Arama sonuçlarınız

1. sadness77

Karavan Hakkında Yardım

Ynt: Karavan Hakkında Yardım bende caretta düşünüyorum hemde çeken araç fazla yorulmaz misal ufak bi araçla dahi çekilebilir

2. sadness77

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (29-30 Haziran 2013)

YARIŞMAYA ARACIM YOK AMA İZLEMEYE GÖZÜM VAR KAÇAR MI...!
  3. sadness77

Karavan Hakkında Yardım

Ynt: Karavan Hakkında Yardım on bin tl ye kadar tavsiye edebileceğiniz (ama tamamen arazi koşullarında çekerken zorlanmayacağım karavan tipleri) nelerdir acaba

4. sadness77

Karavan Hakkında Yardım

merhaba karavana çok büyük merak armış durumdayım ve başlangıç olarak da Başoğlu caretta 1500 düşünüyorum kullananlar yada bilenler yorum yazarsa çok sevinirim değerli bilgileriniz içi şimdiden teşekkür ederim
  5. sadness77

YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7

Ynt: YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7 selamlar evet belki dediğiniz gibi biraz yorulacaksınız ama bence aracı kasmadan yormadan gider çünki bende 93 model ile yalovadan kütahyaya gitmiştim ve sıkıntı yapmamıştı umarım oda her hangi bir sıkıntı...

6. sadness77

Acil yardim

Ynt: Acil yardim geçmiş olsun kurtulmanıza sevindim

7. sadness77

4. Beykoz Off-Road Oyunları Yapıldı Görseller Videolar

Ynt: 4. Beykoz Off-Road Oyunları Yapıldı Görseller Videolar oradaydık ve aynı heyecanı yeniden yaşadık emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim
  8. sadness77

Yalova - Orhangazi arası

Ynt: Yalova - Orhangazi arası ismail abi küçücük yalova da birbirimizden haberimiz yok bizde iki arkadaş bişeyler yapmaya çalışıyoruz bir dahakine haberimiz olursa tanışmak isteriz saygılar
  9. sadness77

4.Beykoz Off-Road oyunları başlıyor

Ynt: 4.Beykoz Off-Road oyunları başlıyor bizde sadece izlemeye ve heyecanı paylaşmaya geliyoruz yarışmak başka baharlara

10. sadness77

BURSA HÜSEYİNALAN-TUZAKLI, DAĞYENİCE DOMUZ BATAĞI

Ynt: BURSA HÜSEYİNALAN-TUZAKLI, DAĞYENİCE DOMUZ BATAĞI gerçekten harika olmuş resimler için ayrıca teşekkürler

11. sadness77

Lada Niva Fotoğrafları

Ynt: Lada Niva Fotoğrafları çok güzeller paylaşmaya devam edelim takip
  12. sadness77

Bir Martı'da Rize için Hayat Buluyor

Ynt: Bir Martı'da Rize için Hayat Buluyor süper olacak inşallah takipteyim

13. sadness77

Troff Kürtün Örümcek Ormanı 01-01-2012 Gezisi.

Ynt: Troff Kürtün Örümcek Ormanı 01-01-2012 Gezisi. tek kelime ile mükemmel elinize sağlık
  14. sadness77

araç alımı hakkında bilgi

merhaba uzun arayışlar sonucu bulduğum bir aracı sizinle paylaşmak istiyorum bu araçla ilgili yorumlarınızı bekliyorum kararsız kaldım sizce almalımıyım yoksa lada mı olsun dersiniz http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-4x4-suziki-66299150/detay/
  15. sadness77

Kemerburgaz Civarında Hafif Off Road Görselleri (11 Aralık 2011)

Ynt: Kemerburgaz Civarında Hafif Off Road Görselleri (11 Aralık 2011) merhabalar öncelikle çok güzel bir gezi olmuş ama ben opeli olan abiye bir sey sormak istiyorum frontera offroad da başarılımı yada kullanan kişiler tavsiye edermi yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

16. sadness77

ZJ 5.9 - Türkiye'de Böylesi Görülmedi

Ynt: ZJ 5.9 - Türkiye'de Böylesi Görülmedi hayırlı olsun tek kelime ile mükemmel olmuş elinize sağlık
  17. sadness77

acill yardım

suzuki samu ile niva arasında kaldım sizce hangisini almalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim
  18. sadness77

klr 650

Ynt: klr 650 motor 1996 model deponun alt kaynak noktasından benzin akıttığı için depoyu söküp kaynak yaptırmış bu nedenle içinde pislik olabileceğini sölüyor ve karbüratörün altında vidayı gevşetip bir kaç damla benzin akııtığın zaman çözülüyor ama 1 km gitmeden tekrar aynı hatayı yapıyor en...

19. sadness77

klr 650

yeni almış olduğum motorumda sorunlar olmaya başladı gaz yemiyor kendini kesiyo motor aldığım kişiye sordum depo yeni yaptırdığını ve içinde pislik olabileceğini sölüyor ne derece doğrudur birde size sormak istedim cevaplar için şimdiden teşekkürler
  20. sadness77

kawasaki klx 650

Ynt: kawasaki klx 650 1994 model ama motor yeni toplanmış herşeyi elden geçmiş bayii garantili sizce nasıl olur

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR