Aladağlar Büyük Demirkazık - Emler - Sematepe ve Direktaş ( 19-26 Temmuz 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan iemir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,685

iemir

Yeni Üye
Herkese Merhaba,
19-26 Temmuz 2009 Tarihinde Bursa Bölgesinden Serkan Ertem,Vedat Çakar,Burcu Duygu Güven,Birol Şahin,İsmet Emir ve Eskişehir Bölgesinden Cem Kıyak olmak üzere 6 kişil ama erken ayrılan geç gelenleri dengelediğimizde sürekli 5 kişilik bir ekiple bir dizi zirve tırmanışı gerçekleştirdik.Özetle:Büyük Demirkazık klasik (5756 m),Emler (3723 m),Sematepe (3625 M) ve Direktaş klasikl (3510 m) olmak üzere 5 günlük tırmanış gününün 1 gününü dinlenme geçirerek 4 zirve sığdırdık.Hava Sokulu ilk gün,Demirkazık zirve günleri oldukça sisliydi.Daha sonrasında oldukça iyiyidi.Faaliyet kendi açımızdan oldukça verimli keyifli geçti.Faaliyete ait fotoğraflardan bazılarını sizlerle paylaşıyorum
Herkese selamlar
ismet Emir

Etiketler
Ynt: Aladağlar Büyük Demirkazık - Emler - Sematepe ve Direktaş ( 19-26 Temmuz 2009)

.

5603

5725

5778

IMG 5682

5808

Ynt: Aladağlar Büyük Demirkazık - Emler - Sematepe ve Direktaş ( 19-26 Temmuz 2009)

Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum.Bütün aladağ zirvelerini bitirmişsiniz valla sırada hangi zirveler var?

Aladağlar'ın keyfini çıkarmışsınız sizinle aynı tarihlerde bir grup arkadaşım trans Aladağlar yaptılar, onlarda çok keyif aldıklarını anlattılar hep, darısı bize olsun bakalım ne zaman gideceğiz yeniden Aladağlara..
Bu arada güzel fotoğraflar için teşekkürler :smiley:

Tebrikler ,
Kamp fotoğraflarını da bekliyoruz.

ceranus' Alıntı:
Aladağlar'ın keyfini çıkarmışsınız sizinle aynı tarihlerde bir grup arkadaşım trans Aladağlar yaptılar, onlarda çok keyif aldıklarını anlattılar hep, darısı bize olsun bakalım ne zaman gideceğiz yeniden Aladağlara..

Ben gidiyorum valla Zerrin hanım.05-12 Eylül TDF eğitinden sonra en az 2 zirve yapmak için proğram yaptım.Oralara kadar gitmişken boş dönmeyeyim dedim hadi toparla ekibi gel....

Murat, bayram için düşünüyorum Aladağlar programını, bayramda hep birlikte orada olalım, 4 gün zirveler yaparız..

İnşallah Zerrin hanım bir terslik olurda proğramda bir değişiklik yapılırsa bayramda bir proğram yapmadım müsaitim.

COMPETUS' Alıntı:
Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum.Bütün aladağ zirvelerini bitirmişsiniz valla sırada hangi zirveler var?

Teşekkürler Murat.Sahidende güzeldi.Aladağlar gitmekle bitmez.Bakalım 3-4 günü birleştirebilirsek ilk fırsatta kaçacağız.selamlar

ceranus' Alıntı:

Teşekkürler Zerrin,Epeyce grup vardı biz oradaylken.Hatta ben şehirde görüşemediğim arkadaşlarımla orada karşılaştım:smiley:
Biz en yakın ramazan bayramı ve 29 ekim 4'er gün yine oradayız.Emli vadisinde olacağız.Hepinizi bekleriz
slm

TezzMertek' Alıntı:
Tebrikler ,
Kamp fotoğraflarını da bekliyoruz.

Teşekkürler Murat,Sanıyorum yeni üye statüsünde olmamdan kaynaklı 5 fotoğraf yükleyebildim ancak:(((

5551

5556

5573

5599

5743

Ramazan bayramında bende Aladağlar düşünüyorum, kesinleştirdiğimde buradan konuyu açacağım..

iemir' Alıntı:
Teşekkürler Zerrin,Epeyce grup vardı biz oradaylken.Hatta ben şehirde görüşemediğim arkadaşlarımla orada karşılaştım:smiley:
Biz en yakın ramazan bayramı ve 29 ekim 4'er gün yine oradayız.Emli vadisinde olacağız.Hepinizi bekleriz
Selam

İsmet, sadece tek mesaj içine 5 adet fotoğraf kopyalayabiliyorsun, her mesaj içine ayrı ayrı 5 adet fotoğraf kopyalayabilirsin, yeni üye olmanın fotoğraf yükleme konusunda sınırlama yapması söz konusu değil :smiley:

iemir' Alıntı:
Teşekkürler Murat,Sanıyorum yeni üye statüsünde olmamdan kaynaklı 5 fotoğraf yükleyebildim ancak:(((

iemir' Alıntı:
Herkese Merhaba,
19-26 Temmuz 2009 Tarihinde Bursa Bölgesinden Serkan Ertem,Vedat Çakar,Burcu Duygu Güven,Birol Şahin,İsmet Emir ve Eskişehir Bölgesinden Cem Kıyak olmak üzere 6 kişil ama erken ayrılan geç gelenleri dengelediğimizde sürekli 5 kişilik bir ekiple bir dizi zirve tırmanışı gerçekleştirdik.Özetle:Büyük Demirkazık klasik (5756 m),Emler (3723 m),Sematepe (3625 M) ve Direktaş klasikl (3510 m) olmak üzere 5 günlük tırmanış gününün 1 gününü dinlenme geçirerek 4 zirve sığdırdık.Hava Sokulu ilk gün,Demirkazık zirve günleri oldukça sisliydi.Daha sonrasında oldukça iyiyidi.Faaliyet kendi açımızdan oldukça verimli keyifli geçti.Faaliyete ait fotoğraflardan bazılarını sizlerle paylaşıyorum
Herkese selamlar
ismet Emir
Öncelikle tebrikler ama Demirkazık zirvesine 1000 Metrelik bir yanlışlık olmuş ;D ;D ;D Yinede görmezden geliyoruz. Hepinizi kutluyorum selamlar

assuva' Alıntı:
Öncelikle tebrikler ama Demirkazık zirvesine 1000 Metrelik bir yanlışlık olmuş ;D ;D ;D Yinede görmezden geliyoruz. Hepinizi kutluyorum selamlar

Sefa dikkatin ve uyarın için teşekkürler.Hatta 1000 değil 2000 metrecik bir hata yapmışım.Mesajın içerisine girip düzeltmeye çalıştım ama beceremedim:(

Madem bir yanlışlık olmuş yükseklikleri yeniden yazalım o zaman :smiley:

Büyük Demirkazık klasik 3756 m.
Emler 3723 m.
Sematepe 3625 m.
Direktaş klasik 3510 m.

iemir' Alıntı:
Herkese Merhaba,
Herkese selamlar
ismet Emir

Valla tam yanlışlıklar komedyasına döndü ;D ;D ;Dbende 2000 yazacakken 1000 yazmışım ardından da okumadım ( yanlışlığı farkedene bakın ne durumda yani) :D Medetsizden yeni geldim idare edin artık. ben sözümü geri aldım ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,132
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULAR

Geri