Arama sonuçlarınız

1. Kayberen

2014 Wrangler Tavsiye

İyi günler herkese. Moğolistan'da ikamet ediyorum. Önceden bir Jimny kullanıcısıydım. Sonra şehir hayatına biraz adapte olunca X5 aracım oldu ama şu sıralar bana baya sıkıntı çıkarıyor. O yüzden 2014 Model 3.6 Motor V6 285 Beygir bir Wrangler Rubicon buldum kendime. 94.000 Kilometrede...

2. Kayberen

İlk Araç Jimny...

Herkese selamlar, uzun zamandır yurtdışında yaşıyordum. Geçen ay kesin dönüş yaptım. Kendime 2005-2006 Model 2 kapı 1.3 motor Jimny almayı düşünüyorum. Piyasa fiyatları şuanda 90-110.000 TL arasında değişiyor. Yeni konu açmamın sebebi forumdaki bilgilerin eski olması. 2017'den kalma bilgiler...
  3. Kayberen

Uzun Yol İçin Çanta Tavsiyeleri

Arkadaşlar biliyorum forumda çanta ile ilgili bölüm var ancak orada aradığım cevabı bulamadım ya da yardımcı olunmadı, o yüzden konuyu açma gereksinimi duydum. Ben tüm yükünü sırtında taşıyan biriyim. Çantamda uyku tulumum, matım, Husky tek kişilik çadırım ve ekipmanlarım var. Genellikle...

4. Kayberen

Doğu Karadeniz Kamp Bölgesi Ve Gezilecek Yerler

Arkadaşlar Doğu Karadenizle ilgili açılmış birçok konu var ancak 2012 yılından kalmış. Ben de yeniden bir konu açıp sormak istediğimi sormak istedim. Forumda arama yaptım ancak her ne kadar böyle konular çok olsa da, konuların hepsi konuyu açan kişinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda...
  5. Kayberen

DOSEV - Kısık kanyonu yürüyüşü (24 Ekim - 2010)

Merhabalar... Denizli Doğa Sevenler Derneği (DOSEV) bu hafta Sayın Ümit Şıracı Rehberliğinde, Denizli'nin Çal ilçesine bağlı Kısık Kanyonundaydı... işte etkinlik fotoğrafları... :)

6. Kayberen

Off Road Warrior - Aman Tanrım :D

Gezerken Gördüm ;) bi izleyin ;) http://www.youtube.com/watch?v=nWzwAp72_Oc&feature=fvw

7. Kayberen

Her Türlü Hastalığa Bitkisel Tedavi Ürünleri %15 İndirim (Amerika'dan İthal)

Merhabalar... Her Türlü Sağlık Sorununa Karşı Bitkisel Tedavi Ürünlerimiz 152 Ülkede Faaliyet Gösteren ve Tüm Sertifika Ve İzinleri Bulunan "Forever Living" Şirketimizin Denizli Distribitörüyüz... Ürünlerimiz Kesinlikle İlaç değildir, bitkisel ürünlerdir ve siparişe göre Amerika'dan...
  8. Kayberen

Trabzon - Rize - Artvin - Batum(Gürcistan)

Merhabalar, birkaç gün süren fazla oyalanıpta yeterince fotoğraf çekemediğim bir gezimiz var :) akraba ziyareti için gittiğimiz Erzurum'dan yola çıktık :) Yol üzerinde OVİT yaylasındayız :) Rakım 2000 lerdeydi galiba, hatırlamıyorum :) Sürekli Yağmurlu ve sisliymiş :) şamsımıza güneş vardı :)...
  9. Kayberen

Denizli - Yatağan Kefe Yaylası Şenlikleri ( 5 - 8 Ağustos 2010)

Yatağan belediyesinin her sene Ağustos'un ilk haftası düzenlediği Yatağan Kefe Yaylası Bıçak Şenlikleri Başlamak Üzere, Denizli Ve Egedeki Herkesi Kamp Kurup Eğlenebilecekleri Kefe Yaylasına Bekliyorum... Ayrıca Off Road ve Motokros Etkinlikleride Var :) Etkinlik Programı: Yayladan Birkaç...

10. Kayberen

Site İçin Yeni Konu BUTONLARI

Evde canım sıkıldı, gezenbilir için "Yeni Kanu Aç" "Cevap ver" "Alıntı" gibi butonların bi değişiğini yaptım, pek beceremedim ama yeni yeni başlıyorum, yinede yayınlayacağım.... http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_192655643.gif...

11. Kayberen

Rize'de Off Road ???

Arkadaşlar Merhaba, Denizli'de yaşıyoruz... Temmuz'un 10'unda Arazi aracımızla Rize'ye gideceğiz... Ayder yaylası, Uzungöl falan işte ;) Oralarda fazla abartılı olmamak kaydıyla, arazi deneyimi yaşayabileceğimiz yerler arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim :)
  12. Kayberen

Aşk İçin Bir İstek

Arkadaşlar, Bunu üyesi olduğum her forumda açıyorum, konuya gelirsek, Hümeyra adında bir sevdiğim var ve onu çok seviyorum ;) Şimdi casereti olanlardan tek istediğim şey 5 SN'lik bir video, Kameralarınızı çalıştırın, sınıf arkadaşlarınızla, kankanızla, kardeşinizle yada tek başınıza hiç...

13. Kayberen

İphone 250TL

Merhabalar, İlan sayfasındaki ilk konumu açayım dedim :) elimde 6 adet İphone var, hiçbirini kutusundan açmadım, ve satıyorum... İphone'lar Çin Malıdır, Ancak Dayanıklı ve Kalitelidir, Gerçeğinden Hiçbir farkı yoktur, Özellikleri tamamen aynıdır Telefonlar Kayıtlı ve kesinlikle SIFIR...
  14. Kayberen

XP Program Çalıştırıcı

Arkadaşlar Merhabalar, kendimce bir program yaptım, basit birşey, xp kullanan arkadaşlar için kısa yoldan birkaç programı çalıştırabileceğimiz bir program... Bazı programları açmayabilir, bunun nedeni, benim tanımladığım dosya uzantılarının sizin bilgisayarınızdakilerle uyuşmaması, ancak...
  15. Kayberen

Başlat Yazısını Değiştirme

Arkadaşlar Sizler İçin Basit Bir Program Hazırladım Sol Alt Taraftaki Başlat Yazısını Değiştiriyor ;) Bir Devirler Çok Arandı Bu Program, Bulanlar Oldu, Bulamayanlar Oldu İsteyenler İçin Tekrardan Bu Sefer Kendi Yapımım :D İndirmek İçin Tıklayın

16. Kayberen

Sürücü Açıp Kapama Programı

Abilerim, Ablalarım, Merhabalar... Sizler İçin Çok Çok Basit Bir Program Yaptım...! Yaptığım Program CD Sürücünüzü Tek Tuşla Açıp, Tek Tuşla Kapatıyor...! Sürücü Düğmesi Bozulanlara, Ya da Kasaya El Uzatmaya Üşenenler İçin Birebir :) Programdan Resimler: İndirmek İçin Tıklayınız
  17. Kayberen

2010 Eurovision Manga - We Could Be The Same

Arkadaşlar tamamen kendi uploadımdır, lütfen emeğe saygı...! Hotfile DosyaUpload.net şifre: www.gezenbilir.com
  18. Kayberen

Rize Hakkında Yardım

Merhabalar, Babam Geçen Yaz, Bir etkinlikle Ayder yaylasına gitti ve çok beğenmiş bu yaz tutturdu Rize'ye gidelim diye, Bize gittiğimizde görmeden gelmeyin diyebileceğiniz doğa harikaları varmı, nereleri gezmeliyiz, biraz bilgi edineyim dedim, yardım ederseniz mutlu olurum, saygılar :)

19. Kayberen

Hayatımızı Değiştiren Müslüman İcatları

Hayatımızı Değiştiren En Büyük 10 Müslüman İcadı...! 1-) Ameliyat Ünlü doktor El Zehravi, 1000 yılı civarında, 1500 sayfalık bir resimli ansiklopedi yayınladı. Ameliyatın içeriklerini anlatan bu ansiklopedi yayınlandığı günden itibaren 500 yıl boyunca Avrupa’da doktorların başvurduğu bir...
  20. Kayberen

Not Defteriyle 4x4

Merhaba abilerim, ablalarım, bu gün canım sıkıldı, açtım not defterini değişik klavye karakterleriyle kendime bir tane 4x4 yaptım, bu aracımı kopyalayıp direk buraya yapıştıracaktım ama kopyala yapıştır yaparken sorun çıkıyor, karma karışık oluyor, not defterini kaydedip bir veri depolama...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri