Arama sonuçlarınız

1. T

Doğu Karadeniz'de Kaybolmak...

Ynt: Doğu Karadeniz'de Kaybolmak... geçmiş olsun.. fotoğraflarınız çok farklı çılgın bir tarzı var karadenizin hırçınlığını hissettim bakarken.. hareketi coşkuyu çok güzel yansıtmışsınız elinize sağlık...

2. T

"Mine'nin Objektifinden" :)

Ynt: "Mine'nin Objektifinden" :) bende 3.sayfadaki fener fotoğrafınızı çok sevdim.. mine hanım paylaşımlarınız için teşekkürler..ne zamandır fotoğraf çekiyorsunuz?? nasıl geliştirmeye çalışıyorsunuz kendinizi?? bunları merak ediyorum..
  3. T

Dijital SLR Makina Üreten Markalar Arasında Hangisini Tercih Edersiniz?

Ynt: Dijital SLR Makina Üreten Markalar Arasında Hangisini Tercih Edersiniz? hazanfer ve omeronay öncelikle çok teşekkürlerr :) Önerdiğiniz makinaları incelemeye başlayacağım.. SLRlike almak da mantıklı geldi ZENİTE ilk defa duydum herşeyden önce fiyatına bayıldım :D Bir makina da en nefret...

4. T

Bu Fotoğrafı Ben Çektim Ama Posta Gazetesi Gezenbilir'den (Ç)Alıp Yayınlamış

Ynt: Bu Fotoğrafı Ben Çektim Ama Posta Gazetesi Gezenbilir'den (Ç)Alıp Yayınlamış kaynak göstermek veeeee bedelini de ödemek lazım fotoğrafçılığında korsanı bu olsa gerek >:(
  5. T

Dijital SLR Makina Üreten Markalar Arasında Hangisini Tercih Edersiniz?

Ynt: Dijital SLR Makina Üreten Markalar Arasında Hangisini Tercih Edersiniz? doğruu ama kişi kaç Megapixel olduğunu bilmiyorsa nolucak ;D ;D şaka bir yana ben de makine almayı düşünüyorum geçen sene fotoğrafçılık kursuna gitmiştim teorik kısmını hallettik sayılır ::) ama çok çekim yapmadım bu...

6. T

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Ynt: En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi? palandöken dağdaki tesisler çok güzel, pistler uzun,kalmak için şehirde ekonomik seçeneklerde mevcutşmerkeze 5dk vs ama tek dezavantajı tabi gece fazla seçenek yok şehir de takılabilirsiniz erzurum çok iyi değil demişsiniz ama orası doğu anadolu kenti...

7. T

Sizce de Kamp Bu Değil mi?

Ynt: Sizce de Kamp Bu Değil mi? resimler çok güzel tavuk sevmem ama benim de iştahım açıldı kampı anlatmaktan ziyade resimler daha vurucu oluyor diye düşünüyorum elinde resim olan arkadaşlar eklese ne kadar güzel olur..
  8. T

Bitki Yağları Sağlık Kaynağıdır

Ynt: Bitki Yağları Sağlık Kaynağıdır bitki yağlarının sağlık için yararları özellikle son dönemlerde televizyonda gazetelerde internet sitelerinde her yerde.. ama bu konunun bu kadar gündeme getirilmesinin arkasında tabi ki ticarileşmesi var... ama bu iş de şarlatanlarda çok fazla sahte...
  9. T

Yabani İnekler

Ynt: Yabani İnekler demekki ne yapcaz dogaya iki inek salıp takip edicez peşlerini bırakmıcaz 2 yılda köşeyiz ;D ;D

10. T

Hayatından mı Sıkıldın?

Ynt: Hayatından mı Sıkıldın? çok güzelll bir paylaşım teşekkürlerrr...... ben de başlığı görünce ne yalan söyleyeyim hep birlikte mutsuzuz sıkıldık diye isyan edicez sandım :D ama insanı kendine getiriyor o fotoğraflar..

11. T

Açıklanamayan Doğa Olayları

Ynt: Açıklanamayan Doğa Olayları taşlar en ilginci :o ama gerçekten neden bir video yok ben de bulamadım nette?????? videosunu bulan eklerse hareket esnasında görebilirdik
  12. T

Kurbağa Kadar Akılları Olsaydı Denemezlerdi

Ynt: Kurbağa Kadar Akılları Olsaydı Denemezlerdi yazık üzüldüm

13. T

Kanyonlar Arasında Mahsur Kalan Genç Hayatını Kaybetti

Ynt: Kanyonlar Arasında Mahsur Kalan Genç Hayatını Kaybetti Allah rahmet eylesin.. Umarım; adamını bulunca soruşturmaları kağıt üzerinde bırakan zihniyet bu defa hatta bir defa görevini doğu düzgün yapmayan insanları cezalandırır.. Adalet yerini bulsun!!!!insan hayatı bu kadar değersiz olmamalı...
  14. T

Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? Bana öyle geliyor ki ;ayıyı görsem bana saldırmasına falan gerek kalmaz ben ruhumu teslim ederim :-* ha bi de ayıdan güçlü olduğunu hissettirmek falan çok zor yaaa böyle durumlarda insan bütün bildiklerini unutur :'( ammannn karşılaşmayalım...
  15. T

Gore-Tex Nedir?

Ynt: Gore-Tex Nedir? o zaman şöyle düşünebilirim pahalı olan daha iyidir ;)

16. T

Gore-Tex Nedir?

Ynt: Gore-Tex Nedir? evet ben de bakıyorum şimdi gerçekten pahalılar :o farklı markaların gore-tex li ürünleri var bunlarn arasında bir fark var mı acaba?????????????
  17. T

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu MERHABAA... Ben nalan amasya merzifondayım... bu yıl işe başladım ve öğrencilikten sonra iş ortamı gerçekten çok tek düze artık hobilerimi geliştirme zamanı diye düşünüyorum.. trekking,fotoğraf ve gezi ile ilgileniyorum... aktivitelere katılmayı çok...
  18. T

Gezenbilir Doğa Sporları Festivali'nde Trt Fm'in Canlı Yayın Konuğuyduk...

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları Festivali'nde TRT FM'in Canlı Yayın Konuğuyduk... mükemmel bir festival olmuştur!!!! derneğin sosyal yönünün olması ve bunun vurgulanması da çok güzel..... seneye ben orda olacağım inşallahhhh....................

19. T

Bayan Dişhekimi Aranmaktadır

Ynt: Bayan Dişhekimi Aranmaktadır valla ben de şaşırdım :o affınıza sıgınarak ilan şöyle olmalıydı doğa sporlarına tutkun offroadla ilgilenen gezmeyi seven bayan diş hekimi arıyorum :)
  20. T

Gezenbilir Amasya Grubu

Ynt: Gezenbilir Amasya Grubu Ad - Soyad: Doğum Tarihi ve Yeri: Memleket: Semt: Merzifon İlgi Alanı: Gezi, trekking ve fotoğrafcılıkla ilgileniyorum.. Not: Merhaba ben de bugün kaydoldum. Biz de Amasya, Merzifon, Suluova, Havza, Vezirköprü, hatta Samsun'lu arkadaşlarımızla bir araya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri