Arama sonuçlarınız

1. K

Bansko

Bulgaristan Bansko 19 Ocak çıkış 25 ocak dönüş otobüs ile ulaşım 4* otel 2 kişilik kişi başı 200€ ben gidemeyeceğim icin 175€ ya veriyorum ilgilenen varsa kaçırmasın cok uygun fiyat. Tarık Değirmenci 532 2824315

2. K

Landcruiser VX200 Arazide Nasıldır ?

Ynt: Landcruiser VX200 Arazide Nasıldır ? peki arkadaşlar bu yeni çekiş kontrol sisteminde, mesela bir çukur geçişinde çaprazlama sağ ön lastik ile sol arka lastik havada kalsa araç yere basan 2 lastikle ilerlemeye devam edebilirmi bu sistemde yoksa havadaki lastikler boşa döner araç yerindemi...
  3. K

Ynt: Landcruiser VX200 Arazide Nasıldır ? ATRC denilen sistem de defransiyel kilitleri yok sanırım ancak patinaja düşecek tekeri frenleyerek çekişte olan diğer tekerlerin çekiş yapmasını sağlıyor acaba yanılıyormuyum? peki def kiliti olmadan bu sistem zor şartlarda mesela gevşek kumda pozitif...

4. K

Sevgili dostlar daha önce G400cdi kullanmaktaydım buaraçta merkezi defransiyal kilidi, ön ve arka defransiyal kilitleri bulunmakta idi araç asfaltta süratli ve konforlu arazide ise cok kabiliyetliydi (ağır devir-seri devir geçişlerinde ve defransiyel kilitlerine giriş çıkışlarda problemler vardı...
  5. K

Artık Organizasyon Yapma Vakti Gelmedi mi?

Ynt: Artık Organizasyon Yapma Vakti Gelmedi mi? Ankara'dn geleceklerde düşünülürse öneri cok mantıklı, abant çepni yaylası ( bu bölgede gidilebilecek 3-4 yayla şelale ve göl var ) yada 7 göller yada seben-sarıalan yaylaları olabilir buralarda harika arazi gecişleri var

6. K

Ynt: Artık Organizasyon Yapma Vakti Gelmedi mi? Arkadaşlar konu biraz ağır ilerliyor hızlı yol almak adına bir tarih belirlesek, mesela 17-18 ekim trans çınarcık-gemlik 1 gece yayla evi yada çadır konaklamalı nedersiniz bu tarihler kimlere uygundur sadece g serisi araçların katıldığı bir...

7. K

Ynt: Artık Organizasyon Yapma Vakti Gelmedi mi? 2-3 tane foto ekliyim
  8. K

Ynt: Artık Organizasyon Yapma Vakti Gelmedi mi? Adım tarık nadir bey, aracım 2003 model G 400 CDI, aracın 2.sahibiyim 4 yıldırbende, 35.000km iken almıştım şuan 155.000kmde, ön-arka def.kilitleri, webasto var, aracın performansı cok iyi gücünden ve kabiliyetlerinden cok memnunum, asfalt...
  9. K

Ynt: Artık Organizasyon Yapma Vakti Gelmedi mi? yaş 37 ama genciz demi daha, ruhumuzu kaybetmeyelim yeter Alper kardeşim, teşekkürederim hus55 hoşbulduk, bende G serisi kullanıyorum cokta severek kullanıyorum, arasıra sıkılıyorum değişiklik yapıyım diyorum ama Alper sağolsun sattırmıyor.aracın...

10. K

Ynt: Artık Organizasyon Yapma Vakti Gelmedi mi? Arkadaşlar, G sevenlerin arasına benide ekleyin adım tarık, bunca zaman G serisi ve unimogla ilgili tüm yazılarınızı okudum artık bende muhabbetinize ortak olayım istedim. Alper bir torpil yapta benide alın :) Bence G'lerle ama sadece G serisi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri