Arama sonuçlarınız

1. amanos80

Daihatsu Yedek Parça

Arkadaşlar, 2005 Daihatsu SX aracımın tavan penceresi (lastiğinden dolayı) su alıyor. Sunroof lastiği diye geçer,malumunuz.Bunu nereden temin edebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

2. amanos80

Açılır Tavan

Arkadaşlar,2005 1.3 Terios'um tavandan su alıyor >:( Tavan pencere lastiğini nereden bulabilirim?
  3. amanos80

Terios Sunroof'un Su Geçirmesi :(

2005 Terios sunroof lastiğim sol önden su alıyor. Tamiri veya komple lastiğinin temini için yardım rica ediyorum. ::)

4. amanos80

Satılık Daihatsu Terios-2005

2005 model Terios SX . Orijinal 27800 km'dedir. Araç sınıfının en dolu modelidir: Deri koltuk,elektrikli ayna,sunroof,merkezi kilit,uzaktan kumandalı alarm,4 koltuk başlığı,elektrikli ön camlar,domuzluk,stepne sıfır...vs vs...
  5. amanos80

Satılık HYUNDAİ İ-20

2011 model Hyundai İ-20 Troy 1.4 CRDİ TEAM model arabam satılıktır.8300 km. de olup,herhangi bir darbe veya kusuru bulunmamaktadır. 75 HP gücündedir. Malum site kayıt no: "95455696 " . Gezenbilir üyelerine indirimim olacaktır.

6. amanos80

Yapılan Yanlış Yorumun Silinmesi

Yapılan yanlış yorumun silinmesi

7. amanos80

İnvertörde V değişimi mümkünmüdür? Yardım rica ediyorum.

Yanlış bir sipariş sonucu, elime 24 V = 220 V invertör geçti. Bunu iade etmeden 12 V= 220 V a çevirebilir miyim? Yardımınızı rica ediyorum.
  8. amanos80

Çevre Mühendisliği ve Yüksek Mimar

2 yeğenim için İstanbul ve civarında iş arıyorum.Dil ve tecrübe vardır.
  9. amanos80

4*4 alınacaktır

32-33.000 Tl'ye kadar, otomatik vitesli araç arıyorum. Off-road modifiyeli olması şart değildir.Km.sinin düşük, sahibinden, lpg'li olması tercih sebebidir. ( Terios Gold önceliklidir! ) Takas düşünülürse; Opel Corsa 100. yıl, ilk sahibinden, kırmızı , 68.000 de, darbe, boya yok.

10. amanos80

Toyota alma Arefesindeyim; Yardım Lütfen

Ben 2006 Terios sahibiyim. Ancak dağlarda daha etkili, daha güvenilir bir aracım olsun istiyorum. Toyota' da karar kıldım, ancak araç hakkında bilgim yok. Aşağıdaki linkte ki araç hoşuma gitti ancak yorumlarınıza. fiyat ve araç konusundaki bilgilerinize ihtiyacım var .Bilgiler için şimdiden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri