Arama sonuçlarınız

1. S

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Fuar bileti tamam, uçak da tamam. Sabiha Gökçen' den fuara ulaşım taksi ve belediye otobüsleri hariç nasıl olabilir? 10-11 saatte Sabiha Gökçen' e geri dönmem gerekiyor. Antalya' da ki gibi 7/24 transfer gibi bir imkan var mı?
  2. S

Kamp Ocağı

Ynt: Kamp Ocağı Ben iki üç ay önce aldım. Linki; http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/nurgaz-portatif-kamp-ocak-220-gr-kartusu-ile-160087037?opi=136783823

3. S

Dacia Navigasyon cihazlari için resmi harita güncelleme sitesi.

Ynt: Dacia Navigasyon Cihazlari İçin Resmi Harita Güncelleme Sitesi. Evet böyle bir site var ve ben iki senedir ara sıra giriyorum ama benim pek bir işime yaramadı. Bu siteden Pc aracını bilgisayara indirip kuruyorsunuz. Navigasyonu oradan güncelleyebiliyorsunuz.Güncelleme sadece bir kereye...
  4. S

Yeni Doblo Karavan Yapımı Micro Camper

Ynt: Yeni Doblo Karavan Yapımı Micro Camper Takipteyim ama bir aydır gelişme yok. Ben de lodgy için düşünüyorum aynısını.

5. S

Karavan Ququq

Ynt: Karavan Ququq Teşekkür ederim. Ben de sonradan fark ettim yanlış anladığımı. Gecenin geç saatinde bilgisayarın başında olunca bazen oluyor böyle yanlışlıklar. Aşağıdaki vatandaşın yaptığı fazla pratik değil ama ona yakın bir şey yapabilsem Türkiye şartlarında bana yeter de artar bile...

6. S

Karavan Ququq

Ynt: Karavan Ququq Bende Dacia Lodgy var. Böyle bir şey olabilir mi diye düşünüyorum. Bana kalırsa fiyatta kesinlikle bir hata var. Hangi ülkede olursan olsun, böyle bir şeye 112 bin Tl vermek akıl karı değil. Bence bir sıfır fazla. Ben bunun kadar olmasa bile aşağıdaki gibi bir şey...
  7. S

Araç Kamerası

Ynt: Araç Kamerası Uzun zamandır böyle bir kamera arıyordum, artık umudumu kesmiştim. Cama tutturulanlar dan almaya karar vermiştim. Üç özellik arıyordum; dikiz aynası kamerası olacak, çift lensli ve hareket algılama özelliği. Bunda fazlası ile var. Gecenin bu saatinde çok makbule geçti...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri