yasası Bildiğim kadarıyla yeni vergilendirme co2 emisyonuna göre yapılacak. Fakat bu yapılandırma yasa çıktıktan sonra üretilen araçları kapsayacak. Yoksa yanlış mı biliyorum? Bizim Zj'lere çıkıp da senelik 5000 tl vergi yazarlar mı :)

16. Dream_Rocker

Ynt: 96 Grand Cherokee & Hurda Yasası Kerim bey verdiginiz degerli bilgi icin tesekkur ederim.
  17. Dream_Rocker

Merhabalar, Uzun araştırmalar sonucunda daha önce de niyetlenmiş biri olarak, 96 model bir Grand cherokee alacağım. Hatta bu heves için motosikletimi bile sattım. :) Forumda alırken dikkat edilecek maddeleri de tek tek okudum, bir çıktısını aldım. Şimdi beni tedirgin eden nokta da şu ki; bu...
  18. Dream_Rocker

Ne kadar bakım ne kadar masraf?

Ynt: Ne kadar bakım ne kadar masraf? Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız binmek nasip etsin inşallah. Kibar ilginiz için çok teşekkür ederim.

19. Dream_Rocker

Ynt: Ne kadar bakım ne kadar masraf? Öncelikel cevabınız için çok teşekkür ederim. Uzun süre cevap gelmeyince ümidi kesmiştim, gerçi arkadaşlar da haklı benzer çok konu var ama yine de insanın kafasında soru işaretleri oluyor. Bu aracı alacağımı söylediğimde tanıdıklarım yarısı saçmalama...
  20. Dream_Rocker

Herkese merhabalar... 2013 yılının başlangıcında küçüklüğümden beri hayalim olan grand cherokee'yi artık almak istiyorum. Sanırım benim bütçeme 93-94 model arası 5.2'ler uyuyor. 15-17 bin tl'lik bir bütçem, ve aylık bir gelirim var. Bu fiyatlara alınacak aracın gaz-benzin harici yıllık bakımı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri