Arama sonuçlarınız

1. A

Yerlİ Çekme Karavanlarimiz...

Gündoğdu karavan deyince bı durun, ben dahil bir sürü insana leyli 4.3 sattılar ve sonrasinda öğrendik ki ruhsat için gerekli üretim onay belgesini veremiyorlar, yani ruhsat alamıyoruz ve kendilerine ulaşmak ne mümkün, biz yandık siz yanmayın, bu adamlarla iş yapılmaz...

2. A

Bu Karavanda Bİr Şeyler Ters..

Ge Geçen sene bu yorumu yazmıştım pişman ettiler... yaklaşık iki senedir ruhsatı geçtik faturasını dahi alamadık karavanın...
  3. A

Uzak durun, aman...

4. A

Gündoğdu karavan dan uzak durun, hiçbir sözlerini tutmuyorlar, üretim için belgeleri yok ama var diyorlar karavanı satıyorlar sonra ne fatura ne ruhsat var, telefonlara cevap vermiyorlar, bu kadar sene insanları kandıra kandıra nasıl üretim yapabiliyorlar şaşılacak şey, Allah yolunuza cikarmasin...
  5. A

Selamlar, karavan bizim tüm ihtiyaçlarımızı giderdi, ic dizaynı guzel ama iscilik biraz zayıf, içinde vakit geçirmek gerçekten keyifli, ancak firmanın bizi cok üzen tarafları oldu, teslim tarihini yaklaşık 1 ay geciktiridiler, ayrıca karavana ruhsat çıkarmak icin gerekli olan uretim izinleri...

6. A

Geçen haftasonu yerinde gördüm, benim ve ailemin çok hoşuna gitti, içlerinde her türlü konfor var bence, fiyatıda diğer markalara göre gayet uygun bizce, müşteriye yaklaşımları çok sıcak ve açıkcası diğer firmalara oranla daha samimi buldum, inşallah bu yaz almayı planlıyoruz, kullandıktan...

7. A

80 Gün İtalya Fransa Belçika Hollanda Lüksemburg

Selamlar, Bu sene Haziran itibariyle 80-90 günlük bir avrupa turu planlıyoruz, bu sebeple ayrı bir merak ve heycanla takip ediyoruz yazılarınızı... tüm bilgiler için teşekkürler... yazılarınızın devamını bekliyoruz...
  8. A

Karavanla Avrupa Turu 2017

teşekkürler, keyifle izliyorum...
  9. A

Gezenbilir 9. Geleneksel Maltepe Karavan Buluşması 2017

Karavancı adayı olarak, hem bilgi almak hem tanışmak için ailecek orada olacağız... görüşmek üzere...

10. A

Freelander 1 At Lastik Uygulaması

gayet güzel olmuş, güle güle kullanın...

11. A

Istanbul Ici Acemi Kabul Edebilecek Grup Ariyorum

Anadolu Dağcılık YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü DağTrek bu grupları facebooktan takip edersen haftasonu doğa yürüuyüşleri oluyor ve her seviye için uygun oluyor genelde, bu grupları bizzat biliyor ve katılıyorum, başlamak için fazla bekleme bence ilk fırsatta direk katıl bitanesine...
  12. A

İğneada

Ynt: İğneada Şu anda mağara aydınlatması mevcuttur...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri