Arama sonuçlarınız

1. Vecihi

Yeni G.Vitara'ya Off-road için Neler Yapılmalı?

Ynt: Yeni G.Vitara'ya Off-road için Neler Yapılmalı? Selamlar Darkmajesty, aracı sattım ama hakkını vermem lazım bana hiç problem çıkarmadı, alt koruma 5 mm aluminyumdan ve oldukça hafif, orta differansiyelde bitiyor yani tam arkaya kadar değil, bir de yaz boyu takılıydı 38- 40 derecelerde...

2. Vecihi

Ynt: Yeni G.Vitara'ya Off-road için Neler Yapılmalı? Teşekkürler, ama hellaları yeni aracımda da kullanacağım, sizinde aracınızın en güzellerinden biri olacağından eminim kazasız belasız kullanın inşallah
  3. Vecihi

Suzuki Jimny Arazi Şanzımanı ya da Şanzımanın İçindeki Zincirden Arıyorum

Ynt: Suzuki Jimny Arazi Şanzımanı ya da Şanzımanın İçindeki Zincirden Arıyorum Bu sitede kayıtlı eksperoto nickli Serkan beye 05324756856 sorabilirsiniz, en azından nereden bulabileceğinizi bilir

4. Vecihi

Ynt: Yeni G.Vitara'ya Off-road için Neler Yapılmalı? Herkese selamlar, ben grand vitaramı modifiye edip yaklaşık 1 yıl kullandım, çok da memnundum ama 2. aracımızı satmamız sebebiyle otomatik araba ihtiyacı ile modifikasyonlarını söküp std hale getirip satmak zorunda kaldım. Yükseltme kitini ve...
  5. Vecihi

Suzuki Yeni Grand Vitara 1.9 ddis

Ynt: Suzuki Yeni Grand Vitara 1.9 ddis Kusura bakmayın geç gördüm, Suzuki yeni kasa da arazide ve yolda sorunsuz ama hem yol hem off road yapacaksanız ki zj zaten aynı tek fark belki suzuki de daha az servis problemi. Ancak benim şimdiki görüşüm arazi aracı ucuz ,arka diff kilitli ve sadece...

6. Vecihi

3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) Bungalov Listesi : 01-Murat Şenol (2 kişi + 1 çocuk) 02-Alper Hepgür (2 kişi + 1 çocuk) 03. Serpil Köse (+1) (2 kişilik ödeme yapıldı) 04. Ercan Akgül (1 Kişi) (ödeme yapıldı) 05. Adil Aynur 2 kişi (Ödeme yapıldı) 06...

7. Vecihi

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 300) Emre Gümüş ......................................( Suzuki Vitara JLX 1996) Çanakkale 301) Eren Sarp...........................................(Suzuki G.Vitara 2004 2.0 3k)MERSİN 302) Ramazan Ecevit İÇEN............................(Suzuki...
  8. Vecihi

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 301) Eren Sarp.......................................(Suzuki G.Vitara 2004 2.0 3k)MERSİN 302) Ramazan Ecevit İÇEN.........................(Suzuki LJ 80 - 1981) DENİZLİ
  9. Vecihi

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) Listeye daha önceki dalyalarda da olduğu gibi 301 den devam etmeyi öneriyorum ;) 301) Eren Sarp.......................................(Suzuki G.Vitara 2004 2.0 3k)MERSİN

10. Vecihi

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 3. DALYA OLDU , TEBRİKLER.......... ;D ;D ;D ;D ;D ;D 251) Uzman 06..............................(Suzuki Vitara) 1998 1.6 JLX Ankara 252) ilkerkul .................................(Suzuki Vitara) 1992 1.6 JLX İstanbul 253)...

11. Vecihi

Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler? 1. evedilaz................ cj 6................................B.çekmece 2. bull....................... cj 7__l200......................Mimaroba 3. wranlercem............. 2.5...............................Yeşilköy 4...
  12. Vecihi

Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler? 1. evedilaz................ cj 6................................B.çekmece 2. bull....................... cj 7__l200......................Mimaroba 3. wranlercem............. 2.5...............................Yeşilköy 4...

13. Vecihi

14. Vecihi

15. Vecihi

3. Doğa Sporları Festivali Yeri ve Zamanı?

Ynt: Doğa Sporları Festivali Bende aynı durumdayım, hafta sonu bile olsa yaklaşık bir ay önce bildirmem gerekiyor KESİN tarih belli olursa çok sevinirim selamlar

16. Vecihi

İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010)

Ynt: İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010) Haldun abi ve Rıdvan bey, biriniz organizatör biriniz kurtarıcı ve diğer tüm katılan ve yorumlarıyla paylaşan herkese sonsuz teşekkürler, bu arada yeni plaka çıkartıyorum ama sonraki off road da cama mı...
  17. Vecihi

Ynt: İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010) 1-Rıdvan kayacı (rkayaci) Freelander 2-Murat (damast) Frontera 3-mert birincioglu (mertbirincioglu) Frontera 4-Levent (Vecihi) Suzuki...
  18. Vecihi

Ynt: İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010) 1-Rıdvan kayacı (rkayaci) Freelander 2-Murat (damast) Frontera 3-mert birincioglu (mertbirincioglu) Frontera 4-Levent (Vecihi) Suzuki...

19. Vecihi

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 251) Uzman 06..............................(Suzuki Vitara) 1998 1.6 JLX Ankara 252) ilkerkul .................................(Suzuki Vitara) 1992 1.6 JLX İstanbul 253) Hüseyin YILDIRIM...................(Suzuki Vitara-1993) Trabzon 254)...
  20. Vecihi

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 251) Uzman 06..............................(Suzuki Vitara) 1998 1.6 JLX Ankara 252) ilkerkul .................................(Suzuki Vitara) 1992 1.6 JLX İstanbul 253) Hüseyin YILDIRIM...................(Suzuki Vitara-1993) Trabzon 254)...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri