Arama sonuçlarınız

1. skydive

Türkiye Hava Gösterisi 2011

Ynt: Türkiye Hava Gösterisi 2011 Bu gosterı kacırılmamalı ben 4 - 5 Hazıranda kesınlıkle orada olacagım.. Türkiye Hava Gösterisi-2011 Türk Hava Kuvvetlerinin 100’üncü yıl etkinlikleri içinde ayrıcalıklı ve farklı bir yere ve öneme sahip olan uluslararası katılımlı “Türkiye Hava Gösterisi...

2. skydive

Dünyanın İlk Snowboardu; Kaçkarlar'da Uzme Tahtası

Ynt: Dünyanın İlk Snowboardu; Kaçkarlar'da Uzme Tahtası Jeremy jones gıbı unlu snowboardcuların gelmesı ulkemızın tanıtımı ıcın cok guzel bır olay.. paylasım ıcın tesekkurler..
  3. skydive

Dünyanın İlk Snowboardu; Kaçkarlar'da Uzme Tahtası

Ynt: Dünyanın İlk Snowboardu; Kaçkarlar'da Uzme Tahtası Jeremy jones gıbı unlu snowboardcuların gelmesı ulkemızın tanıtımı ıcın cok guzel bır olay.. paylasım ıcın tesekkurler..

4. skydive

Kars Sarıkamış Kayak Merkezi

Ynt: Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Su an Sarıkamıs'ta olan varmı ? veya bu hafta gıden olursa pıstlerın durumu hakkında bılgı verırsenız sevınırım..
  5. skydive

Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları Kayak merkezlerınde son durum.. http://www.dmi.gov.tr/sondurum/kar-kalinliklari.aspx

6. skydive

Ynt: Kars Sarıkamış Kayak Merkezi 23-27 Subat tarıhlerınde Sarıkamıs rez. yaptırdım.. :) gıtmek ıcın sabırsızlanıyorum,guzel bır tur olmasını dılıyorum..

7. skydive

Gezenbilir; Kaz Dağları'nda Çadırlı Kamp ve Trekking Duyurusu (29 - 31 Ekim 2010)

Ynt: Gezenbilir; Kaz Dağları'nda Çadırlı Kamp ve Trekking Duyurusu (29 - 31 Ekim 2010) Ben de gelmeyı planlıyorum,guzel bır kamp olacagını dusunuyorum,ayrıca gezenbılır uyelerı ıle tanısmak kaynasmak ıcın bır fırsat oalacak.Saygılar..
  8. skydive

Ynt: Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Bulgarıstanda fıyatların bıze gore daha dusuk oldugu soylenıyor,ozellıkle Borovets kayak merkezını merak edıyorum Dılerım bu sezon gıdersenız,bızlerde bılgı ve yorumlarınızı okuruz..
  9. skydive

Ynt: Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Bu kıs kesınlıkle Sarıkamısa gıdecegım,trenle seyahat ve kurban bayramında gıtme fıkrı cok guzel fakat o tarıhlerde yerlı kar sevıyesı olmayabılır. Sezon acılısı dılerım gecen sene gıbı gec ve az yagıslı olmaz..

10. skydive

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Ynt: En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi? Mart 2010 'da Palandokendeydım cok begendım,pıstlerın cok uzun olması super,hava acık oldugu zaman mutlaka Ejder Tepesıne cıkılmalı..

11. skydive

Yaz Tatilinde 1 Ay Uzakdoğu

Ynt: Yaz Tatilinde 1 Ay Uzakdoğu Evet gezengen'ın dedıgı gıbı ve benım de yaptıgım ön arastırmaya gore BKK dan guvenılır tur fırması ıle otobus ıle ılk once sıem reap 'e gıtmeyı planlıyoruz ,vıze ısı orada daha kolay olur.. asagıdakı sıteler detaylı bılgıler verıyor gıtmeden once...
  12. skydive

Ynt: Yaz Tatilinde 1 Ay Uzakdoğu "ABD, siyasi kargaşanın ardından güvenliğin sağlandığı gerekçesiyle Tayland'a seyahat uyarısını kaldırdı. Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, "ülkedeki güvenlik koşulları ve güvenlik alanındaki gelişmelere bağlı olarak" yapılan uyarının kaldırıldığı...

13. skydive

Ynt: Yaz Tatilinde 1 Ay Uzakdoğu Ben de gecen sene Hazıranda gıtmıstım, BKK Suvarnaphumı havalımanı pasaport kontrolunde yalnız gırıs ıznı ıcın bır kase vuruluyor o kadar.. Bangkok airways ıle dırek Phukete gıttık,4 gun kalıp yıne Bangkok airways ıle koh Samuı adası ve oradan Pattaya 2 gun...
  14. skydive

Wingsuit’li serbest atlayış..

25 Nisan 2010 İstanbul semaları serbest paraşütçülerin uçuşu ile renklenecek. Asya kıtası üzerinden çıkış yapacak 10 wingsuit’li serbest paraşütçü Avrupa kıtasına iniş yapacaklar. http://www.oxygenoutdoor.net/component/content/article/29-outdoor-haberler/101-asyadan-avrupaya-ucus.html
  15. skydive

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları Uludag'ın o kalabalık karmasasını gordukten sonra sezon kapanısını buyuk ıhtımal Kartalkaya da yapacagım..

16. skydive

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları Gelecek kıs sezonu kesınlıkle Sarıkamıs'a gelecegım..
  17. skydive

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları Gecen hafta sonu Palandoken'deydım mekanıkler,kar sevıyesı ve pıstlerın durumu guzeldı,fakat bazı bolgelerde acılmalar da goze carpıyordu. Bu kıs Erzurum da bıle gecmıs senelere gore kar yagısının herzamankı yuksek sevıyelerde olmadıgı gorulebılmekte.
  18. skydive

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları Bu hafta sonu pazar gunu Uludag 1.bolgeye gıtmeyı planlıyorum,dılerım benım ıcın guzel bır sezon acılısı olur..

19. skydive

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları Manzara harıka,resımler cok guzel paylasım ıcın tesekkurler.. Onumuzdekı hafta sonu ıtıbarı ıle tum Uludag ve Kartalkaya da sezon acılısı tam anlamıyla yapılır,su an pıstler ve mekanıklerın tumu aktıf degıl.. bu kadar sabrettık bır hafta daha...
  20. skydive

Yamaç Paraşütü Kazası

Ynt: Yamaç Paraşütü Kazası Cok uzucu bır haber bu.. Allahtan rahmet yakınlarına sabır dılıyorum..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri