Arama sonuçlarınız

1. S

Acemi Marangoz

Sevgili dostlar, Emekli olduktan sonra ahşap ile uğraşmayı merak edindim ve bir arkadaşımızın bahçesine basit üç beş alet ile elimden geldigince birşeyler yapıyorum. Yapmaya çalıştığımız bir kaç parçanın resimlerinin bulunduğu şahsıma ait web sitesinin adresini aşağıda paylaşacağım. (Site...

2. S

Kamp Aracımız 1989 Model Ford Transit "wall_e"

Her şey yolunda giderse 17 ve 10 yaşlarındaki iki oğlum ve ben bu araç ile Karadeniz bölgesini gezmeyi düşünüyoruz. Araç 2.0 benzinli Urfa Birecik’te ambulans olarak görev yapmış 29 bin kilometrede iken (tabii ki doğruluğu bilinmiyor fakat satış belgesinde 29 bin yazıyor) ihale ile satılmış...
  3. S

Başlamadan Biten Karavan Ve Kamping Sevdası

Uzun süreli özellikle Karadeniz bölgesinin tamamını gezmek fikrimiz vardı. İhtiyacımız olacağını düşündüğümüz eşyaları alarak kendimizce hazırlık yapmıştık. Fakat bu kadar uzun süreli bir geziye başlamadan önce üç dört günlük bir gezi yapalım beğenirsek Karadenizi gezeriz diye düşündük. Daha...

4. S

Google'un 3 Boyutlu Çizim Programı Sketchup

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum fakat gerçek boyutlu çizime müsaade ediyor. Kullanımı oldukça kolay. Bir saatlik ders görüntüleri var sonrasında oturduğum evi ve zihnimde canlandırdığım bir römorku çizdim. Toplamda ders dahil 3-4 saatimi aldı. Evinde üretim yapan arkadaşların oldukça işine...
  5. S

Yapmayı Planladığımız Karadeniz Gezisi Konusunda Yardımlarınızı Bekliyoruz

Bu yaz ailece fotoğraftaki güzergâhı kullanarak Karadeniz bölgesini gezmek istiyoruz. Basit iki kişilik bir çadırımız ve çadırda kullanabileceğimiz malzemelerimiz var. Eşim, ben, 17 ve 10 yaşlarında iki oğlumuz la birlikte dört kişilik aileyiz. Zaman problemimiz yok, okulların kapanışından...

6. S

FİAT marka arazi aracı dikkat ettiniz mi ?

Görüntüsü bir yerden tanıdık ama hatırlamadım.

7. S

Dört kişilik Bisklet

Aslında küçük bir motor ile yokuşlarda desteklense kullanılabilir gibi geldi
  8. S

30 AGUSTOS ANKARA'DA ETKİNLİK VARMI

30 Agustos için Ankara'da yapılan herhangi bir etkinlik var mı?
  9. S

Dostlar suziki konusunda yardımınıza ihtiyacım var

Bu gün Ankara'da 2002 model suziki sj ye baktım. Araç bir tamircide bekliyor. Tamirci aracın sahibi değil. Aracın üzerinda bazı parçaları yok. Parçaları ben alırsam 3000 tl olur dedi eğer siz alıp getiriseniz 750 tl işcilik alırım dedi. Öncelikle sizlerden öğrenmek istediğim 1. Aracın üzerinde...

10. S

Üç Araç Hakkında görüşlerinize ihityaçım var

Üstadlar; Günlük kullanımda da kullanabileceğim fiyatı ugyun araç ararken aşağıda linklerini verdiğim üç aracı gördüm. Yorumlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-sahibinden-1998-model-son-japon-samurai-51023243/detay/...

11. S

skoda 1202 Türkiye'de biryerlerde halen bu araçtan varmıdır?

Çocukluğumda bu aracın üç sıra koltuklusu vardı ailemde (taksi dolmuş). Resmi görünce eskilere götürdü beni. Halen bir yerlerde varmıdır diye düşündüm.
  12. S

Niva ile yaptığına bakarmısınız, iş nivada mı sürücüde mi ?

Daha önce sitede yayınlandımı bilmiyorum ama çok ilginç bir video <div style='background-color:#090909;width:500px;'><embed src='http://www.vidivodo.com/VideoPlayerShare.swf?u=BFZFRl1HWxI=' type='application/x-shockwave-flash'wmode='window' bgcolor='#090909' width='500' height='360'...

13. S

Yorumlarınıza İhtiyacım Var !

Aşağıdda linkini verdiğin aracı ciddi olarak düşünüyorum. Yanlış yapmış olmak istemem acil yorumlarınıza ihtiyacım var. Araç ordu plakalı fakat ilandan da görülebileceği gibi aydın nazillide. Yorumlar olumlu olursa almadan önce nazillide gösterebileceğim usta veya üstad varmı ...
  14. S

Ankara'da Eski Araç Restorasyonu Hakkında

Aşağıdaki likten inceleyebileceğiniz gibi bu arkadaşların yaptığı işi Ankarada yapan muhakkak bir çok yer vardır. Benim sormak istediğim aklında olup yapamamış veya yeni yapmaya başlıyacak arkadaş var mı? http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56356.0
  15. S

Volkswagen T3 Yorumlarınızı Bekliyorum

Sevgili arkadaşlar ; Birkaç araç hakkında daha yorumlarınızı istemiştim. Umarım kimseyi rahatsız etmiyorumdur. Karasız kalıp dönem dönem bazı araçlar hakkında fikirlerinize başvurmamın sebebi; 1. Vaktim çok, doğayı çok seviyorum, kapalı alanda duramıyorum patlarım. 2. Yalnız gezmeyi...

16. S

Araçta Laptop Kullanabilmek için Kaç Watt lık Inverter Kullanmalıyım?

Sayın üstadlar Aracımda laptop kullanmak ihityacı duyuyorum. Bunun için bir invertör almak istiyorum. Laptop şarj cihazımın İnput değerleri 110-220V 1,5 A, kaç Wattlık bir inventör işimi görür? Birgün buna ihtiyacımın olacağını düşünerek araç akümü değiştiriken 72 Amp akü taktırmıştım...
  17. S

Motosiklet Kullanan Arkadaşlara Bir Sorum Var!

Şehir dışına çıktığımızda özellikle köy benzeri yerleşim yerlerinden geçerken boyunlarında kocaman demirler olan köpeklerin saldırısına uğruyoruzki araca dahi zarar veriyorlar. Peki benzeri durumda motor kullanıcıları ne yapıyor merak ediyorum. Bir yöntemi varmı yoksa dua üzerine dua mı?
  18. S

Bu Araç Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum

Sadece resimlerinden de olsa inanılmaz hoşuma giden bir araç, fakat pişman olmakta istemiyorum. Bu işe ayırabilecegim bütçe 7000 tl civarı Pişam olurmuyum yorumlarınızı bekliyorum. http://www.sahibinden.com/jeep_willys_4x4-49WQQaXQQ21274454WQQpXQQdisplayitem

19. S

Bu Aracı Bilen, Soran, Tanıyan Arkadaş Var mı?

Yorum ve yardımlarınızı bekliyorum. http://www.sahibinden.com/suziki_vitara_1992_model_tuplu-90WQQaXQQ12589261WQQpXQQdisplayitem
  20. S

Hiç bu kadar güzel bir makine gördünüz mü ?

Öyle güzel bir araç bakıp tekrar bakıyorum. Ağustosda param olacak umarım ağustosa kadar satamaz (nerde..) Nasıl güzel değilmi http://www.sahibinden.com/meraklisina_land_rover-00WQQaXQQ7823191WQQpXQQdisplayitem

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri