Arama sonuçlarınız

1. kakyol

Alınık 255 Yada265/65/17 Bf Goodrich At Ko2

merhaba 255 yada265/65/17 bf goodrich AT ko2 ariyorum elinde satılık olan var mı acaba 2006 Nissan Pathfinder için

2. kakyol

Nissan Pathfinder 2.5 Tdi Ariyorum

Nissan Pathfinder 2.5 TDI ariyorum
  3. kakyol

Satilik Ses Sistemi Disco2

Orjinal Land Rover Discovery 2 Teyp + 4 Kapı Hoparlör - Oto Paket Ses Sistemi İlanları sahibinden.com'da - 318196164

4. kakyol

Satilik Ses Sistemi Disco2

Orjinal Land Rover Discovery 2 Teyp + 4 Kapı Hoparlör - Oto Paket Ses Sistemi İlanları sahibinden.com'da - 318196164
  5. kakyol

Satilik 2006 Model Nissan Pathfinder 2.5 Full Yetkili Servis Bakimli

arkadaşlar aracim 2006 model 234.000km alindigi günden bu yana yetkili servis bakimlidir 2. sahibiyim 2 parça boya var araç arkadasimin galerisinden ilandadır bilginize 2006 Nissan Pathfinder 2.5 TDI 69.750 TL Galeriden satılık ikinci el - 281767641

6. kakyol

Satilik 2006 Model Pathfinder 2.5 Full Yetkili Servis Bakimli

arkadaşlar aracim 2006 model 234.000km alindigi günden bu yana yetkili servis bakimlidir 2. sahibiyim 2 parça boya var araç arkadasimin galerisinden ilandadır bilginize 2006 Nissan Pathfinder 2.5 TDI 69.750 TL Galeriden satılık ikinci el - 281767641

7. kakyol

Td5 Orjinal Parcalar Jant Tampon Amortisor Helezon Vs

arkadaşlar elimde orijinal ekipmanlar araci sattigim için boşa cikmistir ihtiyaci olan irtibata geçsin hic bir parçada kirik yama çatlak vs yoktur ihtiyacim olan urunlerle takasda olabilir
  8. kakyol

Takas Yontemi İle Kullanmadigimiz Urunleri Degerlendirme

Arkadaslar bir cogumuzun garajında orada burada bir suru kullanmadigimiz atıl duran fakat mutlaka birilerinin isine yarayan yahut aradigi ve bulamadigi malzemelerimiz vardir bu malzemeleri takas olarak olarak degisim yapsak misal bende jant var diğer bir arkadaşta lastik bu jantlari lastikle...
  9. kakyol

Discovery 2 İcin Bearmach Xl Dodik

merhaba dostlar aracimin üzerindeki 2 yada 3 ay once almis olduğum bearmach marka XL dodikleri lastiklerim cok disarida olduğu için Britpart 75mm aldim ,saniyorum ancak bu hafta sonu taktiririm yeni dodikleri diğerleri boşa cikacak dodikleri asagidaki aracimin ilaninda görebilirsiniz...

10. kakyol

2004 Discovery 2 Td5

merhaba 2004 model TD5 ikinci sahibiyim 241.000km ilk günden bu tarihe kadar tum bakımlari kayıtlı elimde tum kitapciklari ve evraklari duruyor mat siyah folyo kapli (aldigimda kapliydi) orijinal renk cagla yesili alir almaz yapilmasi gereken hatta gerekmeyen işlemlerin tumunu ankara gaye...

11. kakyol

2004 Td5 Den Cikma Parcalar

arkadaslar aracima yaptigim degisimlerden bosa cikan parcalari asagida belirttim ihtiyaci olan iletişime gecebilir arac 2004 model makyajli kasadir 4 adet helezon 4 adet amortisor (sorunsuz patlak kırık yok) 4 adet orjinal 16" jant (kırık tamir kaynak vs yok) ön tampon komple sis farlari...
  12. kakyol

Benim 2004 Td5 İ Satsam Mi Acaba

son günlerde benim td5 i satsam mi acaba diye düşünüyorum arabayi az cok taniyorsunuz zaten 2004 model 235.000 km ikinci sahibiyim degisen yok alindiktan sonra yapilanlar tümüyle geçmişi ve benim yaptiklarim belgeli ve faturali ne dersiniz dostlar

13. kakyol

2004 Td5 Den Cikma Parcalar

arkadaslar aracima yaptigim degisimlerden bosa cikan parcalari asagida belirttim ihtiyaci olan iletişime gecebilir arac 2004 model makyajli kasadir 4 adet helezon 4 adet amortisor (sorunsuz patlak kırık yok) 4 adet orjinal 16" jant (kırık tamir kaynak vs yok) ön tampon komple sis farlari...
  14. kakyol

Alinik 2004 Discovery 2 İcin 75mm Dodik

arkadaslar merhaba su sira forumda arama yapilamiyor sanirim o yuzden konu acmak zorunda kaldim 2004 discovery 2 icin 75mm dodik ariyorum fiber yada plastik ikinci el de olabilir tesekkurler
  15. kakyol

Alinik Arac Ustu Cadir

arkadaslar arac ustu cadir ariyorum bilginize geniş olmasi tercih (3 kişilk - 2 yetişkin 1 cocuk )sebebi tesekkurler

16. kakyol

2004 Model Td5 Den Cikma 4 Adet Amortisör Ve Helezon Takimi

2004 model td5 den cikma 4 adet amortisör ve helezon takimi ihtiyaci olan bana ulasirsa sevinirim patlat kırık vs yoktur yükseltme yapildigi için boşa cikmistir teşekkürler Not : piyasasini bilmiyorum tekliflere acigim
  17. kakyol

2 Adet Defender 110 Sw 3,5 V8 Araniyor

arkadaşlar merhaba biri bana diğeri arkadasima olmak uzere 2 tane 1992 ve sonrasi hidrolik direksiyonlu LPG li 3,5 V8 defender araniyoruz fiyat konusunda makul olmasi tercih sebebidir :) ilginize simdiden teşekkür eder iyi günler dilerim
  18. kakyol

Alınık 255x70x16 Cooper Yada Bf Goodrich At Lastik

arkadaşlar 2004 discovery 2 td5 de kullanacagim araç standart yani yükseltme vs yok orijinal olculer 255x65x16 fakat ben sürtme yapmasin diye 255x70x16 ariyorum bf yada Cooper AT ariyorum

19. kakyol

Hediyelik Esya Sitesi Land Rover Cılar İcin Super :)

http://www.cafepress.com/stolenheron
  20. kakyol

2004 Td5 Arkadan Gelen Ses

merhaba dostlar bu hafta sonu aracimin tum bakimlarini vs Ankara Gaye Otomotivde yaptirdim fakat ACE den geldiğinden suphelendigimiz bir ses var ama vakit yetersizliğinden cok da ilgilenemedik yolda giderken aracin direksiyonu sola cevirdigimizde arka taraftan tak diye bir ses geliyor şaft...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri