Arama sonuçlarınız

1. U

Anket; Actyon Sport mu? Korando Sport mu?

görüştük. fiyasko. aynen dediğiniz gibi yaptı. korando sports başka bahara kaldı. doblo kullanmaya devam..

2. U

ben kendi arabamla karşılaştırıyorum. diğerleriyle de karşılaştırırız. f/p oranı önemli olan
  3. U

doblodan çok daha konforlu demek istedim. doblonun en boşu 33 ken bu arabaya 40 az yani. yanlış anlaşıldı sanırım. test ederim belki ama çok gerek duymuyorum. test aracı müsait değildi.

4. U

1.test sürüşü yapmadım. bence pek gerekte yok. ama tüm koltuklarına oturdum doblodan çok konforlu. 2.jant dışında eksiği yok bence. bu paraya böyle araba. 1.3 mjet dynamic doblo 33000 tl. 3.alırsanız satayım. ama bayiler genelde takasta iyi fiyat veriyor. Fiat öyle yaptı. 4. çok kızdım bir daha...
  5. U

sanırım yakında korando sports alabilirim. dobloma iyi fiyat verirlerse takas yapıcam. yarın arıycaklar bayiden. hayırlısı bakalım.

6. U

oylamadaki isimleri düzeltmek lazım suport değil sport olmalıydı.

7. U

Cherokee Almayı Düşünüyorum, Tavsiyeleriniz?

Ynt: Cherokee Almayı Düşünüyorum, Tavsiyeleriniz? 98'in vergisi ne kadar? bu araçların yakıtı nasıldır lpgli. 98 modellerde bir sıkıntı var mı? neler dikkat etmeliyim.
  8. U

outlander 2.0 mt

Ynt: outlander 2.0 mt bende düşünüyorum ama hayırlısı
  9. U

Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz? hiç outlander'cı yok mu yaw.

10. U

Outlander?

forumda outlander ile ilgili hiç yorum bulamadım. beğendiğim bir araç ve almayı düşünüyorum. kullananların katkılarını bekler şimdiden teşekkür ederim. selamlar

11. U

Kia Sportage vs Hyundai Santa Fe

Ynt: Kia Sportage vs Hyundai Santa Fe merhaba bende bu tarz bir araç almak istiyorum. kia sportage hyundai tucson mitsubishi outlander suzuki grand vitara arasında seçim yapmakta zorlanıyorum. outlander mt turbo aralarında motoruyla bana en yakın duranı, dış görüntü iyi ama iç tasarımı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri