Arama sonuçlarınız

1. offroad_54

Satılık Opel Frontera Orjinal Jant Takım

Aracımdan çıkardığım orjinal jantları kullanmadığım için satıyorum tamir görmemiş temiz 2 takım mevcut elimde takımı 400 TL ilgilenen arkadaşlar bu numaradan bana ulaşabilirler. Teşekkürler... TEL: 0535 932 6218 Faruk ATÇILAR

2. offroad_54

Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler

Ynt: Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler bijon aralıkları vs herşey uyuyor jantlarda fakat aklımda kalan soru işareti frenmerkezine sürtmesinden yana 2,0 vitaralardada bu problemi yaşadık fren merkezi büyük olduğu için janta sürtüyo aynı sorun fronteradada yaşanabilirmi 15 jant...
  3. offroad_54

Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler

Ynt: Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler selam.. 1996 model 2.0 motor fronteram var bu araçlara 15 jant uyuyomu bilgilendirirseniz sevinirim ...

4. offroad_54

Sapanca Belediyesi Kamp ve Off Road Oyunları 9-10 Haziran 2012 Resimleri

Ynt: Sapanca Belediyesi Kamp ve Off Road Oyunları 9-10 Haziran 2012 Resimleri takip
  5. offroad_54

Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları vincimizide taktın sonunda :)

6. offroad_54

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları teşekkürler dostum :)

7. offroad_54

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları şunu söyliyim biz bu işi ticaret olarak yapmıyoruz arkadaşım.. bu sadece kendi aracımız için uğraştık... bu işi profesyonelce yapan kişiler var.. ben yükselme kitini orjınal almadım kendi uğraşlarım kendi araştımalarım sonucu yaptım.. hazır olarak almak...
  8. offroad_54

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları asfalt versiyonu :)
  9. offroad_54

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları istek üzerine yeni fotolar :)

10. offroad_54

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları Bizim aracımız biraz fazla masraflı oldu evet hard offroad amaçlı yaptık ki ççokta memnunuz türkiyede tek olduğu konusundada gayet iddalıyım :)) sizin istediğiniz tarzda bi araç sanırım 4 bin gibi bi rakama hallolur fakat hem karda hem çamurda bi aracın...

11. offroad_54

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları görüntüler düzce yarışından arkadaşım.. motor bloğu orjinal aracın 8 valf karbüratörlü den 16 valf full enjoksiyonlu hale getirilmiştir motor.. motor yenileme işiyle uğraştığımız için kendi bloğunu kullanarak 69 hp den 94 hp çıkardık fakat tork bakımından...
  12. offroad_54

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları çok teşekkür ederim aminn inşallah :)

13. offroad_54

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları sagol dostum teşekkürler :)
  14. offroad_54

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları :)
  15. offroad_54

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları buda benim canavar :)

16. offroad_54

1997 samurai komple üst kapak

97 model suzuki samurai silindir kapağı komple emme egzoz manifold tek nokta enjeksiyonlu karbüratör komple distribütör elektrik tesisatı motor beyni ben aracımı modifikasyon yaptığım için bu parçalar arttı. tek tek satmıyorum teklif etmezseniz sevinirim arkadaşlar.. Fiyat : 1.100 TL dir
  17. offroad_54

CJ için 16 jant

4 adet. jantları kendim yaptırdım.. 16" ofsetli 5 bijon CJ ler için.. .üzerinde statik boya vardır... fotoğraflar en kısa sürede eklenicektir. fiyat 500 tl dir..
  18. offroad_54

Düzce Off-Road Team

Ynt: Düzce Off-Road Team Mert Birincioğlu 2. Bircan Yarıcı 3. KOZOFFCelal EKSİLMEZ 4. KOZOFFMustafa UZAVCI 5. KOZOFFYunus YILMAZ 6. KOZOFFSelim ENDER 7. Aycan ÖZEN 8. Şener ŞEN 9. Haluk YILMAZ 10. Hüseyin memioğlu 11. Tolga Feyyaz ÇÖMLEKÇİOĞLU 12. A.Kadir Kuzu 13...

19. offroad_54

3. Düzce Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları Görselleri (16 - 18 Eylül 2011)

Ynt: 3. Düzce Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları Görselleri (16 - 18 Eylül 2011) Çok başarılı ve güzel bi organizasyon oldu çok eğlendik ... Organizasyonda emeği geçen herkeze çok teşekkür ediyorum ...
  20. offroad_54

3. Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Off Road Oyunları (17-18 Eylül 2011)

Ynt: 3. Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Off Road Oyunları (17-18 Eylül 2011) son guncel liste Katılımcı Adı Kişi Sayısı İli Gezenbilir niki 1- Serkan 2 kişi Düzce...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri