Arama sonuçlarınız

1. alii38

3.5 v6 kısa şase pajero

slm arkadaşlar aracımı başka bi proje için satıyorum aracımın hiç bi sıkıntısı yok orjinal bi araç zaten tanıyan arkadaşlar bilir km si 180 000 civarı tam emin deilim fakat aracımda tek emin oldugun aracımın sıkıntısız tertemiz bi araç olması 3500 v6 3 kapı otomatik vites (manuel deil) orta...

2. alii38

4.0 manuel kare kasa

slm bu aracı gezenbilirciler tanır ,yinede 1 2 açıklama yapayım 4.0 hıg autpot 1995 model kare kasa detaylı bilgileri malum siteden alabilirsiniz ,ayrıca telden de detayları anlatırım çok abartı bir fiyat yazmadım işin açıgı satılsın diye :)) bilenler eski fiatınıda bilir zaten TEK RİCAM...
  3. alii38

Aranıyor - 3.0 - 3.5 3 Kapı Pajero

1996 1999 model arası 3.0 yada 3.5 3kapı mitsubishi pajero masrafsız yorulmamış hem şehir içi hemde off road da kullanabilecegimiz br araç arıyoruz internetteki satılık araçlar haricinde satmayı düşünen varmıdır acaba ?? tabiki mantıklı rakamlarda ;) ;)

4. alii38

Pajero vs Cherokee 4.0

çok sevdigim 1993 model 2.6 kısa şase pajeromu bu gün çok sevdigimn bi arkadaşıma sattım .güle güle binsin araba hala bizim ekipte anlıyacagınız .bende cherokee 4.0 kutu kasa manuel vites aldım inşallah pazartesi günü aracı teslim almak için istanbula gidiyorum.
  5. alii38

Off-Road İçin Lastik Seçimi

Merhaba arkadaşlar.. mitsubishi pajero aracım için M-T lastik almayı düşünüyorum... tecrübelerinizden faydalanmak isterim... hangi marka hangi modeli tavsiye edersiniz? aracımın üzerindeki jant 16". şuan 245*70*16 var. Ve aracımın daha yüksek olmasını istiyiyorum... şimdiden çok teşekkür...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri