Arama sonuçlarınız

1. dr_musty

Chip Tuning

selamlar.. 2006 model subaru forester turbosuz olan araca chip tuning ya da box tuning uygulanabiliyor mu?

2. dr_musty

Subaru Forester Yardım

merhabalar.. Subaru forumlarını gezerken online olduğunuzu gördüm ve bir kaç şey danışmak istedim.. Bugüne kadar hep suzukinin arazi araçlarını kullanan birisi olarak forumları okurken karşılaştığım awd çekiş sistemi beni etkiledi ve yaklaşık 10 gün önce suzuki grand vitara xl7 aracımın pert...
  3. dr_musty

Yeniden zuzu sahibi oldum..

Uzun zamandır ayrı kalmıştım suzukiden ama bugün itibarıyla yeni bir suzukim var artık..zamanla fotoğraflarını paylaşacağım ve off road modifikasyonları ile ilgili bilgilerinize başvuracağım..

4. dr_musty

jeepçi arkadaşlardan yardım bekliyorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-arac-bnzin-ve-lpg-li-74167884/detay ilanda ki araca baktım ve almayı düşünüyorum..bu aracı siteden tanıyan var mıdır ve bu araçların genel olarak dikkat edilmesi gereken hususları nelerdir?
  5. dr_musty

yardım..

bir arkadaşıma cheeroke almayı planlıyoruz ,arkadaşım bir kaç tane bakmış aynı model yılı civarında hepside otomatik 4,0 5,2 5,9 motorlu araçlar mevcut en az sıkıntı çıkaracak olanı en çok tutulanı hangileridir ve alırken özellikle dikkat etmemiz gereken hususlar nelerdir?

6. dr_musty

Satılık 2000cc v6 suzuki vitara

1998 model suzuki vitara 2000cc v6 aracımı keyfe keder satmak niyetindeyim.. Aracımı 188 bin km de ankaradan aldım.aldığımda standart hiç araziye sokulmamış ve off road yapmamış bir araçtı.Ben sırasıyla yükseltme kiti ardından body lift uygulaması yaptım.daha sonra offsettli jantlarla birlikte...

7. dr_musty

Dtc 22 Arıza Kodu

1998 model 2000cc v6 vitaramda sabit gazla giderken arıza lambam yanıyordu bugün serviste cihaza bağlattım dtc 22 yani TD sensör arızası ve oksijen sensör arızası verdi.araçta lpg takılı olduğundan oksijen sensör arızası göstermesi normal ancak td sensör arızası nedir servisten tatmin edici bir...
  8. dr_musty

Suzuki Vitara 2000cc V6 1998 model off road modifikasyonları...

Aracımı ilk aldığımda gayet sakin tertemiz araziye hiç girmemiş bir araçtı.Herşet Ahmet abi(ARWİN) ve Oğuz abiyle tanışmamla başladı.Ve ahmet abi gerçekten bana abilik yapıp elinden gelen hiçbir yardımı esirgemeden aracımın şu anki hale gelmesine sebep oldu.Önce get ile yükseltme (3 inç) daha...
  9. dr_musty

Arıza Lambası (Check Engine)

1998 model 2000cc v6 suzuki vitara sahibiyim.aracım sabit hızla giderken bir müddet sonra arıza lambam yanıyor ancak ayağımı gazdan çekersem ya da gaza basarsam lamba sönüyor.şehir içerisinde kullanımda devamlı gaz fren yaptığımdan lamba yanmıyor ancak sabit hızla belli müddet giderken lamba...

10. dr_musty

Karabük - Yaylalarda İlk Kar Düştü (09 Ekim 2010)

Dün geceden yapmıştık planımızı ve sabahtan toplandık mantar toplamaktı arkadaşların maksatı ama benim esas amacım off road keyfi yaşamaktı.Sabah soğuk ve yağmurlu bir havada yola çıktık Safranboludan ve güzergahımız Karabük-Esentepe-Kapullu-Küpler-Başköy-Gerde Düzü-Sarıçiçek Yaylası-Turna düzü...

11. dr_musty

Yakıt tasarruf cihazı...

İnternette gezinirken rastladım acaba etkisi var mıdır?daha önceden kullanan varsa ya da ürün hakkında bilgisi olan varsa yorumlarını öğrenmek isterim...
  12. dr_musty

Benzin Katkısı ve Enjektör Temizleyici?

Geçenlerde oto yıkamada gördüm enjektör temizleyici benzin katkısı diye bir kimyasal.Markasını hatırlamıyorum ama kullanımında okuduğum kadarıyla enjektörleri temizliyormuş ve korozyonu önleyip yakıt tasarrufu ve çekiş gücünde artmaya neden oluyormuş.Daha önce kullanan oldu mu acaba ve...

13. dr_musty

2000cc V6 için Öneriler.

1998 model 2000cc v6 vitaramın yağını filtresini bujilerini değiştireceğim.Hangi marka ve model daha uygundur ve yağ filtresinide değiştirmeme gerek var mıdır?
  14. dr_musty

vitaraya sis farı.

arkadaşlar hella sis farları alma niyetindeyim tavana ve tampona iyi bir aydınlatma sağlamak amacıyla sizin vereceniz tavsiyeler nelerdir?
  15. dr_musty

gezenbilir off road klubü

gezenbilir üyelerinin araçlarında bu çıkartmayı görüyorum bunu siteden direk satın alabiliyor muyum yoksa reklamcıda yaptırmam mı lazım?

16. dr_musty

vitarayı aldım ya devamı?

1998 model 5 kapı 2000cc v6 japon bir suzuki vitara aldım,biraz değişim yapma niyetindeyim aslında biraz değil tam bir off road arabası yapma niyetindeyim ancak zamanla olacak hepsini birden yaptırma şansım yok.acaba nerden başlasam.diff lock mu tampon mu vinç mi (lastik ve yükseltme zaten...
  17. dr_musty

Vitara'yı Aldım Sonra.??

1998 model 5 kapı 2000cc v6 japon bir suzuki vitara aldım,biraz değişim yapma niyetindeyim aslında biraz değil tam bir off road arabası yapma niyetindeyim ancak zamanla olacak hepsini birden yaptırma şansım yok.acaba nerden başlasam.diff lock mu tampon mu vinç mi (lastik ve yükseltme zaten...
  18. dr_musty

vitara 1,6 ya da 2,0 v6?

iki aracın artıları eksileri nelerdir.yakıt sarfiyatları lt bazında nedir? ve sıfır motor yapılan bir(sekman atılma değil piston gömlek vs değişen) araç ilerleyen zamanlarda motorl ilgili sorun çıkarır mı?

19. dr_musty

2000 cc 4 silindir g. vitara

2000 motorları genelde 6 silindir ama sahibindende bir ilanda gördüm 2000cc 4 silindir g. vitarayı. nasıl bir araçtır kendileri acaba?
  20. dr_musty

vitara almadan önce

5 kapı suzuki vitara araç alma niyetindeyim ama karar veremiyorum tek karar verdiğim nokta 5 kapı olması ve manuel olması. 1.6 jlx kasamı 2000 v6 mı yoksa 2500v6 mı bi türlü karar veremedim.bu 3 kasanın yakıt durumları arazi kabiliyetleri parça fiyatları hakkında bilgisi olan gezenbilir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri