Arama sonuçlarınız

1. jeepmania

zj de acayip bir arıza

Ynt: zj de acayip bir arıza rot amortisörünü değiştir problem geçecektir , aynısı bana da oldu

2. jeepmania

96 ZJ RAHATSIZ EDEN SES

Ynt: 96 ZJ RAHATSIZ EDEN SES Arka difransiyel kilidindeymis problem
  3. jeepmania

96 ZJ RAHATSIZ EDEN SES

Ynt: 96 ZJ RAHATSIZ EDEN SES hocam aldım teşekkürler dediğin gibi 40-50 km gidince daha da fazlalaşıyor

4. jeepmania

Sonunda 1996 Grand Cherokee 5.2 Limited alındı.

Ynt: Sonunda 1996 Grand Cherokee 5.2 Limited alındı. vergi 1.750 vergi düşürüm yazısı ile 1.250
  5. jeepmania

96 ZJ RAHATSIZ EDEN SES

Ynt: 96 ZJ RAHATSIZ EDEN SES evet hocam arka sağdan

6. jeepmania

1490cc 170 hp Cherokee???

Ynt: 1490cc 170 hp Cherokee??? chrysler firması tarafından arkadaşa özel üretilmiş :)

7. jeepmania

Grand Cherokee Limited 5.2 - 1996

Ynt: Grand Cherokee Limited 5.2 - 1996 atiker sistem ş.içi 410 ş.dışı 330
  8. jeepmania

1993 model zj hakkında yardım

Ynt: 1993 model zj hakkında yardım kimse içini açmadan beynine bakmadan bişi diyemez
  9. jeepmania

Arazi vitesi ve sola dönüşlerde kasma sorunu ZJ

Ynt: Arazi vitesi ve sola dönüşlerde kasma sorunu ZJ ah o kasma sesi beni yedi bitirdi zaten , arkadanmı geliyor öndenmi?

10. jeepmania

En Çirkin XJ Bu Olsa Gerek?

Ynt: En Çirkin XJ Bu Olsa Gerek? aynen öyle en çirkini bu herhalde

11. jeepmania

Aşkın Jeepteki Beyaz 5.9 Hakkında

Ynt: Aşkın Jeepteki Beyaz 5.9 Hakkında hayırlı olsun iyi günlerde binersin inşallah
  12. jeepmania

taze 96 zj :)

Ynt: taze 96 zj :) Hayırlı uğurlu olsun araban güzel vallahi benimki dökülüyor yavaş yavaş yaptırıyorum

13. jeepmania

Benimde Artık Grand Chreokeem Olacak

Ynt: Benimde Artık Grand Chreokeem Olacak hayırlı olsun bende aracımı akgünden aldım ustalığı çok iyidir ama ticareti kötüdür
  14. jeepmania

Atiker ve Grand Cherokee

Ynt: Atiker ve Grand Cherokee valla atiker var ve gayet memnunum yerli malı yurdun malı :)
  15. jeepmania

96 ZJ RAHATSIZ EDEN SES

Beyler aracımı tam tur yapıp geriye veya ileriye giderken arka aksın ordan takur tukur bir ses geliyor inanılmaz derecede rahatsızık verici ustalara götürdüm birisi şanzıman dedi birisi kilitte sıkıntı var dedi kime güveneceğimi şaşırdım yardımlarınızı bekliyorum

16. jeepmania

Cherokee motor ve şanzuman yağı

Ynt: Cherokee motor ve şanzuman yağı evet hocam filtresiz arabamı olur ya :)
  17. jeepmania

Ynt: Sonunda 1996 Grand Cherokee 5.2 Limited alındı. vergisi 1750 6 aylık ama sigortacıdan vergi düşürüm yazısı alırsanız 1250 ye filan düşüyor
  18. jeepmania

Cherokee motor ve şanzuman yağı

Ynt: Cherokee motor ve şanzuman yağı 10/40 yarı sentetik motor yağı kullanıyorum ben

19. jeepmania

Ynt: Sonunda 1996 Grand Cherokee 5.2 Limited alındı. istediğin kanalı seçtikten sonra set düğmesine basın sonra 1-6 arası sayı seçin hafızaya alacaktır
  20. jeepmania

96 ZJ İçin Ankarada Önerebileceğiniz Usta Yada Servis

Ynt: 96 ZJ İçin Ankarada Önerebileceğiniz Usta Yada Servis Ankara şaşmaz sanayi sitesinde şeref oto var hayrettin usta amerikan konusunda gerçekten profesyonel ve ekonomik yardım alabilirsin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri