Arama sonuçlarınız

1. F

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Ynt: En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi? Bencede palandöken ejder den kaymak kadar zevkli birşey varmı

2. F

Landrover 100 " Defender Projesi

Ynt: Landrover 100 " Defender Projesi ilginiz ve alakanızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim 110 luk aracı 90 lık yada 100 lük yapmak için maliyet ne olur bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var sağolun ayrıca ben bu aracı av ve gezi için almayı düşünüyorum acaba defendermi yoksa vitara 3...
  3. F

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu herkeze merhaba ben de arazi araç meraklısı olduğum için bu foruma katıldım gerçekten burada çok tecrübeli insanlar var herkeze samimiyetinden dolayı teşekkür ederim

4. F

Landrover 100 " Defender Projesi

Ynt: Landrover 100 " Defender Projesi Hepinize merhabalar ben bu forum a yeni katıldım bu tarz arazi araçlarına merakım fazla biraz araştırma yaptım ama 90 lık defender türkiyede bulmak zor 110 luk alıp kestirmek daha mantıklı bu konuyla alakalı olarak 90 lık aracın 110 luk diesel araca göre...
  5. F

Land Rover Defender 90

Ynt: Land Rover Defender 90 Hepinize merhabalar ben bu forum a yeni katıldım bu tarz arazi araçlarına merakım fazla biraz araştırma yaptım ama 90 lık defender türkiyede bulmak zor 110 luk alıp kestirmek daha mantıklı bu konuyla alakalı olarak 90 lık aracın 110 luk diesel araca göre yakıtı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri