Arama sonuçlarınız

1. kenan akca

Yerel Yönetimlerin-belediyelerin, Karavancıya Ve Karavancılığa Bakış Açısı.

Karavan konaklamalarına karşı antipati duyan belediye görevlilerinin olduğu, bir çok karavancı gezginin malumudur. Üçretsiz açık park alanlarında her türlü aracın serbestce park edebildiği yerlerde bile, karavanların park etmeleri bazı zabıta memurları ve amirleri tarafından istenmemektedir...

2. kenan akca

Mitsubishi Pajero Satın Alınacaktır

Mitsubishi Pajero, 3500cc,tercihen kısa şase, 1997-2000 arsı, manuel vites araç arıyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
  3. kenan akca

Bolu Çevresinde Kamp Alanları

Bolu ve çevresinde kamp alanlarını sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Boluya, İsatnabul tarafından gelirken yaklaşık 15. km kala, Gökdemirler konaklama tesislerindeki ışıklardan sola girildiğinde karşınıza çıkacaktır. E 100 karayolunun üzerindede tabelaların Abant'ı verdiği yerdedir. Sola...

4. kenan akca

Gezenbilir; Bolu Aladağlar Kış Kampı Raporu (18 - 20 Şubat 2011)

kamptan görüntüler Değirmenözü Yaylası- Aladağ Orman İşletme Müdürlüğü
  5. kenan akca

Bolu Dağları,Abant Kuzey Zirvelerinde kamp/2.20.Eylül.2009

Abant 'ın kuzey zirveleri Bolu Abant yolunun geyik üretme sahasını geçince, sağa sapan orman yolundan gitmek mümkündür. Bu bölgede orman yolları yaz ve sonbahar mevsiminde geçit veririler. 4*4 araçlarla diğer aylardada gitme olasılığı olabilir. Kış aylarında kar kalınlığı çok fazladır. Dağ...

6. kenan akca

Antalya Gezisi-2008

Antalya Gezisnden Düden Şelalesi

7. kenan akca

Kendi Karavanını Yapanlar; Hyundai H100 Camper - Kenan Akça

Merhabalar On yıldır H100 karavan kullanıyorum. İçinin dizaynını ve imalatını kendim yaptım. Yan kapıdan girince hemen sağ taraf mutfak dolabı üstü mutfak tezgahı. Dolabın içinde 12lt gaz tüpü,çekmeceleri,üç raflı dolap gözleri,ikili ocak var. Karşısında bir ranza...
  8. kenan akca

Coolmatik Buzdolabı Servis (Bakım - Tamir) İhtiyacım Var

Coolmatic -50 lt buzdolabım normal çalışmamaya başladı. İyi bir tamirci adresi bilenlerden yardım istiyorum.Hoşcakalın

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri