Arama sonuçlarınız

1. S

Ambulans Kasa

iyi günler. sağlık bakanlığından çıkma olan piyasadaki ambulans kasalarda orijinal hidrolik direksiyon mevcut mu? Ayrıca motor olarak defender ın 3.5 benzinli motorunu uygulayan yada böyle bildiğiniz bir araç varmı. sait nuhoğlu

2. S

Defender Ambulans

iyi günler . defender ambulans ile ilgili bir kaç sorum olacak. 1-3,5 v8 motor değişikliği yapmak mümkünmü 2-hidrolik direksiyon standart olarak varmı 3-bazı ilanlarda 4+1 yazıyor.benim bildiğim ambulans olanlar 2+1 ruhsatlı.4+1 olanlar gerçekten ruhsatta işlimidir? sait nuhoğlu
  3. S

Botaş İhale

resmi gazete ilanlarını incelerken,botaştan deklase malzeme olarak çok sayıda g serisi ve ünimog satışı olan bir ilan gördüm.deklase malzeme olarak sınıflandırıldığından hurda olup trafiğe tescil imkanı varmıdır.?bu kadar sayıda aracın hurdaya ayrılması bizim gibi g serisi hayranları için çok...

4. S

Syncro

selamlar synco transporter için t3 t4 t5 arasında temel farklar nelerdir.4*4 sistemleri nasıldır hangilerinde kilit yada kilitler bulunur.kaç senesinde itibaren bu modeller bulunabilir.Ayrıca hepsi için low range vites varmıdır?iyi günler sait nuhoğlu
  5. S

Syncro Kia Besta

Syncro t3 4x4 kiabesta 4x4 karşılaştırırsak hangisini tercih etmeli

6. S

Tek Makyajlı Düz Vites Son Fiyat

153696523 ilan no

7. S

Alınık Kia Besta 4x4

kia besta 4x4 arıyorum. sait Nuhoğlu 5492141567
  8. S

Satılık Disco 2 2002 Sonu Makyajlı Kasa Özellikle Düz Vites Arayanlara

ilan numarası 153696523 detaylı bilgi isteyenler telefondan verilebilir.kazasız temiz ve sorunsuz araçtır. sait Nuhoğlu 05492141567
  9. S

Land Rover Servis

selamlar önümüzdeki hafta aracımdaki bazı sorunlar için İstanbul a getirmeyi düşünüyorum.önerebileceğiniz servisler hakkında yardımıza ihtiyacım var. sait Nuhoğlu kastamonu

10. S

Disco 2 Körük Sorunu

2003 model td5 aracımızın Çok sorunlu oldugunu bildigimiz körük sistemi ısrarla kullanmak istediğimiz için sıkıntı yapmaya başladı.Araç calışmadığı durumlarda arka tarafa oturuldugu zaman sol arka taraf oturuyor.araç çalışınca tekrar kandini yükseltiyor ve araç çalıştıgı sürece problem...

11. S

Yakıt Pompası

iyi günler.benim aracım 2003 td5.yakıt deposunda bulunan yakıt pompası çok aşırı sesli olarak çalışıyor.daha önce bu sorunu yaşayan arkadaşlar var ise paylaşımlarını ve yorumlarınızı bekliyorum. selamlar sait nuhoğlu
  12. S

LASTİK SEÇİMİ

selamlar discovery td5 aracım için yeni lastik alacagım.Bf goodrich AT ile COOPER DISCOVERER A-T3 arasında karar veremiyorum.bilgisi olan arkadaslar yardımcı olmanızı bekliyorum. sait nuhoğlu

13. S

resmi kurum ihaleleri

selamlar resmı kurumlardan ihale ile arac alındıgı zaman(defender ambulans) 1-kdv oranı %18 mı yoksa %1 mi olarak ödenir.özellikle ambulans defender lar kamyonet olarak gectıgı için(ticari araç) %18 mıdır.hususi oto olsa idi %1 mı oluyordu? 2-trafikten çekme belgeli olarak satın alındıgında...
  14. S

dısco 2 vs dısco 3

uzun suredır forumu takıp edıyorum,ancak dısco 3 pek forumda tartısılmayan bır arac olarak görunuyor. bu aracında yavas yavas bılgılenmemız lazım dıye dusunuyorum.öncelıkle ıkı aracın arazı performansları ile ilgili bılgılı arkadaslardan yorum ıstemekteyım.özellikle dısco 2 yı yorumlarken...
  15. S

Discovery 3 bilgi ekrani

Selamlar disco 3araclarda genelde boş olarak bulunan ekran yerinde hangi yıldan itibaren tekrarın response sistemi ve diğer çekmiş sistemi ile ilgili bilgileri gösteren ekran bulunmaktadır.sait nuhoglu

16. S

araç kiralama puf noktaları

selamlar italya-fransa rotasında yapmayı planladıgım gezi için araç kiralamak istiyorum.yaptıgın araştırmalarda araç kira bedeli makul bır fıyat olurken,gerekli olacagına inandıgım navıgasyon ıcın ve kardesım ile beraber arac kullanacagım ıçın ikinci surucu içinde ekstra para isteniyor.bu ikisi...
  17. S

defender için en uygun motor

selamlar su an 2003 dısco td 5 kullanıyorum.fakat arazı ıcın daha uygun bır kamp aracı yapmak ıcın defender almak ıstıyorum.mevcut aracımı gunluk olarakta kullanmaktayım.defender alıp sadece ava ve kampa uygun olarak hazırlayıp,gunluk kullanmayacagım.pıyasada mevcut orjınal motor secenegı olarak...
  18. S

td5 turbo arızası

herkese selamlar.2002 td5 aracım dun aksamdan berı turboyu açmamaya başladı.turboyu actıgı sevıye olan yaklaşık 2500 devire kadar hızlanıyor.daha sonra gaz yememeye baslıyor.normalde sızde ıyı bılırsınız turbo devreye gırer ve ıvmelenme devam ederdi.gerçi herkesin söylediği arıza olan turboyu...

19. S

discovey 2 cd player

2003 land rover discovery 2 için cd player yada cd changer aranıyor
  20. S

sağ dıreksıyonlu td5

uzun suredır td5 arayısımda bır arac ile ilgili karar vermek uzereyken,aracın sağdan direksiyonlu iken soldan dıreksıyona cevrıldıgını ogrendım.ısı bılen abılerıme sormak ıstedıgım,bu tarz bır degısıklık uygun olarak yapılırsa arac sıkıntısız kullanılabilirmi.ne tarz sıkıntılar yaratabılır.bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri