Arama sonuçlarınız

1. c@n

Frontera İçin Yağ Önerileri..

Ynt: Frontera İçin Yağ Önerileri.. Cem döndüm Türkiye ye Çalıştığım Firma orada Yeni bir Şantiye Kurmam icin gönderdi ve kurdum çalıştırdım geldim İstanbuldayım Artık 8 Personelimiz var 2 - 3 ayda bir öyle bir kontrol amaçlı gidiyor Şirketten bir kişi Bakıyoruz eksiklik vs varmı diye sorun...

2. c@n

Frontera İçin Yağ Önerileri..

Ynt: Frontera İçin Yağ Önerileri.. Frontera'larınıza çok iyi Bakın ben çok özledim eski Aracımı. Slm Arkadaşlar 1 yılı geçkin bir süre yoktum Bu Arada Ben Miniğimi sattım Komple şase ve Kupa Ayırıp Boyadım Çizilmez vernik Attım tam keyifle 1 ,2 tane yanlız gezinti yaptım, Rusya'ya gideceğimi...
  3. c@n

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Benim Motorumda 2007 Yamaha R6 haders kat ve son susturucu twobrothers 2.sahibiyim ilk sahibi Sofuoğlu Ailesi

4. c@n

Frontera Full Bakıma Alındı

45 gundur sitede aktif olamıyorum iş yoğunluğu nedeni ile karadeniz ereğli ye gidip geliyordum 10 mayıs 2010 tarihi itibari ile 1 yıllığına ABHAZYA ya ya gidiyorum Ancak aracımıda Kopmle kaporta boya ya sokuyorum bildiğiniz gibi aracım ilk sahibinden ve hiç boyası yoktu ama artık komple...
  5. c@n

Opel Frontera 3.2 Limited ile İlgili ?..

Ynt: Opel Frontera 3.2 Limited ile İlgili ?.. parça parça hatırlayamıcam 5 ay oldu ama full ön takımı aldım fren balatası dahil amortisör haric şekilde otomotiv sektöründe çalışıyorum aksaray ve cevresinde bu fiatlara yakın fiatlarla ön takım yaparsınız frontera dan korkmayın ateşleme...

6. c@n

Kendi Port Bagajımı Yaptım (OPEL FRONTERA)

Ynt: Kendi Port Bagajımı Yaptım (OPEL FRONTERA) saol kanka yaa vallaha güzel oldu bakınca bunu ben yaptım yaa diyor ve kendim ile gurur duyuyorum yaaa

7. c@n

Belgrad Off Road Gezisi (21 Mart 2010)

Ynt: Belgrad Off Road Gezisi (21 Mart 2010) vallahi bir an kartepeye gittiğime sevinir gibi oldum yani nediyim (köpeğim benden daha mutlu oldu karı gördüğünde) zaten bukadar olayı duyunca ve görünce kalbim dayanmazdı zaten bende hemen hastalda (mezarlığında) güzel bir kenara kıvrılır ebedi...
  8. c@n

Belgrad Off Road Gezisi (21 Mart 2010)

Ynt: Belgrad Off Road Gezisi (21 Mart 2010) ilk öncelikle başınız saolsun Adnan abicim sanada buyuk geçmiş olsun ayıcıkta biraz kırık ve çıkık var gibi duruyor ama maşallahı var yinede allah korumuş baya kırıcı bir etap olmuş herkeze gecmiş olsun vallaha
  9. c@n

Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım.

Ynt: Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım. ben yine söylüyorum isteyen varsa ben 30 dakkalığına iptalini gerçekleştiririm memoscan mitsubishi cihaz var arkadaşımda merak eden icin yapabilirim aracına 30 dakika icinde oluşabilecek hic bir arızayı kabul etmem sadece merak gidermek amaclı isteyen...

10. c@n

Belgrad Off-Road Gezisi (21 Mart 2010)

Ynt: Belgrad Off-Road Gezisi (21 Mart 2010) iyiki gelicem dememişim çünkü Çok sevdiğim bir yer olan kartepeye Köpeğimi Tatbikat amaclı eğitime götürücez Buyuk ihtimal ile daha sonraki haftalarda sizlerle olucam (inşallah olucam 3 org katıldık) 4 de bir geçemedim nedense

11. c@n

Ynt: Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım. chip uygulamasından sonra %100 dyno ya çıkmalısınız afaki olarak verilen 25 bg ve 40 nm tork hayal urunu gibi geliyor bana turbo boşluğu dediğiniz olay ise buyuk ihtimal ile yapılan timeing hatasıdır yazılımı yetkili serviste yaptırdı iseniz dyno testi...
  12. c@n

Ynt: Belgrad Off-Road Gezisi (21 Mart 2010) gelicem diyemiyorum gelemicem hiç demek istemiyorum aksilik cıkıcak ve pazar gunu bir iş cıkıcak diye korkuyorum gelirsem umarım AT lerimin gitmediği veya gidemiceği yerler olucaktir yine

13. c@n

Ynt: Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım. İlk öncelik ile hakkımda yazı yazan iyi yada kötü hiç fark etmez beni destekleyen tüm arkadaşlarıma teşekür ederim . Mehmet can ında dediği gibi Ben Tuning Sektöründen Uzaklaştım artık 5-6 ay oldu tamamen bırakalı. Pistlerde Hobi Diye başlayan...
  14. c@n

Ynt: Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım. ben yine belirtiyorum eğer sıfır alırken aracınızı egr iptal edilmiş şekilde alabiliyorsanız alın arkadaşlar (garantinizi bozmadan) gerekli sensör değişimleri soğutmas sistemi değişimlerini ilk önce sunu söyliyim chip tuning ve box tuning yaptıran...
  15. c@n

Ynt: Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım. evet ilk önce hala egr egr diye sölediğiniz icin söylüyorum fabrika egr iptalini yapıor ise bu onların sadece egr iptal ettikleri anlamına gelmez fabrika iptal edilmiş egrlerde sensörlerden tutunda soğutma sisteminden eksoz sistemine kadar değişikliğe...

16. c@n

Ynt: Belgrad Off-Road Gezisi (21 Mart 2010) 4 levent sanayi sitesi otobus yolu hırdavatcıda var 5 ton 5 metre 40 tl veriyor nakit u klitte olması lazım ama unuttum kaçtı
  17. c@n

Ynt: Belgrad Off-Road Gezisi (21 Mart 2010) gelicem dedimmi gelemiyorum onçin hiç birşey yazmıyorum artık ama güzel bir gezi katılmak isterim
  18. c@n

Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri

Ynt: Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri yok kahve dünyasının ordaki ilk sol sokaktayız biz havacıların apartmanı filan vardır oradayız işte biz

19. c@n

Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri

Ynt: Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri 2 tane faytoncu hala arabaları ve atları ile bazen ciroz un oralarda görüyorum kendilerini
  20. c@n

Ynt: Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım. power box larda ekonomi sağlama özelliği yok denicek kadar azdır ki bu bahsi gecen ürün bir box tur ürünün markasını yeni gördüm ve duydum daha iyi bir ürün almanızı tavsie ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri