Arama sonuçlarınız

1. I

Aladağlar Büyük Demirkazık - Emler - Sematepe ve Direktaş ( 19-26 Temmuz 2009)

Ynt: Aladağlar Büyük Demirkazık - Emler - Sematepe ve Direktaş ( 19-26 Temmuz 2009) Teşekkürler Zerrin.Sayende Sefa ile birlikte vaziyeti biarz toparladık gibi :)

2. I

Alın, Dumansız Hava Sizin Olsun

Ynt: Alın, Dumansız Hava Sizin Olsun Benim dedem sigaraya 13 yaşında başlamış.89 yaşında öldü.Şarabı testiyle içerlermiş.Yaşadığı son gün dahi iki bazlamanın üzerine tereyağı sürmeden kahvaltı yapmazdı.Ölümüde sigaraya bağlı rahatsızlıktan olmadı Öbür dedem ise ne kadar içtiğini bilemiyorum ama...
  3. I

Ynt: Aladağlar Büyük Demirkazık - Emler - Sematepe ve Direktaş ( 19-26 Temmuz 2009) Sefa dikkatin ve uyarın için teşekkürler.Hatta 1000 değil 2000 metrecik bir hata yapmışım.Mesajın içerisine girip düzeltmeye çalıştım ama beceremedim:(

4. I

Ynt: Aladağlar Büyük Demirkazık - Emler - Sematepe ve Direktaş ( 19-26 Temmuz 2009) Teşekkürler Murat,Sanıyorum yeni üye statüsünde olmamdan kaynaklı 5 fotoğraf yükleyebildim ancak:(((
  5. I

Ynt: Aladağlar Büyük Demirkazık - Emler - Sematepe ve Direktaş ( 19-26 Temmuz 2009) Teşekkürler Zerrin,Epeyce grup vardı biz oradaylken.Hatta ben şehirde görüşemediğim arkadaşlarımla orada karşılaştım:) Biz en yakın ramazan bayramı ve 29 ekim 4'er gün yine oradayız.Emli vadisinde...

6. I

Ynt: Aladağlar Büyük Demirkazık - Emler - Sematepe ve Direktaş ( 19-26 Temmuz 2009) Teşekkürler Murat.Sahidende güzeldi.Aladağlar gitmekle bitmez.Bakalım 3-4 günü birleştirebilirsek ilk fırsatta kaçacağız.selamlar

7. I

Ynt: Aladağlar Büyük Demirkazık - Emler - Sematepe ve Direktaş ( 19-26 Temmuz 2009) .
  8. I

Herkese Merhaba, 19-26 Temmuz 2009 Tarihinde Bursa Bölgesinden Serkan Ertem,Vedat Çakar,Burcu Duygu Güven,Birol Şahin,İsmet Emir ve Eskişehir Bölgesinden Cem Kıyak olmak üzere 6 kişil ama erken ayrılan geç gelenleri dengelediğimizde sürekli 5 kişilik bir ekiple bir dizi zirve tırmanışı...
  9. I

Dünyanın En Yüksek İkinci Dağı K-2'de 7 Dağcı Öldü

Dünyanın en yüksek ikinci dağı K-2'de 7 dağcı öldü 15:14 Pakistan'ın kuzeyinde, dünyanın Everest'ten sonraki en yüksek dağı K-2'de en az 7 dağcının öldüğü bildirildi. Adventure Foundation Pakistan adlı kuruluşun başkan yardımcısı Muhammed Akram, son bilgilere göre dağın yamaçlarında en az 7...

10. I

Türkiye'nin En Eski Dağcılık Fotoğrafı

Türkiye’nin en eski dağcılık fotoğrafı 30 Nisan 2008 Çarşamba > KAYSERİ BELGE NİTELİĞİNDE Erciyes Dağı’na 1935 yılında ayağındaki yemeni ile tırmanan dağcı Ahmet Safa Kazan’ın fotoğrafları ilk defa gün yüzüne çıktı. Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaaddin Karaca, Türk Dağcılık tarihi...

11. I

Kahramanmaraş - Amanos Dağları (3-4 Mayıs 2008)

Ynt: Kahramanmaraş - Amanos Dağları (3-4 Mayıs 2008) Hoş Bulduk Zerrin, Kendini tanıtmak gibi herzaman zorlandığım bir görev verdin lakin dilimin döndiğünce anlatmaya çalıştım. sevgiler ismet
  12. I

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Herkese Merhaba. Sevgili Zerri'nin tavsiyesi üzerine kendimi tanıtmam gerektiğini düşündüm. Amanos Dağları mesajından da anlaşılacağı üzere Hatay - Dörtyol - Sincan köyü doğumluyum. İşyerim gereği 15 yıldır Bursa'da yaşıyorum. Gezenbilir'i üye olarak...

13. I

Kahramanmaraş - Amanos Dağları (3-4 Mayıs 2008)

Ynt: Kahramanmaraş - Amanos Dağları (3-4 Mayıs 2008) Arkadaşlar, Amanos dağının eteklerinde Dörtyol ilçesine bağlı SİNCAN köyünde doğmuş ve hayatının ilk 17 yılını Amanos dağlarıyla iç içe yaşamış biri olarak sanırım cevap hakkım doğdu diye düşündüm. Sevgili Yaşar Hemşerim doğru...
  14. I

Gezenbilir İran Demavend Tırmanışı (Ocak 2007)

Ynt: Gezenbilir İran Demavend Tırmanışı (Ocak 2007) Erdem selam, Çok sıkı bir faaliyet olmuş.Seni ve tüm ekip arkadaşlarını kutluyorum.Ayrıca fotoğraflar ve yazılar için emeğine sağlık. Demavend'e bir kez daha gidip geldim sayende.Ama bu yüzüyle görmemiştim açıkcası.Peak Lenin öncesi senin için...
  15. I

Gezenbilir İran Demavend Tırmanışı (5671 m)

Ynt: Gezenbilir İran Demavend Tırmanışı (5671 m) Erdem selam, Sorunsuz bir şekilde geri dönmenize çok sevindim.Unutmamak lazımki "en iyi zirve yaşamdır" Şanssızlığınız İran'ın tarihinin en soğuk kışını geçiriyor olması sanırım. Öpüyorum seni iyi bak kendine.

16. I

Gezenbilir İran Demavend Tırmanışı (5671 m)

Ynt: Gezenbilir İran Demavend Tırmanışı (5671 m) Erdem sana varsa Ekipte Erhan'a ve tüm ekip arkadaşlarınıa bol şanslar diliyorum..Umarım sorunsuz ve zirveli bir tırmanış olur. Öpüyorum seni Not:Sayende bu gruba ilk mesajımı etmış olduım:) İsmet Emir

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri