Arama sonuçlarınız

1. Hazelnut King

Gezginlerimiz Yolda, Kaçkarlar, Fırtına Vadisi, Maçahel

Ynt: Gezginlerimiz Yol'da (Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King) Noldu hani fotolar nerde?

2. Hazelnut King

Ynt: Gezginlerimiz Yol'da (Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King) Reklam olsun diye yazmıyorum web sitemiz www.fiskobirlikefit.com Teşekkürler
  3. Hazelnut King

Ynt: Gezginlerimiz Yol'da (Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King) Kardeşim insan oraya yazar Fiskobirlik'e uğradık ilker bize fındık ezmesi yedirdi diye. Zaten uyumuşum resimde

4. Hazelnut King

Ynt: Gezginlerimiz Yol'da (Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King) La ne komik çıkmışım elimde bi kazık. Aslında ortam görüldüğü gibi değildi, ürkütücü bir havası vardı, ne olur ne olmaz diye ilkel yıllardaki gibi silahımı yola çıkmadan hazırlamıştım. Hele hava karardıktan sonra her...
  5. Hazelnut King

Ynt: Gezginlerimiz Yol'da (Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King) Bu fotolar asistan fotolarına benziyo :) Üstadlar nerde???

6. Hazelnut King

Ynt: Gezginlerimiz Yol'da (Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King) Resimleri bekliyorum. Sedat'a zaten sormuyorum, tek güvencem Buddy,Ayça ve Bambino. Şelale çok güzeldi...

7. Hazelnut King

Karadeniz Etrafında Dönme Planı

Ynt: Karadeniz Etrafında Dönme Planı Benim Buddy'i kizdirmayin. Her an baslatabilir Karadeniz turunu.
  8. Hazelnut King

Nicklerimizin Anlamı, Hikayesi...

Ynt: Nicklerimizin Anlamı, Hikayesi... Fiskobirlik'te çalışıyorum...
  9. Hazelnut King

Mercedes 300 GD

Ynt: Mercedes 300 GD Selam ben de Ordu da oturuyorum. G 500 kullanmıştım araç gerçekten mersedesler arasında en çok hoşuma giden modeli. doğru mu bilmiyorum ama 45 derece yan yatmaya kadar devrilmiyormuş. Açıkcası ben bu aracı öyle çamurlu yollara vurmazdım :)

10. Hazelnut King

Özel Mesajlarıma Bakamıyorum

Ynt: Özel Mesajlarıma Bakamıyorum ben de ozel msj atamiyorummmmm

11. Hazelnut King

Moto GP

Ynt: Almanya'da Pedrosa Rüzgarı Rossi nin daha erkenden viraji donerken cok yere yatmasi sonucu toparlayamayip dusmesi birazcik heyecani kacirsa da gecen sezonun sampiyonu Nicky Hayden in 14. lukten gelip 3. bitirmesi bence yarisa damgasini vuran olaydir. Formuladan daha zevkli bence bu Moto GP...
  12. Hazelnut King

Trabzon - Artvin Turu

Ynt: Trabzon - Artvin Turu Evet biz buna benzer bir rotayı takip etmiştk Deep nickli arkadaşla temasa geçerseniz size çok yardımcı olacaktır

13. Hazelnut King

Motorla 'Ankara - Doğu Karadeniz - Ankara'

Ynt: Motorla 'Ankara - Doğu Karadeniz - Ankara' Rota için bişey diyemiycem ama sabırsızlıkla bekliyorum sizleri
  14. Hazelnut King

Melen Çayı ve Rafting

Ynt: Melen Çayı ve Rafting Ayça'cım yine yapmışsın bi etkinlik, hiç yerinde duramıyosun :) Bende çok istiyorum aslında ama biraz korkuyorum bu nehir olaylarından. Ama zaten korku olmazsa eğlence de olmaz Heyytttt
  15. Hazelnut King

Dünyanın 7 Harikası

Ynt: Yeni 7 Dünya Harikası Bence SUMELA MANASTIRI hepsinden guzel.

16. Hazelnut King

Gezenbilir.com Tanışma Toplantısı (Ankara)

Ynt: Gezenbilir.com Tanışma Toplantısı (Ankara) Ben de Karadeniz tanisma toplantisi icin kollari siviyim bari Olmuyo boyle Istanbul Ankara Bizim basimiz kel mi :)
  17. Hazelnut King

Nice Mutlu Yıllara...

Ynt: Nice Mutlu Yıllara... Arkadaşlar bugün mehmet'in doğum günü değil 07.06.2007 idi ama yanlışlıkla 06.07.2007 yazmış. ben aradım kendisini rezil oldum siz olmayın :)
  18. Hazelnut King

Arkadaşımız İlker'in (Hazelnut King) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız İlker'in (Hazelnut King) Doğum Günü Kutlu Olsun Seni en yakın otogara bırakmalarına izin vermiycem merak etme :)

19. Hazelnut King

Arkadaşımız İlker'in (Hazelnut King) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız İlker'in (Hazelnut King) Doğum Günü Kutlu Olsun Teşekkür ederim, 28 yaşındayım ve 18 yaşıma bastığım gün dün gibi aklımda, zaman su gibi akıp geçiyo, çok yaşamak gibi bi gayem yok sadece yaşadığım yıllarım mutlu ve sevdiklerimle geçsin yeter bana Herkese sağlıklı ve mutlu bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri