Arama sonuçlarınız

1. S

Defender Kafa Sallama, Yoldan Çıkma Problemleri

+90 505 477 13 90 Tuncay Bozdemir ara bütün Defender ile ilgili sorunlar bitsin aynı porblem bendede vardı işimi çözdü.

2. S

Defender Kafa Sallama, Yoldan Çıkma Problemleri

+90 505 477 13 90 Tuncay Bozdemir ara bütün Defender ile ilgili sorunlar bitsin aynı porblem bendede vardı işimi çözdü.
  3. S

Land Rover Defender Yedek Parçaları

Ynt: Land Rover Defender Yedek Parçaları Defender yedek parça listesi ek dosyada bilgilerinize sunulmuştur..

4. S

Ynt: Land Rover Defender Yedek Parçaları Kupa yok maalesef
  5. S

Değerli arkadaşlar elimde defender yedek parçaları bulunmaktatır yakın zamanda bu yedek parçaların fiyatlarının yayınlayacağım parçaları isteyen arkadaşlarımıza ivedilikle gönderecektir seçkin akbaş 0536 310 22 00

6. S

Sınırsız Arşiv

Değerli üye arkadaşlar.. Aşağıda linklerini verdiğim siteye üye olarak bilgisayar, Film, Müzik, Oyunlar, Wallpaper, ve çok miktarda arşivnizde bulunması gereken bilgilere buradan sahip olabilirsiniz. Site google alt yapısı ile birlikte çalışmaktadır. Full içerikli bir sitedir...

7. S

Sınırsız Arşiv

Değerli üye arkadaşlar.. Aşağıda linklerini verdiğim siteye üye olarak bilgisayar, Film, Müzik, Oyunlar, Wallpaper, ve çok miktarda arşivnizde bulunması gereken bilgilere buradan sahip olabilirsiniz. Site google alt yapısı ile birlikte çalışmaktadır. Full içerikli bir sitedir...
  8. S

Debriyaj Ayar Noktası

Ynt: Debriyaj Ayar Noktası Değerli Dostlar sorunun çözümü şu şekilde gerçekleşti.. Araçdaki sorun debriyaj balatası yeni değişti ve kavrama aracın debriyaj pedalının en son noktadan sonra yukarı doğru kalması yaklaşık 7 cm den başlayarak yani araç yukardan kavrama yapıyordu. Buda aracın...
  9. S

Debriyaj Ayar Noktası

Dostlar 110 luk dizel defeder araçlarda debriyaj pedalının alttan kavraması için ayar yapılabilecek bir ayar noktası varmıdır.

10. S

Landrover Defender Lastik Ve Jant

Değerli Landrover Dostları Resimde görünen lastik ve jant'tan istetme için aramaktayım. Bulunduğum yörede lastik satan bayilerle görüştüysemde benim aracın takılı olan lastik MT754 (285-75-16) Maxxis markalı lastik imiş fakat ne hikmetse bu lastikten satışta kalmadı diye belirtiyorlar. Aynı...

11. S

Presiden Jackson Marka Telsizler

8 adet President Jackson yeni ve az kullanılmış telsizler Cemal Kıral 0 332 712 55 30
  12. S

24 VOLT ÇIKMA WEBASTO AKREP MODELİ

Ynt: 24 VOLT ÇIKMA WEBASTO AKREP MODELİ Mesut usta gönderdiğin webastoyu aldım. gerçekten mükemmel ve emeğine sağlık çok memununum. Bu webasto konusunda sana herkes müracaat edebilir. Teşekkkürler. Aratığım ürünü en son sende buldum sende ikiletmedin gönderdin işimi gördün.. Herkes Landrover...

13. S

alman malı webasto (ek kabin ısıtıcısı) arıyorum

Webasto Arayanlar bu adrese... arkadaşlar webasto isteyenler ikinci el olarak bu arkadaşımızla irtibata gecebilirler.Gerçekten ben aldım kaliteli alman malı webastolar isteyene göndermektedir. Arkadaşımızın ismi mesut telefon numarası ise 0 543 364 81 69
  14. S

Landrover Defender Vize (Önemli)

Ynt: Landrover Defender Vize (Önemli) Bugün için açmışolduğum vize konusu ile ilgili görüşme yapmak üzere Emniyet Müdürlüğüne gittim. Aracımızın EK-1 belgesini doldururken belirtmiş olduğumuz sürücü dahil 9 kişilik rakamın değişmi konusunda çok ısrarcı oldum. Rakamı 8 düşürmek üzere ama trafik...
  15. S

Ynt: Landrover Defender Vize (Önemli) Değerli üstadım. Ellerindeki belgeyi bana göstermek durumunda değiliz dediler ama yayınlanan yasayı fotokopi etmişler Mart -2011 tarihinden sonra vize işlemi gerçekleştireceklerde bunu kullanıyorlar. Beni dün için geri gönderdiler. aracın emniyetten 9...

16. S

Arkadaşlar.. Landrover Defender araçların vizesi konusunda Mart-2011 tarihinde yasa değişmiş.Ruhsatlarda 8 üzeri olarak vize yaptırmak için gidenler sorun yaşayabilir. Nasılmı...Ruhsatta yazılan kişi sayısını TÜV esas aldığından 8 kişi üzeri bir rakam gördüğünde aracın muayenesini yeni yasa ve...
  17. S

Arkadaşlar.. Landrover Defender araçların vizesi konusunda Mart-2011 tarihinde yasa değişmiş.Ruhsatlarda 8 üzeri olarak vize yaptırmak için gidenler sorun yaşayabilir. Nasılmı...Ruhsatta yazılan kişi sayısını TÜV esas aldığından 8 kişi üzeri bir rakam gördüğünde aracın muayenesini yeni yasa ve...
  18. S

Landrover Defender..110 Lütfen Yardım....Acil

Ynt: Landrover Defender..110 Lütfen Yardım....Acil Ankarada bu Landrover Defender parcalayıp satan arkadaşların telleri lazım. Bu konuda yardımcı olacaklara teşekkürler.

19. S

Ynt: Landrover Defender..110 Lütfen Yardım....Acil Değerli dostum antalyadan landcı hasan usta var bilirsen bunların sende telefonu varmı. Birde onlara sormak isterim.
  20. S

Ynt: Landrover Defender..110 Lütfen Yardım....Acil Değerli arkadaşım bu arkadaş çıkmamı satıyor yoksa sıfırmı. Yani bizim işimizi tabiki çıkmada görür sorunu olmayan bir üst kapak olursa..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri