Arama sonuçlarınız

1. son_kral_54

28-29 Mart 2015 Yolsuzlar Ankara Kamp - Offroad Etkinliği

Sevgili dostlar, Uzun süredir ankara'da bir sessizlik hakim, birazda bu sessizliği yok etmek,eski dostlarla kucaklaşmak ve yeni arkadaslarla tanışmak amacı ile böyle bir kamp,piknik,offroad ağırlıklı bir haftasonu planladık. Güzel oyunların keyifli bir haftasonu olacagı kanaatindeyiz, Kamp...

2. son_kral_54

Pajero 3000cc faturalı motor arıyorum...

89 model 3kapı pajeroma 3000cc motor atma kararı aldım. yardımcı olursanız sevinirim..
  3. son_kral_54

2,6 3k pajeroma hangi motoru atalım?

aracıma yeniden motor arayışına girdik. araziyi severiz,2,6 biraz yavaş ve torku düşük geldi.atmışken güçlü bişey olsun istiyorum.abartılıda yakmasın tabii ;) yada enjeksiyonluyamı çevirsek. üstadlar bu konuda yardımcı olursa sevinirim.

4. son_kral_54

Faturasız motor mağduriyeti...

bir sene önce faturalı diyerek aldığım motorun araştırmalarım sonucu faturasız olduğunu öğrendim. bir senedir 15,20 gün sonra denilerek sallanan faturanın gelmemesinden sonra satıcıyla son diyoloğum bugün,yarın alacamlarla 4 ay geçmiş durumda.belliki para cebe girdi gerisini salla gitsin...
  5. son_kral_54

AKS kesip GAZ kesmeyenler off_road grubu 03.02.2013 kahvaltı pikniği veee...

Kahvaltı pikniği olarak gittiğimiz güvenç göleti gezimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamadan gece saatlerinde son buldu. güzel bir gündü katılımın az olması nedeniyle istediğimiz şekilde eğlenmemize dalıp çıkmamıza zemin hazırlamış oldu. buyrun foto ve videolar...

6. son_kral_54

Size bu renkler neyi çağrıştırıyor?

Aslında yazmayayım dedim ama olmuyor. susmak kabullenmektir,sözü ağır bastı bende. ben BEŞİKTAŞ'lıyım siyah,beyazı sever her zaman o renkleri tercih ederim. bana sarı lacivert feneri,sarı kırmızı cimbomu hatırlatır. ben ise bu renklerden oldukça uzak tutarım kendimi. tabiki bu renkler hepimizin...

7. son_kral_54

Aks kesip Gaz kesmeyenler off_road grubu yenikent füze rampası tırmanışı.

Hernekadar bugünkü turumuzda 3 aks bir ön dif dağılmış olsada...... dermişim :D :D :D 23.12.2012 füze rampası tırmanışımız etabın yarısı çamur,yarısı kar,bir kısmıda buzlu yol olsada sağ salim bir civata dahi kırmadan güzel dostlar eşliğinde mutlu sonla bitti. herkeze teşekkür,ama tez zamanda...
  8. son_kral_54

Akış Kesip,Gaz Kesmeyenler Off-Road Grubu; Yiyiyorsa Gel Turu ( 02 Aralık 2012)

Yeni yollar,yeni keşifler amacıyla oldukça zorlu ve kırıcı etaplardan başarıyla hasarsız geçen bir okadar zevkli ve adrenalin dolu off-road turuna katılan sırtımın sağlamda olduğu hissi veren gerek hal ve hareketleriyle gerek konvoy kurallarına uyan tüm arkadaşlarıma teşekkürler... sizinle...
  9. son_kral_54

18-19-20Mayıs Ankara Grubu Kamp,Off-road,Balık ve Güveçte kurufasulye Görselleri

Tüm Yorumlar ve görseller Buraya Arkadaşlar. Kampa katılan tüm Arkadaşlara Canı gönülden teşekkürler. Ayrıca (dopamin)Ömer ustama gerek malzeme gerekse dağın başında yaptığı güveçte kurufasulye,pilavdan dolayı TEŞEKKÜRLER.

10. son_kral_54

Ankara Grubu Bayramlaşma Ve Dağ,Bayır Ve Baraj Gezisi . .(13.11.2011)

Ankara Grubu olarak. Güzel Ve Eğlenceli bir gün geçirdik. Geziye Katılan Tüm Dostlara Canı gönülden Teşekkürler. Video ve Görselleri buraya Bekliyoruz . .

11. son_kral_54

KP01195499686 nolu beni çıldırtan kargom...

ankara/sincan içinde oğlumun kimlik ve güreş lisansının bulunduğu kargo 1 iş günü içerisinde teslim edileceği söylenerek alınan kargom. 25/08/2011 perşembe sakarya/karapürçek çok kere sormama rağmen gelmeyen kargo. 26/08/2011 cuma araya cmt,pazar girdiğini ve...
  12. son_kral_54

35/6 ayna mahruti arıyorum...

vitarama ön 35/6 ayna mahruti arıyorum. bunların yenisi çıkmıyormuş.olmadı ileride 31 lastiği rahatça çevirecek ön,arka komple değiştirmeyi düşünüyorum.

13. son_kral_54

Nereydi abi bugün gezdiğimiz yerler,görselleri (05,06,2011)

Hernekadar saat 14,00 a kadar katılımım olduysada gerek ben varken,gerek yokken güzel bir gezi olduğu kesin. katılan dostlara teşekkürler. evet ilk resim,video atan dondurmayı kazanır. :D :D :D
  14. son_kral_54

full yapılı vitaramı satma kararı aldım.

araç değişikliği düşündüğümden,kısa süreliğine aracımın fiyatını dibe çektim.zararına satış bu olsa gerek ::) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-arazide-ozel-olun-off-road-donanimli-vitara-42607917/detay/
  15. son_kral_54

Gezenbilir Pehlivanları...

gelecek vaad eden oğlum tunahan ve yeğenlerimin er meydanı güreşleri. http://www.dailymotion.com/video/xiuu3g_tunahan-yn-ilk-gureyi-ve-yeyenler_sport http://www.dailymotion.com/video/xiuumv_gezenbilir-pehlivany_sport

16. son_kral_54

Bir Günde 4 Yayla,Pazar Eğlencesi . . .

15 mayıs pazar günü Keşif amaçlı yaptığım gezide, Sakarya Karapürçek Çıkış, Sakaryanın En yüksek Yeri Göktepe Çok Hoşuma giden Hamzapınarı Yaylası Devamında İsmini bilmediğim bir yayla En son olarak Kirpiyan yaylası Sabah 10.00'da başyalayan yolculuğum 18.30'da sona erdi.
  17. son_kral_54

patrol'cülerden yardım lütfen...

arkadaşlar şuan ful yapılı suziki sahibiyim,aracımdan memnunum ama daha güçlü ve dayanıklı araç arayışındayım. son günlerde patrol'e takmış durumdayım.topiclerden okuduğum kadarıyla dayanıklığı ön planda. bende sert ofroad sevdiğimden yakında patrol'cü olabilirim.84.86 arası dizel düşünüyorum...
  18. son_kral_54

Ankara Grubu Güzel Bir Pazar Gezisi Ardından (01 Mayıs 2011)

evet dökülün bakalım görselleri kaytarmak yok... ;)

19. son_kral_54

vitara 1.6 jlx motor kapağı arıyorum.acil...

93 model 1.6 jlx enjeksiyonlu motorumun silindir kapağında çatlak olduğu için onarım yapmaktansa uygun ve sağlam olursa çıkma almayı düşünüyorum. bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan acil yardım beklemekteyim. teşekkürler. 05415052390
  20. son_kral_54

Ankara Yenikent Piknik ve Off Road Turu (03 Nisan 2011)

tembeller. görselleri ileriki günlerde buraya atarsınız artık :D :D :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.