Arama sonuçlarınız

1. E

Cj8 Den Cikma Dana30,amc20 43/13 Ayna Mahruti Amc20aks Ve Alcak Dana30 İstavroz Kutusu

Ynt: Cj8 Den Cikma Dana30,amc20 43/13 Ayna Mahruti Amc20aks Ve Alcak Dana30 İstavroz Kutusu Guncel :)

2. E

Cj8 Den Cikma Dana30,amc20 43/13 Ayna Mahruti Amc20aks Ve Alcak Dana30 İstavroz Kutusu

Ynt: Cj8 Den Cikma Dana30,amc20 43/13 Ayna Mahruti Amc20aks Ve Alcak Dana30 İstavroz Kutusu Tesekkurler
  3. E

Ynt: Cj8 Den Cikma Dana30,amc20 43/13 Ayna Mahruti Amc20aks Ve Alcak Dana30 İstavroz Kutusu Ayna mahrutiler on500 arka 500 Aks takimi 500 İstavroz kutsu 200

4. E

4.88 ayna mahrutiye ve sapkali aksa gectigim icin aracimdan cikanlar satilikdir dana30 43/13 ayna mahruti Amc20 43/13 ayna mahruti Dana30 alcak istavroz kutusu Amc20 orjinal akslar 1982model cj8 imden cikmistir İletisim 0533 411 67 09
  5. E

yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage)

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) westinghouse umuz takıldı. Direksiyon hidrolik sistemi komple 0 landı. Makaslarımız elden geçirildi. camlarımız takıldı tamponumuz takıldı. Film camlarımız çekildi:) Kalan iç tavan döşemesi, koltuklarımız gelicek, ara konsülümüz gelicek...

6. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) Yeni resimlerimiz.

7. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) dodikleri ustam temin etti dayıjeepgaraj apo usta0543 672 98 81 fiyat bilgisini ondan alabilirsiniz. Bende bilmiyorum çünki :) 450-600 arasında olması lazım sanırım ama net bilgim yok açıkcası
  8. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) inşallah :)
  9. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) cooper stt 35 12.5 15 aldım. Lastiklerim pendikte oltay otomativ de duruyor 2 ay önce aldım. aracımda maslak atatürk oto sanayide lastikleri oradan oraya taşımak istemedim.

10. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) teşekkür ederim :) lastiklerimizi yan basamaklarımızı on arka tamponlarımızı vs takınca daha hoş olucak inşallah. ctesi de camlarımız takılmış olucak o aşamayıda hafta sonu gidip resmedicem paylaşımlara devam :)

11. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) YORUMLARINIZI EKSİK ETMEDİĞİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)
  12. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) ARACIMIZIN SON HALLERİ KISMETSE HAFTAYA ÇIKARIYORUZ

13. E

Yeni İlan Panomuz

Ynt: Yeni İlan Panomuz Benim fikrim eski tip forum tipi olan ilanlar bölümü daha kolay basit ve göz yormuyordu çok daha kolaydı bence. Eski usulü keşke bozmasaydınız. Ama yinede emeğinize sağlık demek düşer bana.
  14. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) Evet ismimi doğru yazdınız batuhan bey, İlginizden dolayı çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz en kısa zamanda gerçekleşir umarım her geçen gün ekstralar çıkmaya devam ediyor :) çok çok teşekkür ederim sizede bol kazançlı günler...
  15. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) saolun teşekkkür ederim inşallah güzel bir cj olucak

16. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) geriye sadece kaputumuz kalıyor oda bittikden sonra kaporta işimiz sona eriyor çok şükür :)
  17. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) sağ sol çamurluklarımızda bitmek üzere.
  18. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) alt pütürümüz de atıldı kupamız komple ayrılıp şasiden o kısma yetişemedim tatilde olduğum için :) alt izalasyonumuz yapıldı

19. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) içide komple basıldı
  20. E

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) ............. çürük ön çerçeve altımızda tertemiz basıldı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

SON KONULAR

Geri