Arama sonuçlarınız

1. EPOKA

Temiz Bir 1987 Defender

Selam arkadaşlar 1987 model benzin+lpg li 2013 ağustos ayında baştan aşağı revize edilmiş içi,dışı,alt pütürlüsü ve baskı balatası yeni değişmiş yani idare ederler dahil değişmesi gerekebilecek parçalar bile değişmiştir.153000 km orjinalliği bozulmamış,offroad için değil av ve gezi amaçlı...

2. EPOKA

Satılık 110 Defender

Selamlar,4 arkadaş ortak girdiğimiz yoldaki çözülmeler ve buna bağlı olarak yaşadığım sorunlar nedeniyle 2013 yazında lacivertten beyaza dönüştürdüğüm 110 'numu satıyorum.araç şase ve kaportası sıfır hatalıdır motor 155.000 km de lpg li tüpü işli debriyaj baskı balata sıfır yeni sekman atılmış...
  3. EPOKA

Şanzıman

SELAMLAR; arkadaşlar çıkma lt77 şanzıman nereden bulabilirim ancak güvenilir ve garantili olacak veya benim şanzımanı tamir edebilecek iyi bir usta lazım.şanzıman yağsız kullanım sonucu ötmeye başlamıştır başka bir derdim yoktur.bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler dilerim.

4. EPOKA

Elektrikli Benzin Pompası Yerine Manuel Pompa Kullanılırmı?

Selam arkadaşlar,1987 defenderin benzin pompası arızalı çok az benzin veriyor,(bence mahsuru yok ama )araç sadece rölantide çalışıyor gaz verince istop ediyor.elektrikli pompa 240 tl acaba daha ekonomik birde arızası az olabilecek bir sistem uygulanabilimi?bu elektrikli pompa devamlı çalışıyor...
  5. EPOKA

Defender Şanzıman Ötmesi

Herkeze selamlar,benim aracın şanzımanından 60-70-80 km hızlarda bir tınlama geliyor ayağımı gazdan çektiğimde geçiyor defenderi ilk aldığımız yıllarda baktıracak bir usta ararken sağ olsun diğer tamirci arkadaşlar biz hiç anlamayız demediler yağı suyu tamam mı dediğimizde hep okey dediler ve...

6. EPOKA

Çıkma Defransiyel

Herkeze selamlar,başımızda bir dert var arka defransiyel 65 km/h hızdan sonra ötüyor.bir kaç yere sorduk tamir ettirmektense çıkma bir defransiyel bulunursa daha iyi olacağını söylediler,sizce bu sorunu giderebilmenin en mantıklı yolu nedir?araç 1987 mod.bezin/lpg 'li defender,garantili çıkma...

7. EPOKA

Defender İçin Lastik Seçimi

Merhabala biliyorum çok sıkıcı oldu bu konu defalarca açılmıştır ama sizce 1987 model benzin/lpg dönüşümlü defendere 7.50-16c 112/110L 8PR OK144 mü 7.50-16c 112/110L 12PR OK144 mü 7.50R-16 112/110M LT/A offroad merakımız pek yok daha çok karda ve zorlu dağ koşullarında dolaşmak amaçlı...
  8. EPOKA

87 defender 60-85 km/h arası gelen tınlama

Herkese selamlar,forumun tamamını inceledim ancak benim arızıma benzer, bir ıslık sesi arızası olan şanzıman sorunlu bir arızaya rastladım. ancak benim gösterdiğim ustalara sorarsan arıza deransiyeldeymiş.ustalar aracı ellemeye korkuyor nasıl ustalarsa arabayı baktıracak yer bulamadık bu arada...
  9. EPOKA

REHA BEY YARDIM

Merhabalar,87 model lpg dönüşümlü defenderimiz var görünürde bir sorunumuz yok ancak araç ısındığında motoru durdurup tekrar çalıştırmaya kaltığımızda araç bir türlü çalışmıyor soğuk iken bir sorun yok ısınınca böyle bir şey neden yapar sizce bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.bir de...

10. EPOKA

Defender Parça

Selam arkadaşlar 1-2 ay önce aldığımız 87 model benzinli defenderin sağını solunu toplamaya çalışıyoruz ancak elektrik aksamında bir parçaya ihtiyacımız var onu nerden temin edebileceğimiz konusunda yardım ederseniz sevinirim.aranılan parça sinyal kolu uzun kısa yaparken uzunda durmuyor...

11. EPOKA

çeki demiri

Selam arkadaşlar lr defenderin arkasındaki çeki demiri ruhsata işletilebilirmi?yani orjinalinden var olan kilitli çeki demiri kitapçıkta çeki demiri diye geçiyor ancak elektrik tertibatı yok bir fiş ilavesiyle ruhsata direk işletmek mümkünmü?veya nasıl bir mümkünatı var bilgisi olanlar...
  12. EPOKA

Ruhsat Bilgisi

Merhabalar 87 model 110 luk benzinli 4 silindir 2500 cc defender satın aldık ancak ruhsat üzerinde motorhacmi ve gücü satırları boş internet vergi dairesinden sorguladığım kadarıyla motor hacmi 2580 cc görünüyor bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.böyle bir motor hacmi varmıdır? motor hacmi kaç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri