Arama sonuçlarınız

1. izciler

Kar Paletli Atv Mi, Kar Motoru Mu Iyidir

Kar motoru mu paletli atv mi Değerli arkadaşlar böyle bir incelememizi paylaşmak istiyorum. Bir kar motorumuz vardı ancak bir tane daha almadan önce elimizdeki atv için palet almayı düşündük. 4 çeker ambulanslara da palet takıldığını ama başarılı olmadığını biliyorduk. Yüzeye uygulanan ağırlık...

2. izciler

Ford Transit Aldım Motokaravan Yapmak Istiyorum Desteğiniz Lazım

Değerli arkadaşlar 4x4 motokaravana ihtiyacım olduğundan aşağıda fotoğraflarda görünen aracı aldım. Bunu karavana dönüştürmek için bilip güvendiğiniz usta önerileriniz olur mu. İsterseniz özelden ya da mail ile de paylaşabilirsiniz. Ayrıca aracın ön diferansiyel sorunu da var. Arazi araçları...
  3. izciler

4x4 Ford Transit Hakkında Yardım

Değerli Dostlar. Bir motokaravana ihtiyacım var ve bunun 4x4 olması lazım. Ben de ambulanstan çıkma bir tane buldum ve aldım. Fakat zora gelince önlerin devreye girmediğini bilebile aldım. Nasıl olsa yapılır diye. Havadayken dönen dört teker sıkışınca arkalarını birbirine kilitlemesine rağmen...

4. izciler

Vx 100 4.2 Diesel 2006 Modelde Yükseltme Alçaltma Problemi

Merhabalar 2006 vw100 4.2 diesel aldık. Lakin son bakımlarını yetkili servise yaptırmadıklarından yükseltme alçaltmaya cam silecek suyu doldurmuşlar dolayısıyla her şeyi değişecek. sorduğumuz bir yetkili bayi bir ayda anca gelir diyor parçalar. Elinde bu parçalar olan yetkili bayii...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri