Arama sonuçlarınız

1. kutayali

Ankarada Tavan Sepet Imalatı

Haldun bey, eğer kaynak makinesi bulabilirseniz ve kullanabiliyor iseniz 5*5 galvanizli çit teli ve galvanizli 1/2 lik su borusu ile 4 dirsek ile 6 adet tavan ayağına kaynak yapıp yağmur olukları ölçüsünde kendiniz yapabilirsiniz. Hem şık hem ucuza mal oluyor. Boyamayı unutmayın. Ben de bana...

2. kutayali

Kartuşlu Ve Delmeli Kartuş Farkı

Delmeli nispeten daha ucuzdur. Ancak sonuna kadar kullanmaz iseniz sızıntı yaparak boşalır. Tehlike oluşturur. Vidalı daha pahalı ancak; ayırdığınız an gaz çıkışı olmaz ve daha güvenlidir.
  3. kutayali

Inşaallah Karavan Hayellerim Gerçek Olacak

Sayın hocam ;ilk fırsatta kamplarda konaklayan birkaç karavanı sahiplerinden izin alarak incelemenizi salık veriyorum.Siz boş verin karavan ve karavanla tatil konusunda ileri geri konuşanları.Hem istemek, başarmanın yarısıdır.

4. kutayali

Öncelik Ile Herkese Selamlar. Ikinci El 12 Volt Buzdolabı Bulabilirmiyim

Sevgili önderberber ben Denizli'de bu işi araştırdım ve doğru akımla çalışan dolap imalatı ve güneş paneli montajından anlayan tek bir kişi var adı Yalçın KAPLAN .Telefonunu verebilirim ve yaptırdığım dönüşümü görmek isterseniz gösterebilirim. Yalçın KAPLAN 0532 4120135

5. kutayali

Ölüdeniz Uçuş Videosu

Ynt: Ölüdeniz Uçuş Videosu Muhteşem görüntüler,muhteşem doğa,daha ne denilebilir ki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri