Arama sonuçlarınız

1. VAP

(SATILDI) Satılık, 315 LASTİK (4 ad.)

4 Tane 315 / 75 / 16 Mudstar Radial M/T lastiğim satılıktır..!.Garajda 3. takım olması ve benim sürüş amacıma göre büyük geldiğinden, elden çıkartmak maksatlı 600.-TL'ye tamamını satıyorum.

2. VAP

Yeti & Vap

En sonunda 59'umda yoldan çıkabilecek bir 4x4 aldım ve alalı 3 gün olmasına karşın, "görmemişin oğlu" misali ilk hevesle hemen hergün Yeti'yle yoldan çıkmak için fırsat yarattım. Şükürler olsun ki bulunduğum bölgeye çok yakın mesafede insan istediği sahayı bulabiliyor... ::)
  3. VAP

Klimalı Land Cruiser Arıyorum.

15.000.- / 25.000.-TL arası Land Cruiser arıyorum (Patrol için de aynısını yazdım, artık hangisi önce denk gelirse..?).

4. VAP

PATROL arıyorum...

15.000.- / 25.000.-TL arası, dizel, mekaniği düzgün ve çalışmayan düğmesi dahi olmayan (ufak tefek ama yapılabilecek olan, olabilir) Patrol arıyorum.
  5. VAP

15.000.-TL civarında Dizel Defender'la takas düşünülür...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=81240.new#new

6. VAP

Piaggio - x9 500-i - Evolution

* 2004 Model ve 35069 km'de, * Garaj motorudur ve asfaltta ve genelde uzun yolda kullanılmaktadır, * Bakımları tamamen Maslak Vespa Merkez Servis’te yapılmıştır, * Kaydı ve bilgileri vardır, * Son bakımları 34300 km’de yapılmıştır, * Yükseklik ayarlı ön cam, * Merkezi Entegral Fren sistemi, *...

7. VAP

Piaggio - X9 500 ie Evolation

* 2004 Model ve 35069 km'de, * Garaj motorudur ve asfaltta ve genelde uzun yolda kullanılmaktadır, * Bakımları tamamen Maslak Vespa Merkez Servis’te yapılmıştır, * Kaydı ve bilgileri vardır, * Son bakımları 34300 km’de yapılmıştır, * Yükseklik ayarlı ön cam, * Merkezi Entegral Fren sistemi, *...
  8. VAP

BF Goodrich - All Terrain

Gectigimiz yil Fronterama alip, kisin son zamanlarina geldiginden 3420 km. kullanip normal yol lastiklerine dondugum 4 adet BF Goodrich - All Terrain lastiklerimi 500.-TL'ye satiyorum. Satma sebebim yeni aldigim Grand Cherokee'nin 17 jant olmasi, ayni marka lastiklerden alip buna da takacagim...
  9. VAP

lastik havası

arkadaşlar, 2005 grand cherokee 235/75/16 lastikte kaç hava basmalıyım.Teşekkürler

10. VAP

2005 Model, 2,7 CDI için aranıyor...

2005 Model, Grand Cherokee 2,7 CRD için Kullanma kitabi ve Teknik detaylari falan iceren kitapciklara ihtiyacim var... Nereden edinecegim veya satin alabilecegim bir yer bilip de bilgi veren olursa sevinecegim. PDF dosyasi veya CD seklinde de olabilir. Yardimci olabilirseniz cok mutesekkir...

11. VAP

VAP'tan SATILIK MOTOSİKLET malzemeleri...

* Mesgul ettigim icin kusura bakmayin :-[ ama belki aramizda isine yarayan olur diye dusundum..? ______________________________________________ Neopran iclik ...
  12. VAP

Kızıldeniz'e; Çölden, Mucizeler Denizine!..

Yaptigimiz 2'ser senelik planlarin 2009'undakine koydugumuz; 2009'da Hasankeyf ve 2010/1. devrede Dogubeyazit bolumlerini tamamladik. Sira 2010/2. devrede yapacagimiz Suriye uzerinden Kizildeniz gezisine geldi... Vize gerektiren ulkelere gitmeyecegimiz icin pasaport islemleri cabuk oldu bitti...

13. VAP

Satılık - 2000 Model Frontera 2,2 DTI

* 215 bin km'de, 3 kapı, spor model, * Garaj arabasıdır ve %99.9 asfaltta kullanılmaktadır, * Öntakım, Debriyaj takımı ve Hortumları tamamen orijinal YETKİLİ serviste değişmiştir, * Bakımları yetkili serviste yapılır, * 4 tane sıfır lastik, * CD çalar orijinal ve Çift SunRoof, * Ziebart Levent...
  14. VAP

Doğubeyazıt - İshakpaşa Sarayı Yolu Göründü...

[/b]
  15. VAP

Canakkale – Mardin/Hasankeyf – Canakkale -4

. ****************************************14.05.2009 Perşembe; 7. ETAP : Hatay - Beysehir Sabah erken kalkiyoruz, amacimiz olabildigince yol yapmak. Nasil olsa donus rotamizi ilk planladigimizin disina tasirip, 1000 km. kadar daha surecektik. Dolayisiyla da nerede geceleyecegimize yolda...

16. VAP

Canakkale – Mardin/Hasankeyf – Canakkale -5

. **************************************************************************15.05.2009 Cuma; 8. ETAP : Beysehir - Foça Canakkale'ye olabildigince yakinda olmak ve son gun icin fazla surme vakti ayirmak istemedigimizden; Beysehir'de sabah kendimizi fazla da zorlamadan, mumkun oldugunca...
  17. VAP

Canakkale – Mardin/Hasankeyf – Canakkale -6 ve gezi SONu...

. ******************************************************15.05.2009 C.tesi; 9. ve SON ETAP : Foca - Canakkale Yolumuz kisaldigindan, kahvaltilarimizi yapip saat 10:00'da yola cikmayi planladik. Guzergahimiz buradan sonra neredeyse yollardaki cukurlarini ezberledigimiz; Izmir, Ayvalik...
  18. VAP

Canakkale – Mardin/Hasankeyf – Canakkale -3

. ***********************************************************************************12.05.2009 Sali; 5. ETAP : Urfa - Gaziantep Urfa'dan ayrilirken bizi yikamaciya kadar goturen sevgili Matemmatik Aytac'a ve degerli ailesine; ayirdigi zaman ve emekleri icin coook cok tesekkurler...

19. VAP

Canakkale – Mardin/Hasankeyf – Canakkale -2

. **************************************************************************************11.05.2009 P.tesi; 4. ETAP : Mardin - Urfa Mardin'den hareketle oglenden sonra Urfa'ya yaklasirken Koc gurubunun son derecede buyuk ve modern buyukbas hayvan ciftligi (sanirim Maret icin)... TATLISES'in...
  20. VAP

Canakkale – Mardin/Hasankeyf – Canakkale -1

Canakkale – Mardin/Hasankeyf – Canakkale gezimiz… Bastan belirteyim, uzunca bir rapor ve biraz bol fotograf var. ::) Sularin altinda kalmadan; "Mardin'e Hasankeyf'e gider miyiz?" diye 2008 Kasim-Aralik kis gecelerinde masa basinda bir laf atmistik ortaya. Sonrasinda basladik planlamalara...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri