Arama sonuçlarınız

1. aslankurt72

Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum Performans ve tecrübe durumunuzu bilmiyorum,ancak Kaçkarlar'da sis bastığında ne GPS çalışır ne de yönünüzü kestirebilirsiniz. Yapacağınız en uygun hareket tarzınız sis dağılıncaya kadar bulunduğunuz yerde sabit kalınız. Bu tavsiyem aklınızın bir...

2. aslankurt72

Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum

Ynt: Kaçkar Yaylalar İçin Fikir İstiyorum Kaçkar'a Güneyden çıkmak daha uygun. Yusufelinden,Yaylalar'a minibüsle gidilebilir.Oradan Dilberdüzüne çıkılıp orada çadır kurabilirsiniz. Arkadaşların ifade ettiği gibi mutlaka dilberdüzünde zirveye çıkan gruplarla karşılaşırsın.Onlara takılırsın. Tek...
  3. aslankurt72

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? İnişlerde,dik olursa,bende frene basmak zorunda kalıyorum. Elbette teriosla defenderı mukayese edemeyiz. Defender arazi aracı olarak üretilmiştir. Terios ise daha genel maksatlarla üretilmiş başarılı bir araçtır.

4. aslankurt72

Başkomutanın İzinde Sakaryadan İzmire

Ynt: Başkomutanın İzinde Sakaryadan İzmire Güven Kardeşim, geçen sene yaptığın etkinliği duyunca gıpta etmiştim.Bu sene yürüyüşünüzün bazı kısımlarına katılarak sizlere destek vermeye çalıştık. Seni ve diğer yiğit kardeşlerimizi tanımaktan mutlu olduk.Yüreğine, bileğine,ayaklarına sağlık...
  5. aslankurt72

Gümüşhane Yaylaları

Ynt: Gümüşhane Yaylaları Arkadaşlar,Ağustos başında Gümüşhane'den Zigana'dan geçerek Trabzon'a gideceğim. Yol güzergahında veya yaylalarda ailemle konaklayabileceğim,manzarası güzel,hizmetinden memnun kalabileceğim,küçük samimi,fiyatı makul pansiyon,otel tavsiyelerinizi bekliyorum.

6. aslankurt72

Likya Yolu Rehberi

Ynt: Likya Yolu Rehberi Metin Bey,gerçekten Likya yolunu çok güzel,yararlı bir şekilde anlatmışsınız Yürüyüşü planlamamda çok istifade ettim teşekkürler.

7. aslankurt72

Başkomutanın İzinde Sakaryadan İzmire

Ynt: Başkomutanın İzinde Sakaryadan İzmire Tebrik ediyorum.Çok anlamlı bir gezi olmuş.
  8. aslankurt72

1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar

Ynt: 1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar 2000 küsür mesaj atmış,proje yönetime seçilmiş birine öneride bulunmak lüzümsuz. Güzel olmuş kazasız belasız keyfli günlerde binmeni dilerim.
  9. aslankurt72

Satılık 1983 88 Series Iıı

Ynt: Satılık 1983 88 Series Iıı :o ;D

10. aslankurt72

60000 Bakımı Ücretleri

Ynt: 60000 Bakımı Ücretleri Yetkili servis değilse "EVET"

11. aslankurt72

Altmışlık Delikanlıların Likya Yolu Macerası

Ynt: Altmışlık Delikanlıların Likya Yolu Macerası ..
  12. aslankurt72

13. aslankurt72

14. aslankurt72

Ynt: Altmışlık Delikanlıların Likya Yolu Macerası 10 Nisan 0830 da kahvaltımızı yapıp 0900 da 22 Km.lik Phaselis etabına başladık. Rent a car’ın önünden geçerken göbekli bir delikanlı biz Türkler’in de yürüdüğünü görünce, hayretle abi nereye gidiyorsunuz diye sordu.Tekirova deyince abi bana...
  15. aslankurt72

16. aslankurt72

17. aslankurt72

18. aslankurt72

19. aslankurt72

20. aslankurt72

Ynt: Altmışlık Delikanlıların Likya Yolu Macerası 9 Nisan sabahı,0730 da kahvaltımızı yapıp,0800 de yürüyüşe başladık. Yol boyunca başımızdan geçen ilginç olayları paylaştık. Bol bol güldük, bazen vatanı kurtardık,bu arada epeyce küfürde salladık. Alman, Fransız, Danimarkalı,Belçikalı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri