Arama sonuçlarınız

1. buldag

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağolsun.

2. buldag

Mitsubishi Benzinli Portatif Jeneratör - Mgc-1101

Karavanımda kullanmak üzere 2 yıl önce Mitsubishi Türkiye Distribütörü Alimar firmasından sıfır olarak satın aldığım Mitsubishi - MGC-1101 model portatif sessiz jeneratörüm satılıktır. Inverter özellikli olduğundan sürekli aynı dalga saf 220 volt enerji vererek evimizdeki elektrikten daha...
  3. buldag

Pi2010 İle 2 Yılın Özeti

Ynt: Pi2010 İle 2 Yılın Özeti Hafifliği, sağlamlığı ve yalıtımı gerçekten tartışılmaz.. Keyifli bir gezi olmuş.. Kış kampı ayrı güzel..

4. buldag

Pi2010 İle 2 Yılın Özeti

Ynt: Pi2010 İle 2 Yılın Özeti Herkese merhaba, Pi2010 modelini 1,5 yıldır kullanıyoruz. Başlığı görünce izninizle bende birkaç noktada fikirlerimi paylaşmak istedim. Pi2010’a ek olarak erba 5,25 bir karavanımız daha bulunmakta olup, ağırlığının yaklaşık 1500 kilo olması nedeniyle maalesef...
  5. buldag

Vİtara JLX Yol Bilgisayarı

Ynt: Vİtara JLX Yol Bilgisayarı Yol bilgisayarını almaktan vazgeçmiş değilim. Tavsiye ve tecrübelerinizi merakla takip ediyorum. Sadece şuan için 1.önceliği sorununun tam olarak tespit edip, giderilmesine verebileceğim. Sorun (umarım) giderildikten sonra yol bilgisayarını almayı ciddi olarak...

6. buldag

Ynt: Vİtara JLX Yol Bilgisayarı Kalorifer, hortumlar vs tüm bağlantılar kontrol edildi.Herhangi bir kaçak bulunamadı. Bende kaçağın ana nedeninin biran önce bulunabilmesi taraftarıyım. Bloktan olduğunu düşünüyor ve endişeleniyorum. Yol bilgisayarı ile ilgili Mehmet bey ile bugün telefonla...

7. buldag

Ynt: Vİtara JLX Yol Bilgisayarı Abdullah bey merhaba, Zaman ayırıp, bu kadar detaylı olarak bilgi verdiğiniz için öncelikle çok teşekkür ederim. Bende biraz detay bilgi vermek isterim; Önceki aracımız olan 2006 model Suzuki Jimny aracımız (ki ikinci sahibi olduğumuzdan çok temizdi) bebeğimizle...
  8. buldag

Ynt: Vİtara JLX Yol Bilgisayarı Abdullah bey merhaba, 2000 model 5 kapı 1.6 jlx vitara sahibi olarak hararet göstergemize güvenemediğim için bende yol bilgisayarı taktırmayı düşünebilirim. Aracımı Grand Oto’ya götürüyorum, sağolsunlar hem bilgili hemde ilgililer. Bana anlattıklarına göre...
  9. buldag

cam rüzgarlığı

Ynt: cam rüzgarlığı merhaba, Geçen hafta Bostancı Oto Sanayideki bir aksesuarcıdan ön camlar için rüzgarlık alıp taktırdım. (Aracım 2000 model 5 kapı jlx vitara) Ellerinde 3 kapı olanlar için de rüzgarlık mevcuttu. Çiftine 80 lira ödedim. Aksesuarcının ismini hatırlayamadım, fakat ihtiyaç...

10. buldag

Basoglu 5.50 kac kg olabilir?

Ynt: Basoglu 5.50 kac kg olabilir? Salih bey, Cavit bey, Önerileriniz için teşekkür ederim.

11. buldag

Ynt: Basoglu 5.50 kac kg olabilir? Merhaba, İlginize teşekkür ederim, sizinle bu konuda daha önce de yazışmıştık. Fabrika çıkışı lastiklerimi de belirtmiştim. Çıkma, yamalı ve her ikiside farklı markaydı... Binbir zahmetle c tipi lastik bulmuştuk. Ayrıca stepne yoktu, aldık. jant bulmakta...
  12. buldag

Ynt: Basoglu 5.50 kac kg olabilir? Mustafa bey merhaba, Mümkünse lastik marka-ölçü ve tipini belirtebilir misiniz? Bizim de Erba marka 4,90'lık karavanımız var ve uzak doğu marka C tipi lastik (13 jant) binbir zorlukla bulmamıza rağmen halen güvenerek kullanamıyorum. KAravanın ağırlığından...

13. buldag

Rüzgarlı Havada Çekme Karavanlara Dikkat

Ynt: Rüzgarlı Havada Çekme Karavanlara Dikkat Melih bey merhaba, Üreticinin rahatlığını ve vurdumduymazlığını gördükçe olumlu bir sonuç alınabileceğini düşünmüyorum. O dönemde lastik konusunu görüşmek üzere kendilerine gittiğimde bile rahatlık/pişkinliklerinden ödün vermeden, onlarda böyle bir...
  14. buldag

Ynt: Rüzgarlı Havada Çekme Karavanlara Dikkat merhaba, Öncelikle geçmiş yorumlarımın kendi karavanım için yapıldığını belirtmek isterim, ayrıca karavanımızda gördüğümüz, yaşadığımız eksiklik ve olumsuzlukların bize özel olmadığını çevremizden ve bu siteden görüyoruz. Size sadece küçük bir...
  15. buldag

Ynt: Rüzgarlı Havada Çekme Karavanlara Dikkat Sayın Tifa, Söyleminize sonuna kadar katılıyorum, maalesef yerli karavan üreticileri emniyet telini gereksiz buluyorlar.. Onlara göre karavan asla topuzdan kurtulmaz, kurtulsa bile “bırakın gitsin sizide devirmesin” görüşündeler.. 2 yıl önce...

16. buldag

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım İlginize teşekkür ederim, uygun bir zamanda görmeye gideceğim.
  17. buldag

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Merhaba, Aşağıda linkini belirtmiş olduğum panelvan hakkında görüşlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum. İlanın yaklaşık 1 yıl önce verilmiş olması biraz kuşkulandırdı bizi. Birde aracı inceletmek için nereyi tavsiye...
  18. buldag

Karavan Buzdolabı Sistemleri Hakkında

Ynt: Karavan Buzdolabı Sistemleri Hakkında İlginize teşekkür ederim; Tavsiye ettiğiniz 50 lt'lik buzdolabı sanırım Arçelik 1011 m modeli. Bu dolabın kompresörlü olduğunu bilmiyordum, üretimde olmasada piyasada bulursam inceleyeceğim. Güneş enerji sistemi için biraz daha beklemek zorundayım...

19. buldag

Karavan Buzdolabı Sistemleri Hakkında

Ynt: Karavan Buzdolabı Sistemleri Hakkında Merhaba, Çekme karavanımda indesit marka büro tipi buzdolabı kullanmaktayım, geçmiş dönemde forumda görüşlerinizi alarak, deneyimlerinizi okuyarak 200 amper jel akü + aküye paralel bağlı 2 faradlık kapasitör ve cotec marka 1500 watt’lık tam sinüs...
  20. buldag

2010'un En İyi Çeki Aracı...

Ynt: 2010'un En İyi Çeki Aracı... Merhaba, Doğan bey başta olmak üzere, diğer deneyimli karavancıların tecrübelerini okuyup, bir kaç ay süren marka,model,motor gücü, tork vs. verileri inceleyip neredeyse ezberledikten sonra bizim için en uygun çeki aracının Fiat yeni doblo olacağına karar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri