Arama sonuçlarınız

1. weewee

Lada Niva 100km 17 Lt Benzin Yakarmı

Ynt: Lada Niva 100km 17 Lt Benzin Yakarmı Benim aracımda 2006 model 1700 cc. Aldığımda üzerinde tartarini lpg sistem vardı, hem yakıt çok yüksek hemde lpg de sizin yaşadığınız sıkıntının aynısını yaşıyordum. Lpg de bir süre kullandıktan sonra güçten düşme ve vites küçültme, motoru kapatıp...

2. weewee

2008 Lada Niva Lastik Seçimi

Ynt: 2008 Lada Niva Lastik Seçimi Hayır üzerindeki jantlarla uyumlu ok 144 ler.
  3. weewee

Emnıyet Kemerı

Ynt: Emnıyet Kemerı Arkadaki emniyet kemeri sayısı belli, iki adet. Emniyetçiler kafadan araca 5 kişilik yazdıklarından aynı sorunla bende karşılaştım. Muayeneden geçtim ancak ruhsatı düzeltmem gerektiğini söylediler.Trafik tescildeki işbilmez memurların hatasını düzeltmek için vakit ve nakit...

4. weewee

ACİL BİLGİ LÜTFEN

Ynt: ACİL BİLGİ LÜTFEN Söylediğiniz uygulamaları yapacak usta yok buralarda, bu durumda haklısınız.
  5. weewee

ACİL BİLGİ LÜTFEN

Ynt: ACİL BİLGİ LÜTFEN Şnorkeli bilmezler ama motor ve mekanik sorunlarını çözerler. Zaten muayene de şnorkel sormuyorlar öyle değil mi? :)

6. weewee

ACİL BİLGİ LÜTFEN

Ynt: ACİL BİLGİ LÜTFEN Kayseri'de nivayla ilgilenen Allahın kulu olmaz olur mu? Tüm özel servisleri bir kenara bıraksanız bile lada yetkili servis var. Öncelikle bir döşemeciye gidin ve koltukları yaptırın. Lpg sisteminizin markasına bakın ve onun servisine gidin Tüvden aldığınız kusur...

7. weewee

Lada Niva almak

Ynt: Lada Niva almak Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...
  8. weewee

ilk arabam niva olsa olur mu

Ynt: ilk arabam niva olsa olur mu Uzun yol filan yapacağım diyorsun ne işin var nivayla.Pişman olursun iyi düşün. Niva senin aradığın araç değil bence...
  9. weewee

yardımlarınızı bekliyorum..

Ynt: yardımlarınızı bekliyorum.. Arka koltukları tamamen çıkarsanız bile tüp taktırırsanız şayet üstüste 2 kasadan 4 kasa ancak taşırsınız ki bu durumda niva size uymaz. Defender uygun olur, hayırlı işler...

10. weewee

Niva hakkında bilgi almak istiyorum yardım lütfen...

Ynt: Niva hakkında bilgi almak istiyorum yardım lütfen... 10 seneden fazla süredir niva sahibiyim(1987 ve şimdi 2006 model). Bence niva hobi aracıdır ve tek araba olarak tercih edilmemelidir. Konforsuzdur,yavaş gider,telefonun çalar rahat görüşemezsin,asfaltta hele ayaklarında ok-144 varsa...

11. weewee

Niva İçin Motor Yağı

Ynt: Niva İçin Motor Yağı Sizlerden birkaç gün cevap bekledikten sonra castrol web sitesi http://www.castrol.com/castrol/iframe.do?categoryId=9032363&contentId=7059388 linkinden araştırdım edge 5w/40 yağı birinci tercih olarak gözüküyordu.Bu yağı sipariş verdim ama iyi mi yaptım kötü mü...
  12. weewee

Niva İçin Motor Yağı

Çok noktadan enjeksiyonlu nivalar için en uygun motor yağı hangisidir? Forumdaki ustalarımızın fikirlerini bekliyorum. İyi günler dilerim herkese...

13. weewee

1.7 motor yakıt sarfiyatı nedir

Ynt: 1.7 motor yakıt sarfiyatı nedir Sorunu tespit ederseniz bana da bildirin zira benimki de 50-60 kuruş yakıyor...
  14. weewee

Tavsiyelerinizi bekleriz

Ynt: Tavsiyelerinizi bekleriz LPG de sorun yaşıyorum,ancak bu sizinde yaşayacağınız anlamına gelmez.Yaşamayacağınız anlamına da gelmez. Üstelik söktürmesi de dert.Kafam attı, çıkar usta şunu istemiyorum dedim.Sök demekle olmuyormuş,yeni ruhsat muayene gerekliymiş...
  15. weewee

Lada Niva'nın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Ynt: Lada Niva'nın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir? Haklılık payınız var ancak nivanın aktarma organlarının ve yürüyen aksamının bu hızlanmaya uygun üretilmediğini düşünüyorum. Bu benim nacizane fikrim.Saygılar...

16. weewee

Ynt: Lada Niva'nın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir? Nivayla 12 saniyede 100 km mi? 160 km sürat mi ? Ben almayayım. Niva 12 sn de 100 km hıza çıksın, 160 km sürat yapsın diye üretilmiş bir araç değil bence. Asıl o zaman güvensizleşir bu araç...
  17. weewee

Ynt: Lada Niva'nın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir? Uzun yolda güven vermemesi gibi bir durum söz konusu değil bence. Zaten sürat yapmadığı için gayet güvenli. Konfor yok ve gürültülü derseniz katılırım.Ancak arazi araçları genelde konforsuz. Yaklaşık 10 senedir niva sahibiyim uzun yol...
  18. weewee

Jant Aparatı ile Tekerlek Vinci

Ynt: Jant Aparatı ile Tekerlek Vinci Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Söylediğiniz gibi kullandığınız aparatın çapı lastik çapından çok küçük olduğundan akslara ve yürüyen aksama binen yük o oranda az olacaktır.Dif kilidi konusu önemli.Bu durumda bende çift tekerden kullanma...

19. weewee

Ynt: Jant Aparatı ile Tekerlek Vinci İsteyene yardımcı olabileceğinizi söylemişsiniz. Ben bir lada-niva sahibiyim ve bu ürün ilgimi çekti. Maliyeti konusunda bilgi verebilirmisiniz? İyi geceler dilerim...
  20. weewee

Ynt: Jant Aparatı ile Tekerlek Vinci Çok basit bir mekanizma gibi gözüküyor.İşlevselleği nasıldır acaba. Takipte fayda var. Forumdaki ustalarımızın yorumlarını merakla bekliyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri