Arama sonuçlarınız

1. seiko

Defender Şase No

Ynt: Defender Şase No Ben geçen sene yaptırdım. Safranbolu'da sanayide şase ve motor numarası çakan bir tamirhane var. Karabük'te de bir tane tamirhane var. Ben de Murat arkadaşın dediği gibi sadece yetkisi olanlar çakabiliyor diye biliyorum.

2. seiko

Defender Şase No

Ynt: Defender Şase No Kesinlikle kendiniz yapmayın başınıza iş açarsınız. Bizim defender da 87 model aynı şey benim başıma da geldi. Makine Mühendisleri Odasına gidiyorsunuz. Ondan aldığınız orjinallik kağıdıyla trafiğe gidiyorsunuz. Ondan sonra trafik ya orijinal şase numarasının tekrar...
  3. seiko

Yan Basamak

Ynt: Yan Basamak Önde ve ortada şaseye bağlı yana doğru gelen iki kalın parça var, bizim arabanın basamaklarını onlara civatayla tutturmuşlar. Yani bizden önceki sahibi öyle yaptırmış.

4. seiko

Jantlarıyla Beraber Satılık Dört Adet Lassa Lta Lastik

Ynt: Jantlarıyla Beraber Satılık Dört Adet Lassa Lta Lastik Her zaman beklerim. Çay da içeriz çorba da içeriz. :) İhaleden inşallah istediğin gibi bir land bulursun.
  5. seiko

Ynt: Jantlarıyla Beraber Satılık Dört Adet Lassa Lta Lastik Ben de Karabük Milli Eğitim son kattayım her zaman beklerim.

6. seiko

Defender merkezi kilit ?

Ynt: Defender Merkezi Kilit ? Ben 4 sene önce cyclone marka uzaktan kumandalı merkezi kilit taktırmıştım, çok şükür bir sorun çıkartmadı. Bizim araba da 3 kapı. Şu anda arka kapıya da motor bağlamayı düşünüyorum ama arka kilidin kilitleme ve açma çalışma mesafesi çok kısa olduğu için uygun bir...

7. seiko

Ynt: Jantlarıyla Beraber Satılık Dört Adet Lassa Lta Lastik Sağolun
  8. seiko

Ynt: Jantlarıyla Beraber Satılık Dört Adet Lassa Lta Lastik Arkadaşlar lastikler satılmıştır. Herkese hayırlı günler.
  9. seiko

Ynt: Jantlarıyla Beraber Satılık Dört Adet Lassa Lta Lastik Oğuzhan Bey uyarılarınız için teşekkürler. Açıkçası benim yaşadığım yerde Defender çok fazla olmadığından (bizimki dahil 4-5 tane var) çıkma piyasasını çok yakından bilemiyorum. Fakat Ankara'daki parçacı arkadaşım jantların çıkmalarını...

10. seiko

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, yeni jant ve lastik aldığım için önceden kullanmakta olduğum 7.50R16 Lassa LTA lastikleri jantlarıyla beraber satıyorum. Lastikler yarının üzerinde 4/3 ayarında diyebilirim. Jantların durumu boyaları haricinde iyi. Balans ayarları yapılıp sıkıntısız...

11. seiko

Lastik Defender Yazılı Jant

Ynt: Lastik Defender Yazılı Jant 2.500 yazmak istedin herhalde...
  12. seiko

Lr Defender Hakkında Danışma ..

Ynt: Lr Defender Hakkında Danışma .. Merhaba Mehmet Bey foruma kayıt olurken nick olarak seiko yazmıştım adım Serkan. Bahsettiğiniz 6600 motor GMC ve Chevrolet pick up larda kullanılan motordur muhtemelen. Bir ara Bolu da Chevrolet Corvette motorlu bir Defender vardı yarışlar için hazırlanmış...

13. seiko

Lr Defender Hakkında Danışma ..

Ynt: Lr Defender Hakkında Danışma .. Merhaba Mehmet Bey öncelikle hoş geldiniz. Eğer almayı kafaya koyduysanız yine de önce oralarda bir Defender bulup deneme amaçlı kullanın derim. En azından kafanızda iyi kötü bir fikir oluşur. Ben 4 senedir Defender kullanmaktayım. Düz dizel ve 300 tdi...
  14. seiko

Defender Alıyorum.2 Araç Arasında Kaldım.yardım Lutfen

Ynt: Defender Alıyorum.2 Araç Arasında Kaldım.yardım Lutfen Motor Gücü 51 - 75 hp dediğine ve şnorkel de solda olduğuna göre büyük ihtimalle düz dizeldir.
  15. seiko

Kapalı kasa yapma

Ynt: Kapalı kasa yapma Evet ruhsatta ne yazdığı önemli. Mesela benim defenderın ruhsatında araç sınıfı M1G yazıyor. İlk aldığımda araç brandalıydı. Sonradan Alanya'dan satılık tavan, arka kapı ve arka sürgülü yan camların olduğu kısımları buldum. Aracı Alanya'ya götürüp Ali Usta'ya bunları...

16. seiko

SONUNDA ARACIMA KAVUŞTUM

Ynt: SONUNDA ARACIMA KAVUŞTUM Hayırlı olsun. Kazasız, belasız, arızasız günlerde binersiniz inşallah. Safranbolu'dan selamlar.
  17. seiko

defender 110 1992 model arazi vitesi yardım

Ynt: defender 110 1992 model arazi vitesi yardım Merhaba, ben Serkan. İki senedir siteye üyeyim ve takip ediyorum fakat yazı yazmamıştım. Dif lock un ışığının hemen sönmemesi normaldir. Kilidin kendini hemen bırakmamasından kaynaklanır. Bir müddet gidince kendiliğinden bırakır. Hemen...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR