Arama sonuçlarınız

1. komkarbey

2012 Duster 4x4 Kalkışta Titreme

Arkadaşlar baskı balatayı bosch car serviste değiştim. volantı değiştirmedim torna yaptırdım 100 tlye. 850 de baskı balata ve işlik olarak verdim. Fakat vites geçişleri zorlaştı özellikle geri vites. bir süre sonra düzelir mi bu zor vitese geçme yoksa başka bir sıkıntı mı var?

2. komkarbey

tesekkür ederim cevap için
  3. komkarbey

debriyaj balatası yağlanma derken? ben yağlama yapmadım

4. komkarbey

Merhaba arkadaşlar 2012 model duster aracım son zamanlarda kalkarken titreme yapmaya başladı sanki devir göstergesi hızlı hareket ederken hız göstergesi aynı oranda hareket etmiyor. sorun baskı balataya benziyor balata dışında neler titreme yapar kalkış esnasında? Birde son zamanlar da yaptıran...
  5. komkarbey

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Merhaba arkadaşlar 2012 1.5 dci 121.000 km de 120de castrol magnetec 5w30 yag ve filtrelerde n11 den rienberg marka alarak değiştim birde motosilk bor yag katkısı kattım. Tunceli Erzincan arası gidip geldim dönüşte yakıt ortalama 5.6 idi. Şuan 5.9 ortalamam var daha önceki paylaşımlarım görsel...

6. komkarbey

2018 Grand Duster

Önceki modeline göre 7 koltuklu versiyonu ile boyu 200 mm artarak 4,7 metre olacak aracın, 5 koltuklu versiyonunda bu değerin 4,3 metre olması bekleniyor. Kumaş koltuklar, elektrikli ön camlar, DAB radyo ve çelik jantlar giriş seviyesi versiyonlarda dikkat çeken unsurlar olup daha üst modellerde...

7. komkarbey

Duster 4x4- 110 Hp (81 Kw) Dpf-k9k-898 Motor Triger Değişimi Hakkında

Ynt: Duster 4x4- 110 Hp (81 Kw) Dpf-k9k-898 Motor Triger Değişimi Hakkında 2012 4X4 dizel 80.000 bakımı için servisi aradım triger değişimi, yağ tüm filtreler dahil tam bakım için 1000 tl dediler.
  8. komkarbey

''michelin Cross Climate '' Kış Lastiği Gibi Davranan Yaz Lastiği

Michelin'den sektörde çığır açacak bir yenilik daha geliyor. Şoförlerin hava şartları değişimlerine aldırmadan yıl boyunca lastiklerini kullanabilmesi için teknolojiler geliştiren Michelin, kış sertifikalı ilk yaz lastiği yeni MICHELIN CrossClimate'i kullanıcılarıyla buluşturacak. Michelin...
  9. komkarbey

Yeni 2016 Dacia Duster, 7 Kişilik Olacak

Avrupa'da yıl bazındaki satış rakamlarını sürekli olarak artıran Dacia'nın en önemli modellerinden biri olan ve tüm Dünya'da ilgi gören Duster, yakında yeni nesliyle yollarda olacak. Romen üreticinin 1 milyonu aşan satış rakamına ulaşan SUV modeli, yeni nesliyle birlikte daha farklı özelliklere...

10. komkarbey

Mıchelın 215/70 R 16 Latıtude Cross Lastık

Ynt: Mıchelın 215/70 R 16 Latıtude Cross Lastık mıshelin diğerlerine göre biraz daha asfalta dönük diğer ikisi tüketimi arttırır arabayı zorlar gibi desen var. birde continantelin conticross lx2 var bir bak ben kullanıyorum bir şikayetim yok...

11. komkarbey

Yeni Kasa Dacia Geliyor

Dacia'nın yeni kasası test aşamalarında kameralara yakalandı. Fransız otomotiv firması Renault, Captur modelini pazara sunduktan sonra Dacia ve Duster ile devam etmiş fakat daha sonra yeni bir model üretmemişti.Fakat yeni görüntülere göre Renault, Dacia modelinin yeni kasası ile pazara hızlı...
  12. komkarbey

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Orta ve Batı Karadeniz gezisi 2 kişi ama bağaj ve arka koltuklar dolu

13. komkarbey

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Biz 1.6 130 bg gelir mi diye kafa yoruyoruz ama renoda 130 beygir de eskidi yeni 1.6 160 bg dci geliştirmiş bile http://www.youtube.com/watch?v=KyU3eU2rbZg
  14. komkarbey

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği Bu desen önceki desenden daha yumuşak geldi ama diğer desene göre aşınmayı kuvvetlendirmişler diye okudum(%25 oranında). Pırellileri meşhur bilirdim aşınmada:) Mıchelinler bu konuda çok iyi ama tanesi 320 tl...
  15. komkarbey

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği Teşekkür ederim 0 lastik almayı tercih ederim. Benden mi kaynaklanıyor yoksa taşlı yollar mı lastiklerim çabuk bitiyor. Conticrosscontact lx den 3 tane bayide yoktu desen farkının sıkıntı yaratacağını uyarılarla biraz araştırınca öğrendim ve 4 tane Conticrosscontact...

16. komkarbey

El Freni Işığı

Ynt: El Freni Işığı haklısınız ama bulunduğum ilde servis yok yanınca hemen götüreceğim. servis 60.000 bakımına 460 balatalara 220 toplam 680 tl dedi son 550 yl olur dedi.
  17. komkarbey

El Freni Işığı

Ynt: El Freni Işığı Merhaba bende perşembe 60.000 bakımına gidince soracağım. 3 defa oldu bende ama kontağı açıp kapatınca düzeliyor bakalım ne diyecek servis ben balatayı da gösterecem
  18. komkarbey

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği Arkadaşlar ben conticross lx almaya karar verdim yedek lastik yeni onu çıkarıp 3 tanede alacağım tanesine 275tl dedi bayi. Eskiyenler içinde 1 tane daha iyi olanı da yedek lastik olarak kullancam. Yada 2sini conti4x4 mü alsam önler cross arkalar conti4x4 farklı desen...

19. komkarbey

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği tükenmiş ama:)
  20. komkarbey

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği Merhaba goodyearın aşınması nasıl mıchelin genelde aşınmaya karşı çok dirençli onu düşünmemde sebep bu. Üzerindeki contiler 2 senede kabak oldu kış lastiğide kullanmama ragmen bazen asfalt bazen topraklı, taşlı yollarda kullanıyorum lastiklerı taşlar baya kesmişti. yola...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri