Arama sonuçlarınız

1. K

Tren ile Türkiye Gezisine Arkadaşlar Aranıyor

Ynt: Tren ile Türkiye Gezisine Arkadaşlar Aranıyor Gezinin ne kadar süreceği ve nereleri kapsayacağı belli mi ve de zamanı

2. K

Tren Yolu İle İran - Pakistan - Hindistan

Ynt: Tren Yolu İle İran - Pakistan - Hindistan İran a erkek erkeğe gidersiniz herhalde ;D ama hindistan gezisi güzel olurdu
  3. K

Özgürlüğe Giden Yol...

Ynt: Özgürlüğe Giden Yol... Uzun zamandır çoluk çocuk gitmeyi düşündüğümüz bizim için olduğu gibi her türk için kutsal sayılan topraklar..Beni ismi bile heyecanlandırıyor çanakkalenin bilmiyorum nasıl anlatayım toprakları altında o kadar mübarek şehit barındıran kutsal topraklar fotoğraf bana...

4. K

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu dünya kadınlar günümüzü kutlayan tüm baylara teşekkürler
  5. K

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Ben şuan da Jean-jaques Rousseau nun dillerin kökeni üstüne deneme adlı eserini okuyorum.

6. K

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? emperyalizmin bilindik oyunu ne demiş üstad Geçmişten adam hisse kaparmış... Ne masal şey! Beş bin senelik kıssa yarım hisse mi verdi? Tarihi tekerrür, diye tarif ediyorlar; Hiç ibret alınsaydı, tekerrür mü ederdi

7. K

Ne İçin Geziyorsunuz?

Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz? ne demişler çok gezen mi ? çok yaşayan mı ? gezen bilir. Bilmek ve bildiklerini paylaşmak bence çok güzel fazla gezemiyorum ama benim için bu önemli diğer öğelerin yanında
  8. K

Cin Ali

Ynt: Cin Ali teşekkürler :) bi de çok hareketliler durdurana aşkolsun yani bi de helal olsun ne diyeyim :)
  9. K

Cin Ali

Ynt: Cin Ali Ayrıca 10 tane olduğunu iddia ediyorum inanmayan kendi saysın

10. K

Cin Ali

Ynt: Cin Ali bu cin aliler nasıl dur du anlamadım

11. K

Yaşam Savaşı

Ynt: Yaşam Savaşı doğada adalet ...
  12. K

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hoş geldin salih dalcı

13. K

Isabel Muñoz'a Ait Bir Kare

Ynt: Isabel Muñoz'a Ait Bir Kare gerçek hikayesini biliyorum :) şöyle söyleyelim varoşun eğlence yerlerinin dansı :)
  14. K

Trekking Grupları (Marmara)

Ynt: Trekking Grupları (Marmara) Arkadaşlar bu organizasyon işleriyle kim ilgileniyor bilen varmı.üyeler kendileri bireysel olarak gezi düzenleyebiliyor mu
  15. K

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Bende herkesin kandilini kutluyorum

16. K

Gezenbilir Fotoğrafçılarından Bir Demet

Ynt: Gezenbilir Fotoğrafçılarından Bir Demet ve de çok yaratıcı bir çalışma
  17. K

Isabel Muñoz'a Ait Bir Kare

Ynt: Isabel Muñoz'a Ait Bir Kare tutkunun ve varoşların dansı... seyircide o dünyanın yabancısı değil
  18. K

Ağva Programı

Ynt: Ağva Programı valla arkadaşlar ben ne zamandır gezi organizasyonu bekliyorum

19. K

Aydos Tepesine Ocak Ortasında Harika Bir Yürüyüş

Ynt: Aydos Tepesine Ocak Ortasında Harika Bir Yürüyüş böyle bir organizasyonda bende varım
  20. K

Sülüklügöl (23-24 Ocak 2010)

Ynt: Sülüklügöl (23-24 Ocak 2010) elbette ki hayatın kendisi bir risk kaptan aslında ben sağlamcıyım :) o yüzden sıcak günleri bekliyorum patika yürüyüşleri için hemde dört gözle yeni bir makina aldım yaza kadar kısmetse öğreneceğim kullanmasını :) zira evde obje çekmekten sıkıldım birde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri