Arama sonuçlarınız

1. B

Dacia Duster Eksik Yonleri

Hiçbir araç mükemmel değildir. Hepsinin eksi puanları mutlaka vardır. Kullanan kişilerden, aracın eksi yonleri konusunda bilgi alabilirmiyiz. Eksi yonler tabiki kullanıcılar arasında farklılık gosterebilir. Otomobil ve kendi sınıfındaki araçlara gore araçlara gore sert bir altyapısı olması...

2. B

16 Yaş Üzeri Mtv Hk.

GC 16 yaş üzeri 5.2 vergisi MTV sorgulamadan bakınca 728,50 TL + 728,50 TL yıllık 1.457,00 TL gözüküyor.. Bildiğim kadarıyla kasko bedeli üzerinden vergide indirime giriyor.. 93 model GC Yıllık vergisi net olarak nedir? En son ne kadar ödediniz?
  3. B

Siz Olsanız Ne Yapardınız?

Siz olsanız ne yapardınız? http://www.youtube.com/v/HJA3J--g_yI?fs=1&hl=en_US

4. B

Rot ayarı

Sağa çekme problemi yaşıyorum. yaklaşık bir hafta once rot ayarı yaptırdım.. Yaptırdığım elemanlara olmamış sorun devam ediyor dediğimde, bir süre daha baktıktan sonra lastikleri değişmemiz lazım vs.. şeklinde konuşmalar dinleme başladım ve tamam kardeşim diyip, daha fazla uzatmadan orayı terk...
  5. B

Şanzıman Değişimi?

4x2 pick up alıp şanzıman değişimi yapsak, fazla vergi olayını çözmüş olurmuyuz? Sıkıntı yaşanırmı?

6. B

Motor Değişimi

İstediğimiz herhangibir araca, teknik anlamda uyumsuzluk yaratmayacak sıfır, ikinci el yada hurdalıktan bulduğumuz istediğimiz herhangibir motoru takabilirmiyiz? Kanun bu konuda ne der?

7. B

Periyodik muayne ve ruhsat değişimi

Aracın muayne zamanı geldği için TUV 'e gittim.. Araba ile alakalı herhangibir sıkıntı olmadığını soylediler... Buraya kadar herşey normal.. Fakat şase numarası içinden bir karakter ruhsatta yazmıyormuş.. Ek1 formu vs. süreçlerini bitirdik. Ruhsatı gidip Aracın baglı bulunduğu yerden...
  8. B

Vergilendirme İndirim Nasıl Oluyor?

Nissan skystar veya Ford ranger veya Mitsubishi L200 tarzı 4x4 araçların vergilendirmeleri hakkında detaylı bilgiye nasıl ulaşabiliriz? Bu konularda çok söylenti var fakat hiçbir şekilde net bir ibarae yakalayamadım. 2006 model 2500 motor bir aracın 4x4 vergisini arazi taşıtı olarak hesaplarsak...
  9. B

CJ vs Samurai

Her offroad tutkunun gönlünde mutlakaki bir cj yatar. Bunu kabullenmekle birlikte teknolojinin ilerlemesi, o yıllardaki ile bugunkü hayat şartlarının değişmesi ve işletme mailyetlerinin artması nedeniyle daha optimum araçlara yönelmek durumundayım. CJ tabiki büyük motoru, kalın şasesi ve...

10. B

Şantiyeden çıkma Ranger

Şantiyeden çıkma Ranger alınırmı? Kaporta hasarları dısında illaki sağı solu ezilmiztir amortisoru falan patlamıştır.... Fakat alınıp binilecek gibi toplanırken maddi manevi bizi ve cebimizi üzermi.. Arazi amaçlı kullanacağım... Hafif modifiyeli olmasını var aklımda, lastik yükseltme vs...

11. B

Ford Ranger vs. LR Defender

Ranger ve Defender karşılaştırmak gerekirse, Vergi yönünden 2500 cc oldukları için vergi statüsü aynı sadece yıla göre değişebilir. Yakıt yönünden karşılaştırılırsa, hangisi yaktığı yakıtın hakkını verir? hangisi yaktığı yakıntın hakkını daha iyi verir? Parça, vs. açısından değerlenderilirse...
  12. B

Fren Havası Almak

Fren havası neden alıınır? Merkezler değişmediği sürece sistem neden hava yapar? Balata değişince yada ayar yapılınca hava almak gerekirmi? Eğer gerekirse sebepleri nedir? Teşekkürler.

13. B

Revolver & Shackle

Soru çok basit.. Revolver Shackle nedir? Bildiğimiz makas bağlantı aparatı olmanın dışında ne işe yarıyor? Mümkünse ne işe yaradığını resimle gösterebilirmisiniz? Tesekkürler..
  14. B

Difransiyele Fren Montajı

Sizce bunun amacı nedir? Sanki kampana yada disk yerinde değil.. Acaba saft üzerindenmi fren yapıyor? Yapılma sebebi arabanın aşırı yükseltilmiş olması olabilirmi? Başka sebebi olduğunu düşünüyorsanız paylaşabilirmisiniz..
  15. B

Ranger std xlt thunder hi rider fark

Arkadaşlar, 4x4 Ranger modelleri arasındaki farklar nelerdir? Yanlızaca otomatik cam vs. tarzı donanım farkımı? yoksa yükseklik, motor, sanzıman secenekleri farklılıklarmı? Benim için 4x4 olması onemli, dijital klima, koltuk ısıtması vs. olmasada olur, fakat klima, oncamlar elektrikli olsun...

16. B

Country - rally raid - skystar fark

Merhabalar, 4x4 Pick up almayı düşünüyorum, yanlız hiçbir yerde tam olarak açıklama bulamadım. Country - rally raid - skystar - skystar sss arasındaki farklar tam olarak nelerdir?
  17. B

Nissan county vs Ford ranger

Nissan county vs Ford ranger.. hangisi daha iyidir? fiyat olarak ford daha uygun gibi. Bu aralar almayı düşündüğüm bu tip araçlar içinde karşılaştırma yapmak gerekirsek, hangisi tercih etmeliyim.. Yardımlarınız lütfen..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri