Arama sonuçlarınız

1. ccingiler

Jlx 1.6 Kalorifer Hava Yönlendirme Modülü Doga 250.9001.20.00 Arızası

Selam Gezenbilir ailem. Konuyu açarken forumu araştırdım ama sorunuma uygun konu bulamadığım için bu başlığı açıyorum. Suzuki Vitara 2001 1.6 jlx var bende.. Kalorifer peteği değişimi oldu.. o arada Kalorifer hava yönlendirme modülü DOGA 250.9001.20.00 sıkıntı çıkardı.. TElektrikçi arkadaşım...

2. ccingiler

..."kamer".... Bodoslama Karavan Yapmak

Karavan nedir dedik merak ettik? Kiralayalım derken bir arkadaşımızın 2007 ducato karavanı ile 31 marrtta yola düştük.. Ya 35 senelik şoförüz hayatımızda minibüs kullanmamışız, çadır kamp vs bilmeyiz; anlayacağınız bindik bir alamete düştük yollara.. Bursa dan çıkış ilk hedef İzmir di.. İzmir...
  3. ccingiler

Karavan Yapanlara Sorum Var???

Dellendim.. Dellendik... Sorduk soruştırduk.. 2007 Ducato karavanla (Arkadaşımızın Karavanı) 31 Mart 11 Nisan arası Bursa dan Fethiyeye kadar indik.. Biz bunu yaparız dedik vs vs.. Sonunda çok değişik araştırmalar sonucu 2006 2007 Mercedes Sprinter almamız önerildi.. 3 gün sonra YAni dün gittik...

4. ccingiler

Orjinal 2001 Vitara Jlx E Extreme Lastik Uygulaması

Selam dostlar, Mt Lastik İhtiyacı konusunda sormuştum ama sizden haber çıkmayınca farklı kaynaklardan araştırdım ve INSA TURBO 205/70R15 94Q SPECIAL TRACK aldım. 4xFour Art - Ürünler - Insa Turbo Lastik Becce den. Tek korkum sürtme olacakmıydı? Becce den arkadaşlar olamayacağını söylediler...
  5. ccingiler

Mt Lastik İhtiyacı

1993 model suzuki vitara sidekick otomatik aracımla her hafta sonu 40 km si asfalt, 5 km si yağışta aşırı çamur olan iniş yokuş sIĞINMA MEKANIM OLAN BURSA MUDANYA Trilyeye bağlı KAPANCA tarihi limanına gitmekteyim. Sezon geliyor yağmur yağdığında sıkıntı yaşadığım olmuştur. 3 yıldır maxxis 195...

6. ccingiler

Hyundai Galloper Yakıt Tüketimi?

2000 GALLOPER UZUN YOLDA LPG İLE NASIL YAKIYOR? AYRICA YORUYORMU 300-500 KM GİDİNCE..

7. ccingiler

Land Rover mı, CRV mi, Rav4 mü ?

dostlar , bir 99 mondeo m,bir de 93 3 kapı vitara m var. avatardan anlaşılacağına göre eğimli çamurlu bir yerde kaççıp kafa dinlediğim bir hafta sonu ağaç evim var. yani offroad cu değilim ama 50 yaştan sonra olabilirim belkii, .. demekki senede 10-20 defa çamurla boğuşma durumıum var . bir lr...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri