Arama sonuçlarınız

1. ekinox

Soğutma suyu seviye uyarısı hakkında yardım

2002 model grand cherokee 2.7 dizel aracım var. Yaklaşık 1 yıl önce motor yıkatma gibi bir hata yaptım ve radyatör suyunun eksik olduğunu gösteren uyarı ışığı zaman zaman yanmaya başladı , ışık sürekli yanmıyordu , düzensiz olarak zaman zaman yanıyor sonra sönüp bir kaç hafta boyunca yanmadığı...

2. ekinox

2002 Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 Dizel 167.000km Füme

2002 Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 Dizel 167.000km Füme Tüm aksamları çalışır durumdadır , aküsü yeni değiştirildi ve muayenesi yeni yaptırıldı. Şanzıman ve motoru sorunsuzdur. Araziye çıkmamıştır. Ankara plakalı. ABS , otomatik vites , quadra drive (çekiş kontrol sistemi) , sürekli 4 çeker , yol...
  3. ekinox

2000 Model Otomatik Bora Comfortline

181.000 km'de , tüm ağır bakımları yeni yapılmış , hiç masrafı olmayan , otobanda uzun yolda kullanılmış , hiç lpg uygulanmamış , Ankara plakalı , muayenesi Haziran 2011'e kadar geçerli , otomatik vites 2000 Model Bora Comfortline sahibinden satılıktır. Fiyatı 18.000 TL irtibat: 0530 510 55 80

4. ekinox

Simit LPG Tankı Güvenli mi?

Bagaj alanına duyulan ihtiyaç nedeniyle bagaj döşemesi altında stepnenin yerine monte edilen "simit" olarak tanımlanan lpg tankıyla ilgili bilgi ve deneyimi olan var mı? Arkadan çarpmalı kazalarda güvenlikle ilgili herhangi bir sakıncası olur mu?
  5. ekinox

2000 model g.c. 4.7 v8

herkese merhaba. henüz arazi aracım yok , siteye yüklenen gezi resimlerine gıptayla bakıyorum. birkaç aydır forumları takip ediyorum , grand cherokee wj almayı düşünüyorum. sahibinden.com da 2000 model 150bin kilometrede bir v8 var. fiyatı çok uygun görünüyor , 24.500 ytl , sitede arattırınca...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR